999 rezultate për

moratĂs

Simeone flet për transferimin e Suarez: Zëvendësuesi më i mirë i Moratas Skuadra e Atletico Madridit tashmë e ka zyrtarizuar edhe transferin më të ri, që bëhet fjalë për Suarez. Suarez u bas
50 milion euro për Moratën, Atl Madrid i kthen përgjigje Juventusit 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atletico Madridit për të marrë Alvaro Moratan këtë sezon. N
Atletico Madridi i thotë "JO" super ofertës së Juventusit për Moratan 50 milionë euro. Kjo është shuma që Juventusi i ka ofruar Atlético Madridit për të marrë shërbimet e Álvaro Moratas këtë
"Nuk kisha zgjidhje", Valverde i kërkon falje Moratas Fede Valverde i ka kërkuar falje Moratas për atë ndërhyrje të qëllimshme në finalen Superkupës së Spanjës Real Madri
Tifozët e Atleticos, kore kundër Alvaro Moratas Alvaro Morata kontestohet nga një pjesë e konsiderueshme e tifozërisë së Atleticos së Madridit. Në takimin ndaj Getafes,
Shikoni si reagojnë tifozët e Atletico Madrid për transferimin e Moratas Ditëve të fundit është raportuar se Alvaro Morata është afër transferimit në Atletico Madrid. Dje ishte pritur se loj
Arrihet marrĂ«veshja Morata Ă«shtĂ« futbollist i Atletico Madridit Aventura e keqe e Alvaro Moratas nĂ« “Stamford Bridge” duket se do tĂ« marrĂ« fund. Chelsea dhe Atletico Madrid thuhet t
Familja e Moratas udhëton për në Madrid Familja e Moratas ka udhëtuar para tij në Madrid, kurse sulmuesi pritet që ta finalizojë transferin në Atletico Madrid.
Sevilla në bisedime me Chelsean për sulmuesin spanjoll Sevilla kanë mbajtur bisedime me agjentin e sulmuesit të Chelsea Alvaro Morata derisa janë duke kërkuar që të nënshkruaj
"Morata ka humbur besimin e skuadrës" Ish-trajneri i skuadrës së Chelsea, Ruud Gulit ka theksuar se Hazard dhe William nuk i besojnë Moratas në majën e sulmit
Chelsea i tregon Milanit çmimin e Alvaro Moratas Chelsea e ka bërë me dije Milanit se do të duhet të paguajë mbi 60 milionë euro për të siguruar shërbimet e sulmuesit sp
Tifozët e Juventus i luten Alice-s për kthimin e Morata-s Alvaro Morata, kohët e fundit lidhet me një largim të mundshëm merkaton e verës nga skuadra e tij aktuale Chelsea. Ed
Juventus fillon negociatat për rikthimin e Moratas Chelsea është i hapur për një largim të Alvaro Moratan. Sipas Tuttosport Chelsea madje ka nxjerrë detaje duke këmbëngulu
Marotta fillon të ëndërrojë për rikthimin e Moratas Alvaro Morata aoma nuk e ka harruar aventurën e tij si bardhezi tek Juventusi dhe po mendon seriozisht rikthimin te Zonj
Conte ia nxin më shumë jetën Moratas me këtë deklaratë Alvaro Morata vazhdon të mbetet Morata. Edhe pse la Realin për të mos qenë një zëvendësues ai sëhrish po kalon momente t
Zidane i përgjigjet pakënaqësive publike të Moratas "Fituam La Ligan dhe Champions League. Kam luajtur shumë ndeshje por në skuadrën B. Unë nuk kërkoja të jem titullar, Mad
Mësohet sa do të jetë mungesa e Moratas Alvaro Morata la fushën në takimin ndaj Manchester Cityt para kohe për shkak të lëndimit. Fillimisht u dyshua për një
Torres: Unë e këshillova Moratan të transferohet në Chelsea Transferimi i Alvaro Moratas në Chelsea kishte bërë bujë të madhe gjatë kësaj merkatoje të verës. Sipas mediave angle
Erdhi momenti i Alvaro Moratas Pasi përfundoi një lëvizje prej 67 milionë paund nga Real Madrid, Alvaro Morata u bashkua me shokët e tij të ri të Chels
Zbuloni kush është i pari që i uron mirëseardhjen tek Chesea Moratas Tiemoue Bakayoko ka mirëpritur Alvaro Moratën te Chelsea përpara lëvizjes së tij prej 67 milionë paund nga Real Madrid.