999 rezultate për

momenti

Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë (VIDEO) Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngj
Momenti i arrestimit, del fotoja e autorit të dyshuar që vrau biznesmenin Goro Policia arrestoi paraditen e sotme autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro në Himarë. Kliti Leka dyshoh
PAMJE TË RËNDA/ Del momenti i aksidentit tragjik në Elbasan, makina merr përpara vajzën (VIDEO) *Pamjet bashkangjitur në këtë shkrim janë të rënda, por abcnews.al ka vendosur t’i publikojë për të sensibilizuar drejtu
Rama "detyron" Fevziun të zbulojë incidentin para emisionit: Nuk dëgjohet fare! Kryeministri Edi Rama është i ftuar në emisionin “Opinion” ku në studio ndodhi një incident para se të fillonte transmet
11 muaj për të kapur momentin, kjo është fotografia më e mirë e vitit 2020 “Një paraqitje të shkurtër dhe unike, e një momenti intim, thellë në një pyll magjik” – është cilësuar fotografia fitues
Gjëmon Vlora, momenti i shpërthimit të eksplozivit mes qytetit (VIDEO) Shpërthimi i komanduar i pakos së dyshuar për eksploziv ka vërtetuar dyshimet e policisë. Oshëtima ka pushtuar qyteti
I përfundon kontratë në 2021, Reali ul në tavolinë Luka Modric Real Madridi është duke u bërë gati për të biseduar me Luka Modriqin për rinovimin e kontratës së tij. Mesfushorit kr
Elisa mallëngjehet nga fjalimi i "Skëndërbeut" (FOTO LAJM) Ditën e sotme u mbajt Asambleja e PS ku kryeministri Edi Rama me tone të bindura kërkoi nga shqiptarët një mandat të 3-t
Manaj nis të flasë, Bare nuk e mban do të qeshurën. Shikoni momentin gazmor në konferencën për shtyp (VIDEO) Dy futbollistët e Kombëtares, Rei Manaj dhe Keidi Bare kanë dalë në konferencë për shtyp ditën e sotme, në prag të dy nd
Dikur moderatore, Ilda Bejleri ironizon publikisht "Procesin Sportiv" (FOTO LAJM) Në nisje të sezonit të ri televiziv, pas karantinës, të gjithë u surprizuam pasi u vu re mungesa e Ilda Bejlerit në emis
Rikthehen akuzat për përdhunim ndaj Ronaldos? Modelja amerikane i nënshtrohet testit mendor Cristiano Ronaldo rikthehet sërish në qendër të vëmendjes lidhur me akuzat për përdhunim. Sipas mediave spanjolle, çë
Shtatzënë për herë të dytë, Chiara Ferragni zbulon momentin e parë kur mori lajmin (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë, blogerja e njohur italiane, Chiara Ferragni dha lajmin se ishte në pritje të ëmbël me fëmijën e
Thaçi: Në momentin kur të konfirmohet aktakuza nga Specialja, jap dorëheqje Presidenti Hashim Thaçi ka thënë se në momentin kur i konfirmohet aktakuza nga Dhomat e Specializuara në Hagë, do të jap
Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekua me një djalë të
Kërcasin armët, del momenti i vrasjes së Bujar Çelës (VIDEO) Ky është momenti i ekzekutimit të Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm, teksa ai po pinte kafen e mëngjesit në një lokal te r
SKANDALOZE/ Momenti kur Di Maria pështyn kundërshtarin (VIDEO) Pa dyshim, për këtë veprim të shëmtuar, jo vetëm antisportiv, por edhe në shkelje të rëndë të rregullave të Covid-19, An
Klopp e konfirmon: Në momentin që do të largohem nga Liverpooli, do bëj 1 vit pushim Jurgen Klopp i ka premtuar Liverpoolit se nuk do ta marrë drejtimin e asnjë klubi në botë menjëherë pasi të largohet nga
Momenti i aksidentit të frikshëm në Formula 1, dëgjohen fjalët e pilotit: Duan të na vrasin (VIDEO) Gara për çmimin e madh të Toskanës në Formula 1 ka filluar me një aksident të shumëfishtë. Në xhiron e 6-të, në një a
HOROSKOPI/ Ka ardhur momenti, mbani larg personat që ju mërzisin Dashi E diela fillon pak e përgjumur, por më pas forca dhe energjia kthehen pasdite. Mbrëmja do të jetë shumë e vlefs
Momenti i sikletshëm, një grua i këput kopsat e këmishës Salvinit në mes të rrugës (VIDEO) Qëndrimet e tij të forta kundër emigrantëve janë konsideruar shpeshherë shumë raciste dhe nuk janë pritur mirë. Por k