999 rezultate për

momentet

Lei Kraja shpërthen në lot në ekran, rrëfen 3 momentet më të vështira të jetës (FOTO&VIDEO) Lei Kraja ishte e ftuara e fundit në emisionin “E ardhmja është vajzë”, në të cilin tregoi të gjithë momentet më të vësh
Studentes shqiptare i ndodh e papritura, burri i martuar i publikon momentet intime Një studente me inicialet L. L. ka rënë viktimë e një burri të martuar, me të cilin ajo ka krijuar lidhje për dy vite me
Puthje e përqafime plot pasion, Wanda Nara publikon momentet intime me Icardin (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të famshëm Mauro Icardi, Wanda Nara, merr herë pas here vëmendje me postimet që bën në “Ins
"Nuk ishte vetvetja", motra e viktimave në Astir rrëfen momentet e krimit Flet për herë të parë motra e viktimave Zhaneta Metani dhe Kristina Bardhi, të cilat u vranë nga Përparim Ademi. Anxh
Me momentet më të ëmbla nga shtëpia, familja Kallaku uron kështu Krishtlindjet (FOTO LAJM) Një urim i veçantë për Krishtlindje ka ardhur dhe nga familja Kallaku. Krahas disa imazhe të bukura me Besin dhe Ajkën p
Khabib rrëfen 3 momentet më të vështira të jetës së tij Khabib Nurmagomedov, kampioni i botës në peshën e lehtë në artet marciale mikse, është ende i pamposhtur në kafaz. Ai ka
Po kalon një formë të jahtëzakonshme, Theo: Jam në momentet më të mira të karrierës, nuk rikthehem të Reali Mbrojtësi i AC Milanit, Theo Hernandez mendon se është në momentet më të mira të karrierës. 23-vjeçari është duke shk
Puthje në buzë dhe kërcime joshëse, momentet pikante të "Përputhen" te Luana (FOTO LAJM) Të ftuar mbrëmjen e djeshme në "Shiko Kush Luan" ishin pikëriht konkurrentët e "Përputhen". Siç kanë bërë zhurmë dhe
"Po del shumë bukur!" Oriola dhe Erosi ndajnë momentet epike nga dreka e tyre (FOTO LAJM) Prej disa kohësh, modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po shijojnë lidhjen e tyre të dashurisë. Ata jan
Vetëm 1 pikë ndaj Beneventos, Pirlo: Juve duhet të shfrytzojë momentet e lojës Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur pas barazimit ndaj Beneventos në kuadër të xhiros së nëntë në Serie A.
Më e dashuruar se kurrë, Bebe Rexha ndan momentet intime me të dashurin (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha duket se është shumë e lumtur me lidhjen e saj të re. Prej disa kohësh
Sali Lushaj rrëfen momentet e fundit të Azemit: Berishës i shkonte loti kokërr për Hajdarin Sali Lushaj, ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, ka folur për vrasjen e Azem Hajdarit dhe rigjykimin e kësaj
Me fjalët dhe momentet më speciale, Gentian Zenelaj uron të bijën për ditëlindje (VIDEO) Aktori i mirënjohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve, momente me të cilët ndan shpesh në rrjete soci
Artistja rrëfen momentet e vështira nga COVID-19: Mendoja se kisha grip! Artistja e njohur Justina Aliaj u shtrua para disa ditësh në spitalin Infektiv pasi ishte në gjendje të rënduar shëndetë
Momentet e panikut në Infektiv, dalin pamjet e rënda (FOTO LAJM) Sot një pacient 69-vjeçar është hedhur nga kati i dytë i spitalit infektiv në Tiranë, ku fatmirësisht nuk ka ndërruar je
Sulmi terrorist në Vjenë, kjo është policja shqiptare që u përball në momentet e vështira Ka shkuar në pesë numri i personave që humbën jetën nga sulmi terrorist në Austri, por punën më të vështirë e kanë patur
Momentet emocionuese kur një vajzë nxirret nga rrënojat në Izmir (VIDEO) Momente emocionuese ato kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Izmir. Duartrokitje
Zyrtarizoi lidhjen, Fjolla Morina nuk ndalet së publikuari momentet me biznesmenin (FOTO LAJM) Pasi pranoi lidhjen e dashurisë me biznesmenin Fisnik Syla, Fjolla Morina nuk ka rreshtur së ndari momente të ndryshme m
Nga momentet e ëmbla te ato të "nxehta", Armina uron Shkëlzenin për përvjetor (FOTO LAJM) Armina Mevlani ka ndarë së fundmi disa nga kujtimet më të bukura krah partnerit të saj, Shkëlzen Berisha duke ndarë mome
Më të dashuruar se kurrë, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj ndajnë momentet romantike (FOTO LAJM) Një foto buzë detit, ajo veshur me këmishë të bardhë hedhur në krahët e tij, foto e fundit e Eni Koçit dhe Genc Prelvuka