999 rezultate për

morena

Ishte e vjedhur, zbardhet e vërteta e makinës super luksoze të Morena Tarakut (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa kohësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
U bë xheloze? Nora reagon pas komenteve të nxehta të Robertit për Morenën (VIDEO) Komenti i Robert Berishës në videon e Morena Tarakut mori të gjithë vëmendjen së fundmi. Morena shfaqej shumë provokuese
Roberti i bëri komentin pikant për videon në dush, por prisni të shihni si ia ktheu Morena (FOTO&VIDEO) Këngëtarja Morena Taraku i çmendi të gjithë fansat e saj pasi publikoi një video shumë të zjarrtë sot! Ajo shfaqej me
Morena publikon videon "përvëluese", Roberti nuk mund t'i rezistojë dhe bën komentin epik (VIDEO) Morena Taraku ka publikuar sot një video me të cilën ka "ccmendur" gjithë ndjekësit në Instagram. Dhe në mesin e kome
Morena Taraku gdhend në trup portretin e njeriut të zemrës (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Morena Taraku, është shumë aktive në rrjete sociale. Përmes fotove të publikuara
Kokë e këmbë me "Gucci", Morena Taraku bën gjestin e pahijshëm para 900 mij ndjekësve (FOTO LAJM) Morena Taraku vjen e zhytur në “Gucci” në fotografinë e fundit. Morena Taraku vazhdon të jetë aktive me publikimin e
Morena Taraku pranë fëmijëve: Nuk kam qarë kaq shumë qëkur më vdiq mami (VIDEO) Morena Taraku është ndër artistet shqiptare që është shprehur e gatshme për ti ndihmuar të prekurit nga tërmeti që në di
Morena Taraku: S’më ndalen lotët, jam me ju çdo moment (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe modelja shqiptare Morena Taraku po e bashkëndjenë dhimbjen me të prekurit nga tërmeti nëpër zonat e Shqip
"E di sa e vështirë është", Morena Taraku zgjedh të ndihmojë këta të prekur nga tërmeti (FOTO LAJM) Personazhet e njohur në vend u janë gjendur pranë të gjitha familjeve të prekura nga tërmeti i fuqishëm që shkaktoi 50 v
Morena Taraku rikthehet në Instagram e zhgënjyer: E vërteta flet një ditë (FOTO LAJM) Pasi publikoi këngën e saj më të re të titulluar “Missed Call”, Morena Taraku vendosi të bëjë një ndryshim të rëndësishë
Rezultoi e vjedhur, policia i sekuestron makinën super luksoze Morena Tarakut (VIDEO) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore prej 14
Morena Taraku me dosje në prokurori, vazhdojnë hetimet për zbardhjen e detajeve (FOTO LAJM) Mediat kosovare prej disa ditësh kanë transmetuar lajmin se këngëtarja Morena Taraku ka shmangur taksën doganore duke ma
Postimet luksoze në Instagram, Morena Taraku merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
"Jam zhgënjyer shumë", Morena Taraku merr vendimin që i mërziti të gjithë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku ndonëse po tregohej mjaft aktive në rrjete sociale, ka marrë së fundmi një vendim që p
Syri i keq! Pak orë pasi publikoi klipin e ri, Morena Taraku përfundon në spital (FOTO LAJM) Morena Taraku ishte duke festuar publikimin e këngës së saj më të re, kur papritur njoftoi se kishte përfunduar në spita
Syzet dhe çanta e Morena Tarakut kushtojnë një pasuri Morena Taraku, tashmë një këngëtare e njohur,është një ndër femrat më të kërkuara në trojet shqiptare. Ajo njihet më
Pas fotove intime, vazhdojnë ngacmimet publikisht mes Morenës dhe Jason Derulo (FOTO LAJM) Këngëtari me famë botërore, Jason Derulo vijon të tërheqë vëmendjen me komentet e tij ndaj Morena Tarakut. Dje bëri b
Pas komenteve dyshuese, Morena Taraku dhe Jason Derulo shfaqen vetëm në dhomë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme këngëtari me famë botërore, Jason Derulo ka festuar ditëlindjen e tij. Artisti i njohur ka mbushur 30
Me kë e ka Morena, rekalamon të pasmet seksi me një mesazh të koduar (FOTO LAJM) Morena Taraku është një ndër këngëtaret më të komentuara në mediat rozë si për shkak të profesionit ashtu edhe për jetën
Morena Taraku e fiksuar pas luksit, ble "bishën" e re (FOTO LAJM) Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një