999 rezultate për

mona

Monaco kërkon të blejë përfundimssht Gelson Martins nga Atletico Monaco kërkon të blejë përfundimsht Gelson Martins. Futbollisti portugez po bën mjaft mirë me 3 gola dhe 1 asistim n
Monaco nuk ngopet, një goditje e bujshme pranë finalizimit Monaco kërkon me cdo kush qëndrimin në Ligue One. Francezët nuk janë mjaftuar me blerjen e emrave si Fabregas, Naldo, V
Fabregas: Arsyeja që u transferova te Monaco ishte Henry I sapo transferuar te Monaco, Cesc Fabregas ndihet i vetëmuar për shkarkimin e Thierry Henry nga klubi i principatës.
Manchester United dhe Barcelona duan mesfushorin e talentuar të Monacos Manchester United dhe Barcelona mund të marrin në konsideratë transferin e yllit të Monacos, Youri Tielemans. Sipas g
Zyrtare: Monaco afron talentin e Atletico Madrid Gelson Martins është një lojtari më i ri i Monacos. Lajmië është publikaur nga vetë klubi i principatës. Mesfushori
Monaco rikthen në detyrë trajnerin Leonardo Jardim Monaco ka lëshuar një komunikatë zyrtare, duke e konfirmuar rikthimin e Leonardo Jardim në postin e trajnerit vetëm pas
Zyrtare: Monaco suspendon Henryn Zyrtarisht Monaco ka suspenduar nga pozita e trajnerit, Thierry Henryn. Henry erdhi te Monaco pas shkarkimit të Leon
Henry rrezikon shkarkimin, ndeshja ndaj Dijon do të jetë vendimtare për të ardhmen e tij te Monaco Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për
Zyrtarja e ministrisë filmohet teksa merr ryshfet, qytetari zgjidh hallin pas 25 vitesh (VIDEO) Një qytetar ka më shumë se 25 vjet që endet në një proces privatizimi. Por kamera e fshehtë e emisionit “Stop” ka tregua
Monaco turpërohet nga Strasburg, Henry-n nuk e mbajnë nervat ofendon futbollistin kundërshtar Monaco u turpërua dje në shtëpi nga Strasburgu, teksa u mpsohte 1-5. Klubi nga prinicipata rrezikon seriozisht rënjën ng
Debutim i hidhur për Fabregas, Monaco turpërohet nga Strasburgu Debutim i hidhur për Cesc Fabregas me fanellën e Monacos në Ligue 1. I prezantuar vetëm pak ditë më parë nga skuadra
Henry nuk ngopet me Fabregas, kërkon dhe një tjetër mesfushor që luan në Premier League Monaco po përjeton një sezon ferri teksa si rrallë herë vittet e fundit po lufton për mbijetesë. Pas blerjes së Fabr
Bie pista Piatek, Milani gjen zëvedësuesin e Higuan në Francë Mlani ishte në ndjekje të bomberit të Genoas Kriztozof Piatek por së fundmi gjerat morën tjetër rrjedhë. Kuqezinjtë së f
Zyrtare: Fabregas firmos për Monacon (VIDEO) Tashmë është zyrtare, Cesc Fabregas është një lojtar i ri nga Monacos. Lajmi erdhi nga vetë klubi i Principatës përmes
Bllokohet transferimi i Fabregas te Monaco Fabregas ishte pothuajse i zyrtarizuar te skuadra e Monacos teksa ai të shtunën që kaloi luajti dhe ndeshjen e fundit me
Milan kërkon me çdo kusht talentin belg Milan po synon që të kryej një lëvizje të madhe në afatin kalimtar dimëror. Së fundmi, emri që ka përfunduar në listë
Pepe refuzon Arsenalin për Monacon Ish mbrojtësi i Real Madridit nuk dëshiron të luaj për Arsenalin. Sipas L’Equipe, ish mbrojtësi i Real Madridit, Pepe
Ish ylli i Realit pranë Monacos Ish mbrojtësi i Realit të Madridit, Pepe është shndërruar në objekt dëshirash për shumë skuadra europiane, në këtë periu
Monaco vijon përfocimet për të shpëtuar sezonin, zyrtarizon mbrojtësin e njohur Klubi i Monakos ka njoftuar zyrtarisht ardhjen nga Schalke 04 të mbrojtësit 36-vjeçar Naldo, i cili ka nënshkruar një ko
Një fazë e parë për tu harruar për skuadrën e Monacos Monacon si rrallë herë jemi mësuar ta shohim të paktën këto vitet e fundit në krizë të thellë rezultatesh. Klubi nga pri