999 rezultate për

montela

Rikthehet Montela, ky është ekipi i ri në Seria A Stefano Pioli dha dorëheqjen nga stoli i Fiorentinës ditën e sotme, teksa kishte shkruar dhe një letër të hapur, ku sqar
Montela këshillon Di Franceskon: Do ta kesh më të lehtë mëse eleminon Messin Sevilla barazoi 2-2 me Barcelonën, në një takim ku u barazuan brenda 4 minutave lojë nga avantazhi 2 me 0. Roma mori
Eibar turpëron 5-1 Sevillan e Montelas (VIDEO) Humbje shokuese për Sevillan e Vincenzo Montellas në javën e 21-të të La Ligas. Andaluzianët u mposhtën me rezultatin 5-
Montela në prezantimin tek Sevilla thumbon Milanin: Këtu duan futboll të bukur Vetëm 1 muaj pas shkarkimit nga pankina e Milanit, Vincenzo Montella u zyrtarizua në stolin e Sevillas, ku mori vendin e
Gattuso i del në mbrojtje Montelas: Nuk ishte me fat Trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso, gjatë konferencës për media ka thënë se është i gatshëm për këtë sfidë të madhe. Ai
Montela opsion serioz për stolin e Kombëtares italiane Ende pa u shuar jehona e shkarkimit nga drejtimi i stolit të Milanit, një tjetër lajm ka filluar të qarkullojë për Vince
Fassone flet për shkarkimin e Montelas Drejtori sportiv i Milanit, Marco Fassone, folur për vendimin e shkarkimit të Vincenzo Montellan. Në vend të tij erdh
Montela flet para ndeshjes me Torinon: Jemi më të përqendruar Montela ka folur para ndeshjes së nesërme kundër Torinos. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka deklaruar se ndaj T
Montela mëson mungesën e madhe për super sfidën kundër Napolit Napoli para shikuesve të vetë do të mirëpres skuadrën e Milanit me fillim në ora 20:45. Por, ende pa filluar ndeshja
Mediat italiane parashikojnë sharkimin e Montelas pas dy ndeshjesh Pushimet e klubeve mund të jenë koha ideale për Milanin që ta largojë nga puna Vincenzo Montellan, nëse nuk arrin fitore
Montela flet për ndeshjen kundër Juves, lutet për fat “Është sfida ku mund të bëjmë kthesën”. Kështu e nisi Vincenzo Montella konferencën për shtyp për superpërballjen me Juv
Montela kundër tifozëve, shikon një tjetër Milan Vincenzo Montella këmbëngul se Milani po luan mirë dhe thotë se Bonucci ka qenë i pafat për përjashtimin e tij. Rossoner
Zevendesuesi i Montelas do të jetë një ish-milanist, por me shumë më pak eksperiencë Gennaro Gattuso mund të promovohet nga skuadra e të rinjve të Milanit në rolin e trajnerit të ekipit të parë nëse Vincen
Montela buzë "humnerës" pas barazimit, tregon se si mund të ringrihet Milani Milani nuk mundi të bënte kthesën në Europë kundër AEK-ut të Athinës, duke barazuar 0-0 brenda në “San Siro”, në një sfi
Andre Silva flet para dernit me Interin: Dua të bëhem një Inzaghi, Montela po më ndihmon “E kam ndier menjëherë se ishte një ndeshje e veçantë për të gjithë Milanon. Ata janë paraqitur më mirë se ne deri tani,
Montela bën ekspertin: E di si mposhtet Interi Inter dhe Milan do të takohen në derbin e xhiros së Serie A. Ky do të jetë ballafaqimi i 219 mes dy klubeve të të njëjt
Shevchenko mbron Montelan: Jepini kohë, ekipi është në ndërtim e sipër Andriy Shevchenko ka thënë se Milani duhet t’i jap kohë Vincenzo Montellas, pasi që skuadra është në ndërtim. Trajner
Milani ekipi më zevendësuesit më të dobët, zbulojeni arsyen Në ekonominë e një sezoni zëvendësuesit janë një pjesë shumë e rëndësishme. Në gara me rezultate të bllokuara, trajnerët
Montela e ka mendjen vetëm tek derbi me Interin Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka tentuar të shmangë presionin, teksa nw njw intervistw thotë se ai është i fokus
Montela flet para ndeshjes me Romën, ndryshon modul loje Milan do të presë sot Romën për të diskutuar 3 pikëshin e rradhës dhe me shumë mundësi dhe postin e Montelas. “Gjith