999 rezultate për

monacos

Humbja ndaj Monacos, Pochettino: Duhet të punojmë më shumë Paris Saint Germain e humbi duelin ndaj Monacos në "Parc des Princes" në kuadër të javes së 26-të të Ligue 1. Pochett
Nuk është në planet e Zidane, e ardhmja e Marcelos drejt Monacos Marcelo është plotësisht jashtë planeve të Zidane te Real Madrid me brazilianin që tashmë ka përfunduar si rezervë.
Chelsea shfaq interes për yllin e Monacos Chelsea dhe RB Leipzig kanë shfaqur interesim për të firmosur me mbrojtësin e majtë të Monacos, Fode Ballo-Toure. Sip
Ylli i Monacos në "ankand", e kërkon gjysma e Europës Wissam Ben Yedder do të jetë një nga protagonistët e merkatos së verës. Sulmuesi francez shkëlqeu me Monacon këtë sezon,
Fabregas i qëndron besnik Monacos, refuzon Kanadanë Cesc Fabregas ka mohuar zërat se në fund të këtij sezoni do të largohet nga Monaco për tu trasferur në Kanada te skuadra
Barcelona vazhdon kërkimin për zëvendësuesin e Suarez, gati 80 milion euro për yllin e Monacos Barcelona prej kohësh është në kërkim të një sulmuesi për të zëvendësuar sadopak mungesën e Suarez i cili do të qëndroj
PSG triumfon bindshëm ndaj Monacos dhe "blindon" kreun (VIDEO) Tri ditë më parë PSG dhe Monaco u ndanë në një barazim spektakolar 3-3 në “Parc Des Princes”, por skuadra nga principata
Emery merr drejtimin e Monacos? Unai Emery pas largimit nga Arsenali po vazhdon të përflitet si trajner i disa skuadrave. Ekipi i fundit që ka shpreh
Lojtari i Monacos "shfryn" ndaj VAR-it, shkatërron me shkelm monitorin (VIDEO) Monaco u mposht nga Saint Etienne 1-0 në transfertë, ndeshje e vlefshme për javën e 12-të në Ligue1. Mirëpo përveç re
Mbappe ia bën të qartë Realit: Duhet të presësh për mua Kylin Mbappe do t’i bashkohet Real Madridit herët a vonë, pasi synimi i tij fillestar ka qenë të bëhet yll në Francë së
Pritjes i vjen fundi, Neymar pritet të startojë sot Pas plot tre muajve larg futbollit, pritjes së gjatë për rikthimin e Neymarit mund t’i vijë fund sot ndaj Monacos. Br
Manchester United dhe Barcelona duan mesfushorin e talentuar të Monacos Manchester United dhe Barcelona mund të marrin në konsideratë transferin e yllit të Monacos, Youri Tielemans. Sipas g
Henry nuk ngopet me Fabregas, kërkon dhe një tjetër mesfushor që luan në Premier League Monaco po përjeton një sezon ferri teksa si rrallë herë vittet e fundit po lufton për mbijetesë. Pas blerjes së Fabr
Ish ylli i Realit pranë Monacos Ish mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe është shndërruar në objekt dëshirash për shumë skuadra europiane, në këtë periu
Një fazë e parë për tu harruar për skuadrën e Monacos Monacon si rrallë herë jemi mësuar ta shohim të paktën këto vitet e fundit në krizë të thellë rezultatesh. Klubi nga pri
Atletico Madrid dyfishon rezultatin ndaj Monacos (VIDEO) Atletico Madrid ka dyfishuar rezultatin ndaj Monacos në "Wanda Metropolitano". Këtë herë është sulmuesi francez, Ant
Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Monacos(VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Monacos në "Wanda Metropolitano". Është një autogol nga mbrojtësi Badiash
Skandal, arrestohet presidenti rus i ekipit të Championsit Skuadra e Monacos po kalon sezonin më të vështirë të viteve të fundit, por si të mos mjaftonte kjo, mbrëmjen e kaluar ës
Henry zyrtarizohet si trajner i gjigandit europian Legjenda e futbollit francez, Thierry Henry është zyrtarisht trajner i skuadrës së Monacos që militon në kampionatin fra
Atletico Madrid fiton me përmbysje ndaj Monacos (VIDEO) Atletico Madrid ka fituar me përmbysje kundër Monacos në "Stade Louis II". Të parët që kalonin në avantazh sihin ven