999 rezultate për

momentit

Një nga më të mirët e momentit, Theo: Ndaj Lazios, gol i veçantë Milan arriti të triumfonte me rezultatin 3-2 ndaj Lazio-s, në ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Serie-A. Golin
Perfekte për ditët me shi, këto janë çizmet më trend të momentit (FOTO LAJM) Nëse disa vite më parë çizmet e shiut përdoreshin vetëm për një funksion, së fundmi ky aksesor po zë vend tejet të rëndë
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
Liverpooli zhbllokon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO) Pas pjesës së parë të mbyllur në barazim pa gola, me vendasit që shpërdoruan një 11 metersh, Liverpooli ka arritur të sh
Zyrtarisht trendi i momentit, Dojna dhe Chiara Ferragni bëjnë "xing" (FOTO LAJM) Dojna Mema dhe Chiara Ferragni rastësisht kanë zgjedhur të veshin të njëjtat geta, por në ditë të ndryshme. Moderato
Bëhuni gati për dimrin, këto janë palltot më trend të momentit (FOTO LAJM) Të gjithë adhuruesit e modës e dinë mirë që dimri, përveç shumë veshjeve të tjera, pallton e ka identifikuese. Temperatu
Poza të papërballueshme, njihuni me modelen më të nxehtë të momentit (FOTO LAJM) Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjete
Video më virale e momentit, çifti ha e pi pa e larguar maskën nga goja (VIDEO) Një çift në moshë të mesme u filmua duke ngrënë vakt ushqimor e duke pirë birrë përmes maskës së vendosur. Skenat e k
Zbulohet arsyeja e momentit që është bërë viral nga ndeshja Milan - Juventus Mbrëmë Milani shënoj fitore të madhe kundër Juventusit me rezultat 4:2. Një nga momentet më interesante të ndeshjes i
Poza të papërballueshme, njihuni me modelen më të nxehtë të momentit (FOTO LAJM) Natale Lee është një nga modelet ruse më seksi të Instagramit. Bukuroshja bjonde numëron mbi 3 milionë ndjekës në rrjete
Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM) Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak t
Historia e vërtetë pas videos më të famshme të momentit (VIDEO) Burrat afrikanë me kostum, syze dhe kapele, që kërcejnë nën ritmet e “Astronomia” të Vicetone dhe Tony Igy teksa mbajnë
Sikur t'i ketë qendisur gjyshja juaj, këto janë tatuazhet më të veçanta të momentit (FOTO LAJM) Qendisja dhe Tatuazhet kërkojnë të dya shumë punë dhe përkushtim, por shumë larg në kohë dhe kulturë. Por çfarë ndodh
COVID-19 në Shqipëri, mjeku Kalo: Jemi ende larg momentit për… Mjeku i njohur infeksionist, Tritan Kalo, shkruan se qytetarët ende nuk janë ndërgjegjësuar plotësisht për të respektuar
Sfidën më të famshme të momentit në internet e fituan Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez (VIDEO) Është fakt i ditur që Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez janë një nga çiftet më të preferuar dhe të pëlqyer të showbiz-it
Do t'i shihni gjithandej në 2020, këto janë këpucët më trend të momentit (FOTO LAJM) Teksa Javët e Modës përmbyllin javë pas jave prezantimet e koleksioneve të stilistëve të njohur, të fiksuarit pas modës
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj
Të gjitha vajzat e famshme të fiksuara keq me këtë stil varsesh (FOTO LAJM) Gjatë stinës së vjeshtës do dukemi shumë më bukur nëse vendosim bizhuteritë më in të momentit. Ato kanë fuqinë që të
Është lojtari i momentit te Milani, flet Rebic Sulmuesi kroay i Milanit, Ante Rebic është shprehur i lumtur për formën e mirë që po kalon te "kuqezunbjtë". Kroati k
Si t'i veshim xhinset më të famshme të momentit (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, trendi i famshëm i xhinseve është rikthyer! Xhinset e gjera në fund janë pantallonat që na duhen të gj