999 rezultate për

momentalisht

Një nga mesfushorët më të mirë momentalisht, Interi ka gati kontratën e re për Barellan Nicolo Barella duket se ka bindur drejtuesit e klubit të Interit me paraqitjet e tij. Futbollisti, i cili u transferua t
Koordinim perfekt, goli i javës shënohet në Angli (VIDEO) Një gol shumë i bukur është shënuar në Angli, atje ku Charlton Athletic u ndesh me Ghillingham për javën e 29-të të Leag
Klose: Pioli mund të fitojë kampionatin Ish sulmuesi i Lazios, Miroslav Klose ka lavdëruar trajnerin e Milanit, Stefano Pioli. Dyshja kanë kaluar dy sezone s
Momentalisht pa punë, Sarri mund të marrë drejtimin e skuadrës së madhe italiane Maurizio Sarri është në prag të rikthimit në Serie A, vetëm një sezon pasi u shkarkua nga Juventusi. Ish-trajneri i J
LISTA/ Këta janë 10 lojtarët më të shtrenjtë momentalisht Lista e lojtarëve më të shtrenjtë në botën e futbollit po ndryshon nga viti në vit dhe po ka emra të ri çdo herë. CIE
Momentalisht kryesues, Lampard flet për titullin dhe dëmtimin e Ziyech Chelsea mposhti Leeds United në kuadër të javës së 11-të të Premierligës. "The Blues" u rikthyen nga disavantazhi për
Gerrard trajner në Premier League? Leeds United do që të nënshkruajë marrëveshje me trajnerin Steven Gerrard, raporton Football Insider. Trajneri aktual
Xavi zgjedh mesfushorin më të mirë në botë momentalisht Për legjendën e Barcelonës, Xavi Hernandez, mesfushori i Manchester Cityt, Kevin de Bruyne, është mesfushori më i mirë n
Rrebeshet e shiut dhe era e fortë, rrëzohet plepi dhe bllokon rrugën Gjirokastër-Kakavijë Moti i keq që ka përfshirë të gjithë vendin ka bërë që një plep të rrëzohet në rrugën nacionale Gjirokastër-Kakavijë.
Ku janë vatrat më aktive të koronavirusit në Maqedoninë e Veriut Sipas të dhënave të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, në Shkup momentalisht ka 1.909 raste aktive me koronavirus, nd
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Në dy spitalet COVID ka vetëm 33 pacientë, sa ka shkuar numri i triumfatorëve ndaj koronavirusit Që nga fillimi i epidemisë deri më sot janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 në të gjithë vendin 782 qytetarë. Prej tyre
9 raste të reja, cilat vatra janë më të rrezikshmet në vend Në 24 orët e fundit janë shënuar 9 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Harta shpërndarjes së rasteve pozitive a
E bujshme nga Italia, fituesi i Serisë A mund të përcaktohet me Play Off (FOTO LAJM) Seria A dhe çdo event tjetër sportive në Itali është ndërprerë deri më datën 3 prill, ndërsa orët e fundit janë shtua sh
Situata alarmante nga koronavirusi, EURO 2020 rrezikon shtyerjen Situata alarmante e krijuar nga koronovirusi krahas panikut që po shkakton, ka detyruar që një serë aktivitetesh të pezu
Aubameyang në radarët e Barcelonës dhe Interit Barcelona dhe Interi janë gati të hyjnë në bisedime me Arsenalin për sulmuesin Pierre-Emeric Aubameyang. ubameyang,
Fitorja e Fury ndaj Wilder ndrsyhon renditjen e 10 boksierëve më të mirë momentalisht Triumfi i Tyson Fury kundër Deontay Wilder ka bërë ndryshime edhe në renditjen e top 10 boksierëve. Wilder deri tani
Përplasen dy automjete në Elbasan, ka të lënduar Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në hyrje të qytetit të Elbasanit ku dy automjete tip “Benz” dhe një “Reno” jan
U ble fillimisht sa një makinë, por kjo është vlera e Thomas Strakoshës momentalisht Superkupa e Italisë ku bardhekaltërit u imponuan 3-1 ndaj Juventus në Doha, sipas mediave është ndërtuar falë punës së j
Një ndër më të mirët në botë momentalisht , Rummenigge zbulon pengun e markatos Karl-Heinz Rummenigge ka zbuluar një detaj merkato. Nëse Bayern Munchen do ia kishte dalë të arrinte akordin përfundimta