999 rezultate për

momentin

Basha braktis Ylli Rakipin në momentin e fundit Në spotin e trasmetuar në “News 24” gjatë pasdites ishte njoftuar pjesëmarrja e kreut të opozitës, Lulzim Basha, së bash
Kamerat filmojnë momentin kur shqiptari vrau me thikë në zemër 23-vjeçarin, motivi një femër (VIDEO) Mund të jetë xhelozia, sherri për një femër, motivi i vrasjes së një 23-vjeçari rom, i quajtur Manuel Spinelli, qëlluar
Ronaldo është i lumtur te Real Madrid Legjenda e Bayern Munichut dhe Gjermanisë, Michael Ballack ka thënë se Cristiano Ronaldo zemërimin e ka të momentit dhe
Rikthimi i Nanos në politikë, Servet Pëllumbi: Në momentin e duhur Ish- kreu i Kuvendit dhe një prej themeluesve të Partisë Socialiste, Servet Pëllumbi ka reaguar për takimin e Ramës me i
Përgjigjet Thaçi: S'po bëj fushatë, takimet me qytetarët janë stili im Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, është akuzuar ditëve të fundit pas vizitës së tij në një shkollë në vendlindjen e ti
Përfundojnë pjesët e para, Tirana për momentin në Kategorinë e Parë Dueli i mbijetesës mes Vllaznisë dhe Tiranës ka përfunduar në barazim pa gola 0-0. Në "Loro Boriçi" është një atmosferë
Përfundon takimi LSDM-Besa, ja për çfarë u bisedua (VIDEO) Pas takimi të djeshëm të Zoran Zaevit me kreun e BDI-së, Ali Ahmetin, LSDM-ja sot ka realizuar takim me Lëvizjen Besa në
Xharra rrëfen momentin e sulmit: Më tërhoqën nga flokët, tjetri më mbante këmbët (VIDEO) Arbana Xharra e cila së fundmi ka aderuar në Partinë Demokratike, ka rrëfyer sulmin që iu bë mbrëmjen e së premtes në ga
Banori kap pa dashje momentin shokues kur një vetëtimë godet plazhin (VIDEO) Vendi në të cilin moti ndryshon në sekondë është Florida. Në Florida është shumë nxehtë, por kur bie shi, bie aq fort s
Foto të shkrepura në kohën dhe momentin e duhur (FOTO LAJM) Të gjithë mundohemi dhe stërmundohemi që të shkrepim një foto të bukur. Por këto foto që do të shikoni më poshtë, janë s
Akuzohet si vrasës me pagesë, Qefalia hedh akuza të rënda ndaj Çipës Ai njihet si një vrasës me pagesë, por këtë akuzë të rëndë nuk e ka pranuar asnjëherë Aldred Qefalia. Ai akuzohet se
Erdhi “dita e madhe”, sot shpallen fituesit e Lotarisë Amerikane Sot është një ditë shumë e rëndësishme për të gjithë ato që kanë aplikuar për Lotarinë Amerikane. Ambasada Amerikane
"Këpuca e Artë", ja 10 golashënuesit më të mirë për momentin (FOTO LAJM) Sezonin e kaluar Luis Suarez arriti që të fitonte çmimin e "Këpucës së Artë" pasi shënoi 40 gola me Barcelonën. Këtë
Nesër dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikanë, ja si dhe ku duhet të kontrolloni Nëse keni aplikuar për Lotarinë Amerikane, nëser është dita kur mësoni nëse jeni fitues apo jo. Ambasada Amerikane nj
"Ishte i vdekur, e godisnin me shkelma", gazetarja rrëfen momentin kur Sela u mbulua me gjak (VIDEO) Gazetarja e televizionit "24 Vesti" Dushica Mërgja, e cila ishte e pranishme mbrëmë gjatë sulmit të huliganëve ndaj krye
Grubi tregon se kush prej deputetëve të BDI-së është lënduar Deputeti i BDI-së, Artan Grubi përmes një statusi në llogarinë e tij në Facebook ka treguar se cilët nga deputetët e BDI
"Të kapësh momentin", fotografitë e mahnitshme të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Sekreti kryesor i një fotografie të mrekullueshme është aftësia për të kapur një moment të mirë, ku shihet diçka që të t
Çani "turpërohet" nga asistentja: Bravo Sofi e ke kënaqur! (FOTO LAJM) Një situatë mjaft e sikletshme i ka ndodhur mbrëmjen e sotme në emision live asistentes së Çanit, Sofisë teksa u shërben
Ivanov akuzon Ramën për prishjen e paktit Gruevski-Ahmeti Presidenti i Maqedonisë, George Ivanov, ka zbardhur akuzuar kryeministrin e Shqipërisë Edi Ramën, se është shkaktari i p
ANALIZË/ “LSI s’bën koalicion me PS-në, do të shkojë me PD-në në zgjedhje” LSI do të konkurrojë me opozitën në këto zgjedhje. Kjo është bindja e botuesit dhe analistit Henri Çili i cili bëri një