999 rezultate për

molliqaj

Do martohet në fshehtësi me deputetin e Kosovës, reagon ministrja e Ramës Ministrja e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahini dhe deputeti Dardan Molliqaj do të kurorëzojnë lidhjen e tyre të dashurisë
Molliqaj: VV është sekt Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga PSD-ja, Dardan Molliqaj, i ka dalë në mbrojtje kryetarit të Komunës së Kamenicës, Qën
Molliqaj: PSD voton për rrëzimin e Haradinajt Partia Socialdemokrate po akuzohet se nuk po bashkëpunon me dy partitë tjera opozitare Lidhjen Demokratike të Kosovës dh
Molliqaj dhe deputetja e VV-së zihen për Hashim Thaçin Edhe deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka hedhur akuza në drejtim të presidentit të vendit, Hashim Thaçi, lidhur me mo
Pas padisë Molliqaj sfidon Glauk Konjufcën Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka reaguar ndaj padisë që i ka bërë deputeti i VV-së, Glauk Konjufca. Molliqaj për
Dikur kolegë ndërsa sot armiq, Konjufca padit Molliqajn Pretendimet e deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj, se ish-bashkpartiaku i tij Glauk Konjufca, ka qenë punëtor i SHIK-ut
PSD i del në mbrojtje Haradinajt për taksën Deputeti i Parisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka thënë se taksa e vënë për produktet serbe nuk duhet të hiqet tash
Molliqaj: Kurti dikur ishte kundër Speciales, por sot? Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj ka reaguar pas thirrjes së liderit të Vetëvendosjes, Albin Kurti, që
PSD ende shpreson të marrë vota duke sulmuar PDK-në Partia e Shpend Ahmetit, PSD-ja, po e sheh veten gjithnjë e më afër partive në pushtet. Deputeti i kësaj partie, Dard
Molliqaj nuk duron më, reagon ashpër ndaj Albin Kurtit Gjatë ditës së sotme u mbajt mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm të Lëvizjes Vetëvendosje, ku foli kryetari i kësaj par
Prapaskenat e bisedave të fshehta të deputetëve të PSD-së me qeveritarët (VIDEO) Biseda interesante në mes Pal Lekajt, Bilall Sherifit dhe Dardan Molliqajt, janë zhvilluar dje gjatë seancës, para se të
Deputeti i VV-së sulmon Molliqajn Deputeti i lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Rexhaj ka folur për raportet me Partinë Socialdemokrate në komunën e Prishtinës
Molliqaj tregon dy njerëzit që i kanë bërë më shumë dëm Kosovës Deputetit i Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj, ka reaguar ndaj deklarimeve të Kadri Veselit, kryetarit të PDK-së
Molliqaj: Drejtori i ri i policisë është i përfshirë në krime Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka reaguar pas zgjedhjes së drejtorit të ri të Policisë, Rashit Qelaj. Molliqaj thot
Molliqaj drejton akuza të rënda ndaj Hashim Thaçit Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj tha se rezoluta e propozuar nga partia në të cilën ai bënë pjesë, ka për qëllim të no
Molliqajt i pëlqen vendimi i ministrit të PDK-së Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj i është gëzuar vendimit të fundit të ministrit të PDK-së, Bedri Hamza rreth zvogëlimi
Mësoni sa i pasur është Dardan Molliqaj Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka publikuar pasurinë në Agjencionin Kundër Korrupsionit. Në deklarimet e tij, thu
Dardani dhe Glauku zihen në Kuvend Ish-bashkëpartiakët Dardan Molliqaj dhe Glauk Konjufca kanë vazhduar me përplasje në Kuvendin e Kosovës. Molliqaj, ta
Zeka godët VV-në: Po ta kishit edukuar Aidën sot do të jepte dorëheqje Pas përplasjes mes deputetit të VV-së, Glauk Konjufca dhe atij të PSD-së, Dardan Molliqaj, e ka marrë fjalën deputeti i
Veseli përpiqet t'i ndajë nga përplasja Molliqajn dhe Konjufcën Kryeparlamentari, Kadri Veseli e ka ndërprerë fjalën e deputetit të VV-së, Glauk Konjufca kur ai ka filluar t’i kundërpë