999 rezultate për

monaco

Monaco: Mbappe ka vendosur për të ardhmen Kylian Mbappe ka vendosur për t’u larguar nga Monaco në fund të këtij edicioni Drejtori Sportiv i Monacos, Dmitry Ryb
Monaco refuzon një ofertë të çmendur nga Reali për Mbappe Monaco ka refuzuar një shumë faraonike, nga Reali i Madridit, për sulmuesin shpërthyes dhe premtues Kylian Mbappe. “T
Monaco kampione e Francës pas 17 vitesh, numra rekord ... Monaco për të tetën herë fitoi titullin kampion në Francë. Në ndeshjen e prapambetur të javës së 31-të skuadra monegaske
As Conte dhe as Simeone, Interi zgjedh një portugez për pankinën Inter mesa duket është lodhur nga rezistenca e Contes dhe Simeones, teksa ka gjetur një alternativë për sezonin e ardhsh
Monaco shpallet "kampion" i ri i Francës (VIDEO) Monaco e ka mposhtur 4:0 Lillen, për t’u shpallur kampion i ri i Francës. Monaco ka 89 pikë, tre më shumë se PSG-ja,
UEFA publikon formacionin e javës në Champions League (FOTO) Të martën dhe të mërkurën janë zhvilluar ndeshjet e kthimit të gjysmëfinaleve të Ligës së Kampionëve. Juventus fitoi
Juventusi finalist i parë i Ligës së Kampionëve (VIDEO) Juventus ka mposhtur 2:1 Monacon në Torino, për ta eliminuar nga Liga e Kampionëve me rezultat të përgjithshëm 4:1, pas
Juventus - Monaco, ja formacionet zyrtare Juventus dhe Monaco kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.
Juve-Monaco, Allegri ka vetëm një dilemë para ndeshjes (FOTO LAJM) Juventusi sonte në mbrëmje do të luajë sfidën e kthimit të Ligës së Kampionëve ndaj skuadrës franceze të Monacos. Bardhe
Juve sonte kërkon biletën për në "Cardiff", Monaco synon mrekullinë Sonte në mbrëmje do të mësojmë finalisten e parë të Champins League për sezonin 2016/17. Në "Juventus Stadium" bardhezin
Të gjithë duke ndjekur Monaco-Juve, por shikoni çfarë bënte nusja e Jozefina Topallit (FOTO LAJM) Eva Murati prej dy muajsh ka nisur një aventurë të re në karrierën e saj, teksa tashmë është në rolin e moderatores spor
Cana analizon Juven, ja çfarë thotë kur pyetet për mbipeshën e Higuain Lorik Cana ka komentuar paraqitjen e Gonzalo Higuain pas fitores ndaj Monacos. Kapiteni i Shqipërisë ka qenë i ftuar në
Shënoi dy gola ndaj Monacos, ja çfarë tha "El Pipita" pas ndeshjes Gonzalo Higuain shfaqet në ndeshjet më të rëndësishme. Edhe pse ishte kritikuar shumë gjatë këtij sezoni për golat e pak
Detaji që nuk e vutë re në TV para ndeshjes Monaco-Juventus (FOTO LAJM) Një detaj mjaft interesant ka ndodhur para ndeshjes Monaco-Juventus. Kylian Mbappe, sulmuesi 18-vjeçar i skuadrës së Pri
Allegri: Buffon më i miri, jam i zemëruar me Pjanic sepse ... Massimiliano Allegri po e udhëheq Juventusin drejt një sezoni fantastik, teksa mbrëmë fitoi pastër 2-0 ndaj Monacos. bar
Monaco-Juventus, ja kë shohin favorit kompanitë e basteve Sonte do të luhet gjysmëfinalja e parë mes Monacos dhe Juventusit në Francë, por kompanitë e basteve shohin favorit skua
Wenger bën gati valixhet nga Arsenali, ja ku do ta transferohet PSG nuk do të drejtohet nga Unay Emery në sezonin e ardhshëm. Eliminimi i turpshëm nga Championsi si dhe fakti që tashmë
Gjysma e Europës kërkon Mbappe, por Vasilyev i befason të gjithë Pak orë para super ndeshjes mes Monacos dhe Juventusit, zëvendës presidenti i ekipit francez, Vadim Vasilyev ka komentua
Juve sfidon surprizën Monaco, ja formacionet e mundshme (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet një tjetër super përballje për gjysmëfinalet e Ligës së Kampionëve që do të vërë përballë M
Juve përballë Monacos, ja 11 francezët që kanë lënë gjurmë te "Zonja" (FOTO LAJM) Juventusi njihet si një ekip që gjithmonë e ndërton boshtin e skuadrës me futbollistë italian. Gjithsesi në të kaluarën,