999 rezultate për

monetare

Kriza politike në vend, bankat japin alarmin, çfarë pritet të ndodhë Guvernatori i Bankës së Shqipërisë Genc Sejko duke folur për zhvillimet ekonomike në vend, deklaroi se zgjatja e mosmarr
Zbulohet shuma e parave që Greqia i dha Durmishajt për të lënë Shqipërinë Rikthehet edhe njëherë në skenë emri i Fjorin Durmishajt. Durmishaj që refuzoi fanellën e kombëtares së Shqipërisë pë
Arrestohet 53-vjeçari që vodhi çantën me 5400 euro në një karburant (VIDEO) Policia ka vënë në pranga shtetasin e akuzuar se ka vjedhur një shtetasi një çantë personale me 4500 Euro. Policia k
E PABESUESHME/ Familja shqiptare gjen 115 000 euro në Llogara dhe i dorëzon në polici (VIDEO) Një ngjarje në kufijtë e së pabesueshmes ka ndodhur sot në Llogara, ku një familje shqiptare ka konstatuar në një çantë
E grabitën pastaj e detyruan t'i sillte 10 mijë euro, arrestohen dy shqiptarët (VIDEO) Dy shtetas janë arrestuar në flagrancë pasi shtrënguan me dhunë një shtetas për dhënie pasurie, dhe një tjetër është vën
Kërcënonte ish-të dashurën 17-vjeçaren me foto intime, arrestohet 35-vjeçari Policia e Kavajës ka vënë në pranga një 35-vjeçar pasi ka kërcënuar ish të dashurën me fotot intime në këmbim të një shu
Ky 100 eurosh e mori më qafë shqiptarin nga Kosova (VIDEO) Policia e Tiranës vazhdon aksionet për goditjen e rasteve korruptive ndaj punonjësve të policisë. Më datë 08.04.201
Grabitja në Rinas, polici bashkëpunëtor: Inskenonim grabitjen natën kur s’kishte lëvizje UPDATE/ Pas superaksionit të ndodhur ditën e djeshme me kapjen e 4 grabitësve të 3.2 milionë dollarë të një banke të niv
Grabitja në Rinas, vetëm tre nga autorët pranojnë akuzat Dje u zhvillua me sukses aksioni për zbulimin dhe kapjen e autorëve të dy grabitjeve të bankave të ndodhura rrugës për n
Grabitja e dy bankave, ja shuma e parave që iu sekuestrua autorëve Ditën e djeshme u kapën banda e grabitjes e cila vetëm pak ditë më parë, rrugës për në Rinas arriti të marrë nga makina
Grabitja e dy bankave, kjo është shuma që iu sekuestrua autorëve Si provë materiale në arrestimin e autorëve të dyshuar për grabitjet e parave të bankave në “Tiranë-Rinas” policia ka se
Policia jep detaje për grabitjen në Rinas: Ja emrat e autorëve Drejtori i Policisë së Tiranës gjatë ditës së sotme kanë dhënë detaje për grabitjen e 2.7 mln eurove në Rinas. Drejto
Analiza/ 9 arsyet e pa thëna pse ndodhi grabitja e parave të bankës SPARTAK KOKA Ngjarja më e fundit e ndodhur të enjten në mesditë, ku u grabitën paratë e një banke teksa po transporto
Dalin detaje të reja/ Ja sa autorë grabitën thasët me miliona pranë Rinasit Grabitja e thasëve me vlera monetare në Rinas të cilat i përkisnin një banke të nivelit të dytë në Shqipëri është kryer
Grabitja e 2.7mln euro, irritohen bankat: Fajin e ka qeveria… Shoqata e Bankave ka reaguar me anë të një deklarate për median në lidhje me grabitjen e ndodhur dy ditë më parë rrugës
Bëri kërdinë në urbanët e kryeqytetit, ja momentet e arrestimit të xhepistit në Tiranë (VIDEO) 33-vjeçari Ervis Tako ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve të Tiranës që udhëtonin me autobusë urban në kryeqytet duke n
Kapet për Vit të Ri xhepisti i autobusëve në Tiranë, ja sa qytetarë ka "rrjepur" (VIDEO LAJM) Më datë 31.12.2016 specialistët e Komisariatit të Policisë Nr 3 kanë finalizuar operacionin policor "Fundviti", duke bër
Inflacioni arrin kulmin në Eurozonë Inflacioni në eurozonë arriti në 0.5% në tetor, niveli më i lartë që nga qershori 2014 sipas "Eurostat". Masat për të
Zbulohet vlera e medaljes së artë që fitoi Majlinda në Rio Në aspektin financiar medalja e artë nuk është sa ka ndonjë vlerë të madhe. Revista amerikane "Forbes", ka bërë një hulu
Grabitja e 180 mijë dollarëve, u shkel procedura e transportimit Ende nuk ka asnjë gjurmë të dy autorëve ndonëse kanë kaluar plot 11 ditë nga grabitja e 180 mijë dollarëve në dalje të “