999 rezultate për

momente

Fund dramatik për skuadrën e tij, Gasperini: Ishim shumë afër, shumë afër Gian Piero Gasperini beson se detajet e vogla e kanë vendosur ndeshjen që skuadra e tij e humbi 2:1 kundër PSG-së. At
Momente romantike me bashkëshortin, Jonida Shehu ndan fotot më speciale (FOTO LAJM) Jonida Shehu duket se po kalon ditët më të bukura me dy njerëzit e saj më të shtrenjtë, bashkëshortin dhe vajzën. Modera
Parakalime sipas qejfit dhe shpejtësi mbi normën, "fluturojnë" 9 patenta (VIDEO) Policia ka ndëshkuar disa shoferë për mosrespektim te rregullave te qarkullimit rrugor. “Prej orës 20:00 e deri në k
Të përqafuar me rroba banjo, Marina ndan momentet "e nxehta" me Getoarin (FOTO LAJM) Rreperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po relaksohen këto ditë të nxehta të korrikut. Marina, që ka pub
Më të dashuruar se kurrë, Oriola publikon momentet intime me Grezdën (FOTO LAJM) Pasi hoqën njëri tjetrin nga Instagrami dhe rrjetit nuk mund t'i shpëtonte ky detaj, Eros Grezda la një koment në fotot
Me vajzën e Albanit dhe të birin, pushimet e Bietës për tu patur zili (FOTO LAJM) Moderatorja e programit të përditshëm Ftesë në 5, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga push
Gratë e futbollistëve nëpër jahte, Messi dhe partnerja kapen në momente private (FOTO LAJM) Lionel Messi është fotografuar me partneren e tij mbresëlënëse, Antonela Roccuzzo, gjatë pushimeve që ata po kalojnë me
Bëri për "një lek" gazetarë, "Rejan" kapet në momente intime me të dashurin (FOTO LAJM) Aktorja turke Ebru Sahin tashmë njihet nga të gjithë prej rolit të saj në serialin “Rejan”. Së fundmi ajo ka qenë në
Në momente intime, MekGregor kapet "mat" me partneren (FOTO LAJM) Ylli i UFC, Conor MekGregor, ka përfunduar në qendër të vëmendjes së mediave rozë, teksa është kapur “mat” në jaht, duke
Dëshmitarja e vetme flet për momentet e fundit të 16-vjeçares shqiptare në Greqi Një dëshmitare që ka parë për herë të fundit 16-vjecaren shqiptare Maria Hyseni para se të gjendej e pajetë pranë një ki
Sipas Kiara Titos, këto janë bikinit më trend të kësaj vere (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit
30 momentet më dramatike në futboll gjatë dekadës 2010-2019 (VIDEO) Futbolli padyshim është sporti më i ndjekur në planet dhe numuron miliona shikues në mbarë botën. Në këtë video ju do
10 momentet më qesharake të politikanëve kosovarë (VIDEO) Gjatë viteve përveç se përfaqësuan popullin, politikanët kosovarë ndër të tjerash gjetën kohë edhe për batuta duke kriju
Me të dashurin në shtrat, ish-banorja e BB ndan momente intime (FOTO LAJM) Gerta Shino ka mbetur një nga vajzat më të komentuara në media e në rrjete sociale, që pas daljes nga reality shoë "Big
Në momente intime nga jahti, Rezarta Shkurta ndan pamjet me Ermal Hoxhën (VIDEO) Prej disa javësh, këngëtarja Rezarta Shkurta ndodhet me pushime në jug të Shqipërisë. Pak ditë më parë, ajo publikoi
Momente tensioni në Gjirokastër, një grua qëllon me thikë infermieren Një grua ka qëlluar me thikë një infermiere në spitalin rajonal “Omer Nishani” në Gjirokastër. Abcneës shkruan se gru
Më të dashuruar se kurrë, Genta ndan momentet intime me partnerin nga pishina (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismaili dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta, po shijojnë së bashku disa ditë të mira
Nuk fshihen më, Bora dhe Donaldi publikojnë momentet romantike (VIDEO) Megjithëse po shijojnë prej kohësh romancën me njëri-tjetrin, Donald Veshaj dhe Bora Zemani vendosën ta bënin vetëm së f
Të ndarë, por Dafina dhe Dj Geek publikojnë momentet romantike krah njëri-tjetrit (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek u kthyen disa javë më parë në çiftin më të komentuar të shoëbiz-it, kjo për lidhjen e papritur
Sarri i frikësohet Milanit: Na ka prishur punë gjithmonë Me 7 pikë më tepër se Lazio e vendit të dytë, Juventus vrapon drejt titullit kampion të 9 radhazi, por kur kanë mbetur e