999 rezultate për

monica

Lorik Cana, baba për herë të dytë! Monica në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Ish-kapiteni i Kombëtares Lorik Cana do të bëhet baba për herë të dytë! Pas djalit Bojken, në familjen e tyre do të v
Skandali seksual i Bill Klinton dhe Monica Lewinsky shumë shpejt do të bëhet film Bill Klinton dhe Monica Lewinsky u përfshinë në një skandal seksual gjatë viteve 1995-1997, i cili u përhap në të gjitha
Monica Bellucci sërish beqare, ndahet nga i dashuri 18 vjet më i ri (FOTO LAJM) Monica Bellucci i jep fund mardhënies 2 vjecare me skenografin francez Nicolas Lefebvre . Pasioni i tyre ishte i jash
Ky është shqiptari "bashkëpronar" i 650 kg kokaine në Itali (FOTO LAJM) Hetimet për një ngarkesë prej 650 kg kokainë të gjetur brenda një kontejneri me kafe në portin e Livornos ka bërë që aut
20 vite më pas Lewinsky tregon skandalin: I tregova tangat Clintonit që ditën e parë të punës Kanë kaluar rreth 20 vite, që nga skandali seksual mes Monica Lewinsky dhe Bill Clinton. Tani, Monica ka vendosur të
U bë e njohur si dashnorja e Clintonit, Monica Lewinsky rrëfehet vite më pas Monica Lewinsky u bë e njohur për aferën me ish-Presidentin e SHBA-ve Bill Clinton, teksa ky i fundit drejtonte Shtëpinë
Është 54 por duket si 25, aktorja e njohur yll pa asnjë operacion Mosha padyshim bёn tё vetёn dhe ashtu si mbi kёdo tjetёr, e ka lёnё gjurmn
Skandali i bujshëm i Bill Clintonit, flet për herë të parë Hillary Së fundmi Hillary Clinton i ka dalë në mbrojtje bashkëshortit të saj në lidhje me skandalin seksual të para 20 vjetëve.
“Loriku është më i bukur se ti”, përgjigjet nusja e Canës Bashkëshortja e Lorik Canës, Monica Ercoli Cana përvecse është bërë shumë e njohur për shqiptarët ka filluar edhe të mës
Kostumi i Lorit për dasmën e Sarës ishte i kopjuar? Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për stilin e saj në të veshur. Madje shpesh vihet në qendër të diskut
A flet shqip djali i Lorik Canës? Gruaja italiane jep përgjigjen befasuese (FOTO LAJM) Në qershor të 2014-s, Lorik Cana i dha fund beqarisë duke u martuar me arkitekten italiane Monica, me të cilën një vit m
"Roki" hetohet për favore seksuale Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Syl
Aktorja italiane nderohet nga Hollywood Aktorja e famshme italiane Monica Bellucci është shpërblyer për të gjithë vitet e karrierës së saj duke i shërbyer indus
Mbani frymën: Familja që jeton me 14 arinj në shtëpi! (FOTO LAJM) Një nënë dhe djalë i guximshëm kanë rritur 14 arinj të mëdhenj në kopshtin e tyre të pasëm dhe nuk mund të imagjinojnë t
Cana flet hapur: Unë hoqa dorë nga mentaliteti, ajo nga profesioni për të qenë bashkë Loriku ishte i bindur se, si një djalë i Shqipërisë, imazhi i të cilit frymëzon e ngre hov mijëra zemra bashkëkombësish,
Monica Bellucci puthje në buzë me komedianin, në Festivalin e Kanës (FOTO & VIDEO) Ajo joshi publiku me rolimn e saj me agjentin sekret James Bond gjatë paraqitjes së saj të fundit në filmin Specter.
“Zbulohet” Kim Kardashian shqiptare, as që ua kishte marr mendja (VIDEO) Niko Komani, duket se “ka gjetur” një Kim Kardashian mes nesh. Është një këngëtare që të gjithë e njohim. Ndoshta nuk do
Kur të del një gjarpër nga kondicioneri i makinës në mes të autostradës (FOTO LAJM) Çfarë do të bënit nëse një gjarpër helmues do të dilte nga kondicioneri në makinën tuaj teksa ju jeni në timon? Kjo gjë
Ish bashkëshorti i Monica Bellucci-t në Ibiza përkrah modeles Italiane (FOTO LAJM) Ish bashkëshorti i Monica Bellucci-t duket se po i shijon në maksimun pushimet në Ibiza. I fotografuar në një Bar, i
Këto janë bukuroshet e çdo kombëtareje në "Euro 2016" (FOTO LAJM) Europiani është gjithmonë e më pranë, dhe tashmë të gjithë janë bërë gati për të parë yjet e futbollit europianë për të