999 rezultate për

moratti

Moratti: Conte ka karakter të vështirë Massimo Moratti nuk rresht së foluri për skuadrën e tij të zemrës. Në një intervistë të dhënë së fundmi, ish-presiden
"Interi i ka të gjitha për ta transferuar Messin" Massimo Moratti deklaron se Interi mund të përballojë blerjen historike të Lionel Messit. Ish presidenti i Interit, M
"Ma sugjeruan Ronaldon në të kaluarën", Moratti: Ky sezon mbaroi I intervistuar nga mikrofonat e “La Politica del Pallone”, ish-presidenti i Interit, Masimo Morati, ka folur në 360 grad
Moratti: Messi është ëndrra e të gjithëve Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti tha se Lionel Messi nuk do të largohet nga Barcelona. 6 herë fituesi i "Top
"E ardhmja e Lautaros? Është e vështirë t’i thuash jo Barcelonës" Moratti mendon se afati kalimtar i verës mund t’ia largojë Interit nga skuadra Lautaro Martinezin. Barça është vënë n
Befason Moratti: Serie A duhet të mbyllet këtu, nuk ia vlen të rifillojë kështu Blerjet faraonike, zhgënjimet në seri, fitoret e para dhe apoteoza e “Triplete”. Presidenca e Massimo Moratti ka përjetu
Moratti tregon ndeshjen më dramatike të jetës, Dybalan e do te Interi Masimo Moratti rithekson edhe fazat e “tripletës” së vitit 2010, të cilat filluan më 5 maj. Kjo datë kujton atë ditë të
Moratti sfidon Berlusconin, gati të blejë klubin e Serisë B Pas Berlusconit që u rikthye në botën e futbollit, duke blerë skuadrën e Monzës, e dhe Massimo Moratti nuk po bën dot pa
"Calciopoli" nuk ka mbarim, vijojnë përplasjet në distancë mes Morattit dhe Moggit Calciopoli duket se nuk ka fund… Edhe pas 14 vitesh! Motiv diskutimi sapo dikush hedh një shashkë dhe ai dikush quhet Ma
Moratti: Tentova të transferoja Messin te Interi Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar se në të kaluarën tentoi të transferonte Lionel Messin nga Barcelon
Moratti: Interi fiton titullin Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti, ka lëshuar disa deklarata të forta para darkës së Krishtlindjes. Ish-numr
Moratti: I lumtur për Mourinhon, por ëndrra e të gjithëve është ta shohim përsëri te Interi Massimo Moratti ka thënë se është shumë i lumtur për rolin e ri të Jose Mourinho në Tottenham, por shton se është ëndrra
Ibrahimovic te Interi, Moratti: Do bëja çmenduri ta sillja sërish Zlatan Ibrahimoviç po shtyn për një rikthim në kampionatin italian dhe "u ka shkelur syrin" klubeve si Interi e Napoli,
Ronaldo 'Fenomeni': Moratti ishte si një baba Ronaldo, “Fenomeni”, ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij tek Interi. Largimi i Ronaldos nga Interi isht
Sensi si Sneijder, Moratti: Interi i Contes për titull Ish-presidenti i Interit, Masimo Moratti ka folur në lidhje me gjendjen aktuale të skuadrës Zikaltër që këtë sezon e ka
Moratti mesazh Interit: Icardi më i mirë se Lukaku Ish pronari i Interit, Massimo Moratti beson që Mauro Icardi është më i mirë se Romelu Lukaku Në një intervistë të Mo
Morattit i dhimbset stadiumi: "San Siro" nuk duhet të prishet "San Siro" nuk duhet të prishet. Kjo është ideja e shumë milanistëve dhe interistëve, gjithashtu e Massimo Morattit. Ish
Moratti sulmon Interin: Skuadra po shkatërrohet Zhgënjimi pas eliminimit nga Europa League ka prekur edhe ish-presidentin e Interit, Massimo Moratti, që është lodhur ng
Reagon Moratti: Icardi një kapiten i madh, vendim i padobishëm Mauro Icardit iu hoq shirti i kapitenit nga drejtuesit e Interit, duke ia kaluar Handanovic. Por polemikat vijojnë ende
Rrëfehet Ronaldo: Interin e dashuroj, me Morattin gabova rëndë Rrëfehet Ronaldo: Interin e dashuroj, me Morattin gabova rëndë Ylli botëror Luiz Nazaro Da Lima ose i njohur ndryshe