999 rezultate për

morata

Ronaldo feston 750 golat, por nuk mungon as goli Moratas (VIDEO) Ndërsa Ronaldo golin e 750 në karrierë e ka shënuar me portën thuajse të boshatisur, kështu nuk është për Alvaro Morata
Ronaldooooo! Juve dyfishon shifrat (VIDEO) Juventus ka dyfishuar shifrat ndaj Dinamo Kiev. Një veprim i bukur në të djathtë të Federico Chiesa finalizohet me go
Morata u ndëshkua me karton të kuq ndaj Beneventos, Juventusi do ta apelojë Juventusi do dërgojë apelin të Komisioni Disiplinor për sulmuesi Alvaro Morata që u ndëshkua me dy ndeshje mos lojë, pas
Golin ndaj Beneventos, Morata ia dedikon Xhakomo Vrionit (VIDEO) Xhakomo Vrioni dhe Alvaro Morata kanë krijuar prej disa kohësh një miqësi të ngushtë. Dy futbollistët e Juventusit, ndaj
Zhbllokohet sfida, Juve në avantazh (VIDEO) Juventus ka kaluar në epërsi ndaj Beneventos. Është sulmuesi më në formë Alvaro Morata ai që dërgoi topin në rrjet n
Presidenti i Atleticos: Morata është akoma i yni 6 gola në 8 ndeshje, kjo është nisja që Morata i ka bërë aventurës së dytë si bardhezi. Megjithatë, ai nuk është një loj
Fitore e madhe ndaj Gjermanisë, Morata: I dhamë mesazh gjithë botës Alvaro Morata e ka nisur në mënyrë fantastike këtë sezon. Ka shënuar 4 gola në Champions, 2 në Serinë A dhe i kishte mbe
Spanja turpëron keq fare Gjermaninë (VIDEO) Kombëtarja e Spanjës ka shokuar 6-0 Gjermaninë në grupin 4 në Ligën A. Golin e parë e shënoi Alvaro Morata me kokë.
Morata tregon ekipin ku do ta përfundojë karrierën Alvaro Morata ka deklaruar se Atletico Madrid do të jetë gjithmonë ekipi i tij i preferuar, por se ai dëshiron që karrie
Morata: Te Juventusi ndihem i rëndësishëm Aventura e dytë e Alvaro Moratës te Juventusi ka nisur në mënyrën më të mirë të mundshme. Me 6 gola të realizuar në tota
Juventus rikthehet te fitorja, shkëlqejnë Morata dhe Dybala (VIDEO) Juventus është rikthyer me pikë të plota nga Hungaria, duke e mundur 1-4 Ferencvaros. Alvaro Morata tregoi formë të l
Morata nuk ndalet, spanjolli shënon gol të bukur në Champions (VIDEO) Juventusi po fiton 2-0 në transfertë kundër Ferencvaros në Champions League. Në minutën e 60’ Alvaro Morata mori asis
Morata i jep avantazhin Juventusit (VIDEO) Alvaro Morata i ka dhënë avantazhin Juventusit ndaj Ferencvaros. Spanjolli realizoi lehtësisht brenda zonës. /albeu.
Juventus shkatërron Spezian me golat e CR7 (VIDEO) Cristiano Ronaldo kthehet, Juventusi ringjallet. U desh rikthimi i CR7 që kampionët e Italisë të gjejnë golat dhe paraqi
Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Juventus e nis mbarë Champions-in, Morata gjenial (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë fazën e grupeve në Champions League. Bardhezinjtë kanë fituar 0-2 në transfertë ndaj D
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Morata pas transferimit te Juventusi: Ronaldo ishte i lumtur që u ktheva Alvaro Morata është lidhur me një ish-bashkëlojtar te Juventusi, Cristiano Ronaldon. Dyshja luajti së bashku në Real
Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO) Sa e vështirë është që të gjesh dashuri të vërteta mes lojtarëve dhe fanellës së ekipit në futbollin modern. Thuajse