999 rezultate për

moreno

Spanja vendos rekord absolut ndaj Maltës (VIDEO) Spanja është kualifikuar në Euro 2020 si e para e Grupit F. Iberikët shkatërruan me rezultatin e thellë, 7-0 Maltën, duk
Njihuni me të dashurën "bombë" të Mariano Diazit (FOTO LAJM) Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e Mariano Diazit. U mendua se në "Santigo Bernabeu" do të zëvendësonte Geo
Presidenti i Ekuadorit hedh akuza të rënda ndaj Assange Julian Assange vazhdimisht ka thyer kushtet që e lejuan për azil në ambasadë dhe është munduar që ta përdorë ambasadën e
Del fotografia top-sekret që i kushtoi Assange largimin nga ambasada (FOTO LAJM) Kjo duket që është fotoja që detyroi Ambasadën ekuadoriane të largonte Julian Assangen. Fotoja në fjalë tregon presid
Mbrojtësi i Liverpoolit: Klopp nuk më ka trajtuar mirë Mbrojtësi i Liverpoolit, Alberto Moreno, e ka kritikuar trajnerin e tij, Jurgen Kloppin, për mënyrën se si e ka trajnuar
Aksident apo vrasje e organizuar? Vdes pas rrëzimit të helikopterit guvernatorja Guvernatorja e Pueblas së Meksikës,Martha Erika Alonso kahumbur jetën në një aksident ajror vetëm disa ditë pasi u betua
E dashura e Marianos, e "çmendur" pas kafshëve (FOTO LAJM) Për të mbushur boshllëkun e Cristiano Ronaldo, Real Madridi ka krikthyer në ekip sulmuesin brazilian, Mariano Diaz. M
Zyrtare: Juventusi merr talentin e ri të Barcelonës Juventusi e ka kompletuar transferimin e të riut të Barcelonës, Pablo Moreno, i cili i ka shënuar mbi 200 gola gjatë gja
Fjalët emocionuese të sulmuesit spanjoll: Dita më e keqe e jetës sime Sulmuesi i Valencias, Rodrigo Moreno, me anë të një fotoje të publikuar në instagram tek duke me lot në sy ka shkruar ed
Moreno, arbitri i skandaleve që u arrestua për drogë Akuza nga më të ndryshmet dhe kritika pa fund për arbitrin Bajron Moreno. Koreja e Jugut u favorizua ndjeshëm nga arbitr
Rodrigo Moreno çmend Mestallan, Valencia kalon në avantazh kundër Barcelonës (VIDEO) Valencia ka shënuar golin e avantazhit kundër Barcelonës në "Mestalla" Goli është shënuar nga 26-vjeçari, Rodrigo Mo
Moreno: Ne hodhëm tre pikë të arta Sevilla dhe Liverpooli barazuan 3-3 mbrëmjen e djeshme në një ndeshje spektakolare ku dhuruan 6 gola dhe shumë emocione.
Moreno: Nuk dua që ai të largohet Ylli brazilian është shumë afër për të lënë Liverpoolin, por shoku i skuadrës është duke bërë të pamundurën që ai të qën
Si në film dhe në jetë reale, Jolie e infiltruar për të kapur lordin e drogës Ish-kryeprokurori i Gjykatës Ndërkombëtare Penale kishte një afeksion për të famshmit – duke kërkuar kështu aktoren akti
Pastruesi i xhamave bie nga kati i 47-të, shpëton (FOTO LAJM) Vetëm gjysma e njerëzve që bien nga tre kate kanë mbijetuar. Nga 10 kate, askush nuk ia ka dalë. Por, ky rast është i
Zyrtare, nga Seria D te Juventusi Alessio Di Massimo kapërcen katër kategori njëherësh në karrierën e vet duke firmosur zyrtarisht për Juventus. Sulmuesi
Liverpool e mbyll me "poker" 2014-ën (VIDEO) Liverpool e ka mbyllur në mënyrën më të mirë të mundshme vitin 2014: "The Reds" mposhtën në "Anfield Road" Swansea City-
Ja Liverpooli 2014-15, me Balotellin titulli nuk është tabu (FOTO LAJM) Mario Balotelli është praktikisht një futbollist i Liverpoolit. Milani dhe klubi anglez kanë arritur akordin për transfe
Arbitron "Drakula", brazilianët të pakënaqur FIFA ka përzgjedhur arbitrin e ndeshjes Brazil-Gjermani dhe ai do të jetë meksikani Marco Rodriguez Moreno. Në fakt, kjo
Një "selfie" i merr jetën së resë, së shpejti do bëhej nuse Ajo do të martohej në datën 26 korrik, por një "selfie" i ka marrë jetën, teksa ka qënë në automjet. Historia është treg