999 rezultate për

monacon

Henry: Do të punojmë shumë me Monacon Thierry Henry ka thënë se ai ka nevojë që të punojë me Monacon nëse ai dëshiron që ti kthej rezultatet e duhura në "Stad
Dortmund nuk ndalet, mposht Monacon në "Signal Iduna Park" (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar me rezultat 3-0 kundër AS Monaco në "Signal Iduna Park", ndeshje e vlefshme për UEFA Champio
PSG "shkërmoq" Monacon në Superkupën e Francës, Di Maria tregohet fantastik (VIDEO) Ndeshja për Superkupën e Francës është fituar nga skuadra e PSG pasi mundi me rezultat të thellë 4-0 Monacon. Lojtar
Zyrtare: Atletico Madrid arrin marrëveshjen me Monacon për Thomas Lemar Atletico Madrid ka arritur marrëveshje me Monacon për të nënshkruar me mesfushorin, Thomas Lemar. 22 vjeçari francez,
Milani nis negociatat për të shkëmbyer sulmuesit me Monacon Milani ka filluar negociatat për një shkëmbinm të mundshëm midis Andre Silvas dhe sulmuesit të Monacos, Radamel Falcao,
PSG shkatërron Monacon dhe fiton titullin kampion (VIDEO) PSG shkatërroi Monacon me shifrat 7-1 në "Parc des Princes" pasi u shpall edhe kampione e Francës për sezonin 2017/18.
PSG shpartallon Monacon (VIDEO) PSG ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Monacos në "Parc des Princes". Ai që ka shënuar është Angel Di Maria në mintë
Pellegri reagon ndaj atyre që than se ka bërë gabim që u bashkua me Monacon Pietro Pellegri ishte transferimi rekord për një 16-vjeçar, teksa shkoi te Monako, por pas vetëm 4 minutash lojë me skua
Lemar refuzon rinovimin me Monacon, lufta për të ka nisur Shtohen gjithmonë e më shumë lajmet për një largim të mundshëm të Thomas Lemar gjatë merkatos së verës. Kjo pasi së
Liverpool dërgon zyrtarisht ofertën për zëvendësuesin e Coutinhos Liverpooli ka pranuar largimin e Coutinhos nga ‘Anfield’, pasi tanimë ka gjetur zëvendësimin e tij. Mediat angleze kanë
PSG fiton në Stade Louis II kundër Monacos PSG ka mposhtur 2-1 Monacon në "Stade Louis II" në javën e 14-të të Ligue 1. Paris-Saint Germaini ka vazhduar me form
Lyoni i çmendur përmbys Monacon Lyon e rinis si duhet kampionatin pas pauzës së Kombëtareve, fiton 3-2 ndaj kampionëve të Monaco duke gjetur te Fekir he
Mendy: E lash Monacon vetëm për Cityn, nuk do e lija kurrë për ndonjë klub tjetër Mbrojtësi i Manchester Cityt, Benjamin Mendy, ka thënë se ishte i gatshëm të largohet nga Monaco vetëm për Cityn. “Va
Reali pyet Monacon dhe pajtohet për shumën e transferimit të Mbappes Real Madrid dhe Monaco kanë rënë dakord për shumën e nevojshme për transferimin e Kylian Mbappes. Bëhët fjalë për 12
Mbappe rikthehet në stërvitje me Monacon Kylian Mbappe ishte kthyer në stërvitje me Monacon të hënën pasi spekulimet mbi të ardhmen e francezit vazhdojnë të domi
Arsen Wenger udhëton 13 milje dejt Nices për Mbappe Arsen Wenger dhe Ivan Gazidis kanë udhëtuar plot 13 milje për në Nice, për të kontaktuar personalisht Mbappen.
Falcao rinovon me Monacon Radamel Falcao ka rinovuar kontratën me Monacon. Lajmi është zyrtarizuar nga klubi francez, ndërsa sulmuesi kolumbia
E kërkonte gjysma e Europës, super talenti zgjedh Monacon Kampionët e sapo shpallur të Francës, Monaco, vazhdojnë të projektojnë të ardhmen, teksa kanë zyrtarizoi blerjen e Youri
Juventusi finalist i parë i Ligës së Kampionëve (VIDEO) Juventus ka mposhtur 2:1 Monacon në Torino, për ta eliminuar nga Liga e Kampionëve me rezultat të përgjithshëm 4:1, pas
Allegri befason të gjithë, ja çfarë thotë për të ardhmen e tij Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri nuk e ka konfirmuar se do të qëndrojë në Torino edhe edicionin e ardhshëm.