999 rezultate për

momo

Infektohet me koronavirus menaxheri i grupit "Babastars" Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë
Loja Momo mbërrin në Maqedoni, disa nxënës lëndojnë veten Departamenti i Punëve të Brendshme – Manastir informoi se sot nga drejtori i shkollës “Kole Kaninski” nga Manastiri ka p
Liverpool i thotë JO ofertës së Juventusit për shkëmbimin e Momos dhe Dybalas Liverpooli duket se i ka thënë jo njëherë e mirë interesimit të Juventusit për një shkëmbim të mundshëm mes Dibalës dhe
Gjest fantastik nga Momo Salah, fton në stërvitje të Liverpooli, tifozin e verbër (VIDEO) Sulmuesi egjiptian, Mohamed Salah, priti sot në qendrën stërvitore të Liverpoolit, Melwood, tifozin e verbër të klubit,
Ndërkombëtarët i japin "shuplakën" Ramës: Mos e prek teatrin Prishja e Teatrit Kombëtar mbetet ende një çështje shumë e nxehtë. Për herë të parë në një letër të hapur instituti
Khal Drogo i Game of Thrones martohet në fshehtësi Ka kaluar vetëm pak kohë që nga njoftimi zyrtar i fejesës së Rose Leslie dhe Kit Harington. Ndoshta akoma se keni mar
Blogu suedez e rendit Prishinën si një nga destinacionet më të mira turistike (FOTO LAJM) Blogu suedez i udhëtimeve "Momondo", e ka propozuar Prishtinën si një nga destinacionet më të bukura që nuk duhet humbur
Tableti më i lirë Microsoft (FOTO LAJM) Kompanisë Microsoft MOMO7W prezanton tabletin e tij më të lirë Android i cili do ti vijë në ndihmë për të shënuar sukses
PSG në sulm për Sami Khedira Edhe pse deklaroi më parë se nuk do të ketë blerje, Laurent Blanc ëndërron një goditje për mesfushën. Klubi parizien men
Sulmet në veri, i dyshuar Momo Kasaleviç, Përfaqësues të Komunës jolegjitime në veri të Mitrovicës dyshohet se qëndrojnë prapa sulmit të organizuar kundër pikës s