999 rezultate për

moment

Në momente intime, ylli televiziv kapet "mat" me të dashurin (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Charlotte Crosby është fotografuar për herë të parë më të dashurin e saj të ri. Çifti janë kapur në
Momenti i "tmerrit", toka lëviz dhe uji përpin shtëpitë brenda minutit (VIDEO) Pamjet që shihni në videon e mësipërme janë regjistruar në Alta, Norvegji. Një rrëshqitje në tokë pranë Alta, Norvegj
Është momenti të tregoheni të kujdesshëm, mësoni çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Nëse keni nevojë për më shumë vëmendje, duhet të ngrini zërin më shpesh. Ju takon juve të jeni në “qendër të sk
Momente të një "grerëze vrasëse" kur mbyt miun brenda minutit (VIDEO) Një grerëz vrasëse, mbyti miun dy herë më të madhe se madhësia e saj brenda sekondit. Një grerëz gjigante me pseudoni
67 vite më parë, momenti historik i kurorëzimit të Mbretëreshës Elisabeta II (FOTO LAJM) Sot shënohet 67 vjetori i kurorëzimi të Mbretëreshës Elisabeta II. Mbretëresha e Britanisë së Madhe u kurorëzua më 2
Këta janë 10 boksierët më të mirë momentalisht, prin Tyson Fury Wilder deri tani konsiderohej si më i miri i peshave të rënda, edhe pse shumicën e rripave të kampionit i takojnë Anthon
Momente tensioni, i riu me "Toyota" shpërthen portën e policisë dhe nxjerr pistoletën Një 34 vjeçar nga Elbasani ka çarë murin rrethues të Drejtorisë së Policisë së rrethit duke hyrë me makinë në oborrin e
S’frenonte dot, shihni momentin kur policët shpëtojnë vajzën 20-vjeçare (VIDEO) Kjo video tregon momentin kur një vajzë 20-vjeçare nga Ohio ka telefonuar numrin e urgjencës dhe i ka kërkuar ndihmë se
Babë e bir u mbytën në pus, gruaja e shtëpisë rrëfen momentet tragjike në Berat Një ngjarje e rëndë tronditi tetë ditë Beratin, ku humbën jetën tre perona teksa punonin për të hapur një pus. Aty mb
Genta Ismajli fotografohet në momente private me partnerin turk (FOTO LAJM) Prej kohësh këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk Hysen Usta. Dyshja po jetojnë
Në pritje të fëmijës, multimilioneri publikon fotot e veçanta me modelen 27 vite më të re (FOTO LAJM) Miliarderi italian Gianluca Vacchi së shpejt do të bëhet baba me modelen 25-vjeçare, Sharon Fonseca. 52-vjecari duket më
Brataj flet për kërcënimet që mori gjatë pandemisë: Më thuaj kush je, do të vras! Kreu i Urgjencës Kombëtare, Skënder Brataj i ftuar në Open në Top Channel foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë po
Oficerja e burgut kapet në momente intime me të burgosurin, i vihen prangat (FOTO LAJM) Një oficere burgu është vënë në pranga, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një të burgosur, teksa ai vuan
Kishte ditë që kishte ndërruar jetë, momenti kur e moshuara gjendet brenda shtëpisë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Mamurras të Kurbinit, ku dyshohet se një e moshuar ka rënë në kontakt me rrymën elektr
Koha perfekte, shkrepjet që kanë kapur momentet më të sikletshme të njerëzve (FOTO LAJM) Ndonjëherë janë detajet që plotësojnë momente të caktuara. Çdo gjë është në lëvizje, e nisim që nga universi, galakti
Në momente private, balerina shqiptare nxjerr zbuluar Jonidën dhe Romeon (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Jonida Maliqit dhe Romeo Veshaj nuk është më një sekret. Çifti poo del gjithnjë e më shumë sëbashku në p
Momente tensioni, ariu i murrmë shfaqet papritur pas fëmijës (VIDEO) Një moment paniku është filmuar në Itali, teksa një familje italiane kishte shkuar për piknik në mal. Në video është
Si rrallëherë, Princi William flet për dhimbjen që i shkaktoi humbja e së ëmës (FOTO LAJM) Princi William dhe Dukesha Kate janë izoluar në shtëpinë e tyre në Anmer Hall së bashku me fëmijët. Megjithatë ata nuk e
Tërmeti shkund Zelandën e Re, si e kaloi kryeministrja momentin e sikletshëm teksa ishte në intervistë live (VIDEO) Kryeministrja e Zelandës së Re Jacinda Ardern ishte duke u intervistuar drejtpërdrejt në TV mëngjesin e të dielës, kur i
Bënë "kërdinë", zbulohet kush janë "skifterat" e grabitjes në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar sot dy persona, autorë të një grabitjeje të një shume të madhe në Tiranë. Donald Hoxha