E FUNDIT/ COVID-19 i merr jetën 17 pacientëve në 24 orët e fundit
999 rezultate për

moren

Të gjitha vendimet që u morën në mbledhjen e 45 të Qeverisë së Kosovës Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga Kryeministri Avdullah Hoti, ka zhvilluar mbledhjen e saj të rregullt, të
U larguan nga Reali dhe morën ftesë nga Spanja, formacioni me emra të mëdhenj (FOTO LAJM) Marcos Llorente është produkti më i fundit i akademisë së Real Madridit, që ka luajtur për ekipin kombëtar spanjoll.
"Lamtumirë të kaluarës", kaq e pati lidhja e Morenës me partnerin misterioz? Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Megjithëse nuk na
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
Demokratët morën "fronin", sa është diferenca e votave Biden-Trump Joe Biden nuk është zyrtarizuar ende si president i SHBA, pasi ka mbetur pa numëruar edhe një numër fare i vogël votash.
Konflikti me Tom Doshin e Çim Babasin, Rovena Dilo: Të fortët e politikës më morën pasurinë e nënës Këngëtarja e njohur Rovena Dilo së fundmi ka folur për ish-lokalin e saj me emrin ‘Bar Rovena’, ku sot po ndërtohet një
Një i dashur si i Morena Tarakut, surprizat romantike nuk mbarojnë për këngëtaren (FOTO LAJM) Morena Taraku ka bërë me dije muaj më parë se ka një njeri special që ka zënë vend në zemrën e saj. Djali që i ka rrëmby
Shoferët "fluturojnë" në rrugë, sa patenta u morën mbrëmë (VIDEO) Policia e Tiranës ka vijuar kontrolle të shtuara për rritjen e parametrave të sigurisë rrugore në aksin Sauk-Teg dhe në
OFL "msyn" në Korçë dhe Durrës, kush janë të radhës që morën sot letrën Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë katër personave të dën
Armina Mevlani tregon si qau: Më morën fustanin që doja unë Blogerja Armina Mevlani në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” e ka shprehur hapur se blen rroba të përdor
OFL vijon aksionin, kush janë "të fortët" e Vlorës që morën sot letrën OFL i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë tre personave banues në Vlorë, të dënuar për
E morën peng dhe e braktisën në pyll, zbardhet ngjarja e rëndë në Himarë Tre persona janë arrestuar nga policia e Vlorës, pasi akuzohen se dhunuan dhe morën peng një 41-vjeçar. Ngjarja ka ndodh
OFL vijon aksionin, kush janë të radhës që morën "ultimatumin" Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë dy personave të dënuar
Me të brendshme super joshëse, s'ju a merr mendja çfarë pret Morena Taraku (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, është emër që komentohet shumë për paraqitjet që bën në rrjetet sociale. Ajo ësht
"Nuk jam shtatzënë", Morena Taraku i paraprin dyshimeve Këngëtarja e njohur Morena Taraku është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk i kursen fotot nga përditshmëria dhe jo v
Disa orë në komisariat, flet Eduart Ndocaj: Më morën zvarrë, shkova në spital! Ish-deputeti Eduart Ndocaj ka reaguar sapo doli nga komisariati i policisë në Lezhë, ku u shoqërua për disa orë, pasi nu
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Ramës nuk i del inati me mediat: Na morën në qafë (VIDEO) Kryeministri Rama ka qenë sot në Kashar, ku bashkë me Veliajn dhe Gjylametin panë nga afër përfundimin e rindërtimit të
Përfundon numërimi i votave në Tiranë, skualifikohet një prej kandidatëve Partia Demokratike ka përfunduar numërimin e votave të anëtarësisë në qarkun e Tiranës. Nga 140 kandidatë, anëtarësia e
Të përfshirë në aktivitete kriminale, kush janë "të fortët" e radhës që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: A. S.,