999 rezultate për

morata

Realizoi dy gola, Morata: Juventusi mund t'i shkojë deri në fund Champions-it Alvaro Morata ishte njeriu kryesor i ndeshjes ndërmjet Dinamo Kievit dhe Juventusit duke ia siguruar "Zonjës së Vjetër"
Juventus e nis mbarë Champions-in, Morata gjenial (VIDEO) Juventus e ka nisur mjaft mirë fazën e grupeve në Champions League. Bardhezinjtë kanë fituar 0-2 në transfertë ndaj D
Juventusi "ngec" në barazim ndaj Crotones (VIDEO) Skuadra e Crotone ka arritur të luajë baras kundër kampionëve të Serie A, Juventus. Me rezultatin final 1:1, Crotone
Morata pas transferimit te Juventusi: Ronaldo ishte i lumtur që u ktheva Alvaro Morata është lidhur me një ish-bashkëlojtar te Juventusi, Cristiano Ronaldon. Dyshja luajti së bashku në Real
Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
Intervistat nxjerrin bllof Moratën: Dashuron Juventusin, Realin, Chelsean dhe Atleticon (VIDEO) Sa e vështirë është që të gjesh dashuri të vërteta mes lojtarëve dhe fanellës së ekipit në futbollin modern. Thuajse
Morata prezantohet te Juventusi, fjalët e tij të para për Pirlon dhe Ronaldon Alvaro Morata është prezantuar si lojtar i Juventusit. Sulmuesi spanjoll është i lumtur që është rikthyer te Juventusi,
Ronaldo-Morata, statistikat e frikshme të dyshes së Juventusit Alvaro Morata rigjen Andrea Pirlon te Juventusi (ndonëse jo vetëm), por edhe Kristiano Ronaldon, pas eksperiencës së tyr
Fjalët e para të Moratës si lojtar i Juves Alvaro Morata ka pasur dëshirën për t'u rikthyer në Torino. Pas firmës me bardhezinjtë kanë ardhur edhe fjalët e para
Zyrtare: Morata është i Juventusit, klubi publikon detajet financiare (VIDEO) Alvaro Morata është një futbollist i Juventusit. Klubi italian ka zyrtarizuar sot transferimin e sulmuesit nga radhë
Morata është perfekt për Juventusin, kjo është arsyeja (VIDEO) E ndjente, mbase e dinte që një gjë e tillë do të ndodhej. Po flasim për rikthimin e Alvaro Moratës te skuadra e Juv
Morata zbarkon në Torino, sot testet mjekësore te Juventusi Alvaro Morata ka arritur në Torino për të kompletuar rikthimin në Juventus. Alvaro Morata është në prag të finalizimi
Morata niset drejt Torinos (VIDEO) Nuk ka më dyshime, Alavaro Morata do të rikthehet te Juventusi. Sulmuesi spanjoll është përshëndetur me ekipin Atleti
Detajet e kontratës: Morata është lojtar i Juventusit, ja kur i kryen vizitat mjekësore Alvaro Morata pritet të udhëtojë të martën për Torino ku do t’i kryejë testet mjekësore para se të zyrtarizohet te Juven
Mediat në Itali dhe Spanjë: Morata rikthehet te Juventus, Suarez shkon te Atl Madrid Raporte të shumta në Itali dhe Spanjë sugjerojnë që Luis Suarez do të bashkohet me Atletico Madrid, duke liruar Alvaro M
Juventusi nis negociatat me Alvaro Moratan, synon ta rikthejë në Torino Alvaro Morata mund të kthehet te Juventus. Ylli spanjoll, Alvaro Morata, mund të jetë gati për një rikthim te skuadra
50 milion euro për Moratën, Atl Madrid i kthen përgjigje Juventusit 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atletico Madridit për të marrë Alvaro Moratan këtë sezon. N
Atletico Madridi i thotë "JO" super ofertës së Juventusit për Moratan 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atlético Madridit për të marrë shërbimet e Álvaro Moratas këtë
Morata përfundon në "radarët" e Interit Merkatoja e verës pritet ta gjejë Interin në mesin e skuadrave më aktive, si në shitje, ashtu edhe në blerje. Me zëra
Morata, Jese, Llorente dhe De Tomas ... Biznes i madh nga akademia e Real Madrid Vlera e Hakimit ka arriti deri në pesë milion euro kur ai la Madridin në vitin 2018, por tani ai kushton plot 60 milion