999 rezultate për

montella

Montella gati për suprizën: Do bëjmë atë që e kemi bërë vetëm një herë në histori Me një barazim 0-0 në ndeshjen e parë, ku Sevila tregoi një futboll të bukur, por United tregoi se ishte një blind mbroj
Montella: Jemi të zhgënjyer që nuk fituam Vincenzo Montella u shfaq i lumtur me ekipin pas barazimit të Sevillas kundër Manchester United, megjithëse duket pak i
Montella: Ndeshja ndaj Manchester United do të jetë shumë e vështirë Trajneri i Sevillas, Vincenzo Montella thotë se është shumë i lumtur që do të luajnë ndaj Manchester Uniedit, por nga an
Montella fiton 0-3 aty ku Barcelona u mposht 1-0 para pak ditësh (VIDEO) Vincenzo Montella ka regjistruar fitoren e parë të tij si trajner në La Liga, teksa Sevilla ka mposhtur 0-3 Espanjolin n
Montella do të tentojë fitoren e parë kundër ekipit që mposhti Barcelonën Në Spanjë, pa u mbyllur mirë ndeshjet e Kupës së Mbretit, 3 nga 6 skuadrat më të mira të Primera Division i rikthehen ka
I pret Atletico, tifozët e Sevillas bëhen me dhimbje koke kur kujtojnë se kanë Montellan trajner Pasi u shkarkua nga Milani, Vincenzo Montella gjeti punë brenda muajit te klubi spanjoll i Sevillas, ku mori vendin e ar
Montella zhgënjen përsëri me Sevillan, koleksionon humbjen e dytë radhazi (VIDEO) Vicenzo Montella ka marrë humbjen e dytë radhazi në drejtimin e Sevillas, pas asaj ndaj Betisit në derbin andaluzian.
Maradona: Montella është një trajner i dështuar Diego Armando Maradona ka kritikuar ashpër vendimin e drejtuesve për t’ia besuar ekipin Vicenzo Montellas, teksa këtë të
Sevilla e Montellas dhuron një super ndeshje por në fund mposhtet 3-5 (VIDEO) Në derbin e Sevillas triumfon Real Betis. Emocione, shumë gola dhe mbi të gjitha një spekatakël të vërtetë futbolli isht
Dëshira e parë e Montellas tek Sevilla është lojtari i Barcelonës Mediat spanjolle kanë raportuar se Montella i ka kërkuar drejtuesve të klubit transferimin e menjëhershëm të Deulofeut.
Montela në prezantimin tek Sevilla thumbon Milanin: Këtu duan futboll të bukur Vetëm 1 muaj pas shkarkimit nga pankina e Milanit, Vincenzo Montella u zyrtarizua në stolin e Sevillas, ku mori vendin e
Zyrtare: Montella trajneri i Sevillas Sevilla ka njoftuar se ka arritur marrëveshje me ish-trajnerin e Milanit, Vincenzo Montella, për të udhëhequr klubin spa
Sevilla zgjedh Montellan si trajner Vincenzo Montella do të jetë trajneri i ardhshëm i Sevillas. Ish tekniku i Milanit, është përzgjedhur për të zëvendësuar
Vincenzo Montella pritet të marrë drejtimin e skuadrës spanjolle Vincenzo Montella shumë shpejtë pritet të kthehet të punojë si trajner, por këtë herë në La Liga te skuadra e Sevillas
E shkarkoi Milan, por Montella nuk mbetet pa punë Vincenzo Montella mesa duket nuk do të qëndrojë shumë kohë pa punë. Ish trajneri i Milanit i cili u shkarkua nga sto
Milan gati ti kërkojë falje Montellas dhe ta rikthejë në detyrë Sipas mediave italiane, Milani po konsideron rikthimin e Vincenzo Montellas në stolin e skuadrës nëse e shkarkojnë trajn
Gatuso shkon në pozicionin e Montellas, ka dhe dy ndeshje afat Kuqezinjtë sërish u mposhtën para shikuesve të vetë kundër Atalantas me rezultat 2-0. Corriere dello Sport raporton s
Problemi i Milanit vazhdon akoma, tani dhe Gattuso rrezikon Genaro Gattuso erdhi te Milani me shpresën për të ndryshuar situatën e krijuar, gjatë periudhës që skuadra drejtohej nga
Montela opsion serioz për stolin e Kombëtares italiane Ende pa u shuar jehona e shkarkimit nga drejtimi i stolit të Milanit, një tjetër lajm ka filluar të qarkullojë për Vince
Bacca kënaqet me shkarkimin e Montellas nga Milani Shkarkimi i trajnerit Vinçenco Montela nga drejtimi i Milanit, ka qenë sot lajmi i ditës sot në botën e futbollit italia