Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

mongomery

SHBA do të vazhdojë të mbështesë FSK-në Admirali Amerikan Mark Mongomery, zëvendësdrejtor i Politikave Planeve dhe Strategjive në Komandën Amerikane për Evropë