999 rezultate për

molliqaj

Sulmi ndaj Haki Abazit, Dardan Molliqaj nuk është thirrur ende nga Prokuroria Pak ditë pasi u zgjodh kryetar i Partisë Social Demokrate, Dardan Molliqaj pritet që të paraqitet në Prokurorinë e Prish
Grushta kandidatit për deputet, nisin hetimet për burrin e ministres (VIDEO) Prokuroria e Kosovës ka nisur hetimin e kandidatit për deputet të koalicionit AAK-PSD, Dardan Molliqaj, burri i ministre
Pas publikimit të videos reagon burri i ministres Shahini: Sulmojnë të parët dhe ikin vrap Kandidati për deputet nga koalicioni AAK – PSD, Dardan Molliqaj, njëherësh dhe bashkëshorti i ministres se Arsimit Besa
Molliqaj: Kur ishim tek VV, amerikanët nuk na takonin fare Dardan Molliqaj sot në emisionin Analiza Zgjedhore ka folur rreth koalicionit PSD – AAK. Molliqaj ka thënë se ky koal
E provokoi duke i përmendur gruan, Abazi thotë se ia fal Molliqajt kacafytjen me një kusht Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosjes, Haki Abazi, është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndër
Këtu nisi debati që çoi në përplasjen mes Molliqajt dhe Haki Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë, Haki Abazi nga
Çfarë ndodhi mbrëmë nga debati i ashpër deri te përleshja fizike e Molliqajt dhe Abazit (VIDEO) Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij n
Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO) Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dh
Molliqaj: Nuk jemi bashkuar se duhemi me AAK-në, por për interes të qytetarëve Ish-deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka folur për akuzat që ia kishte drejtuar AAK-së në kohën kur Molliqaj ishte pje
Molliqaj: Pse VV po kërkon koalicion me PDK-në Sekretari i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, është shprehur optimist për performancën e partisë
E arrestuan papritur, reagon për herë të parë bashkëshorti i ministres Deputeti i PSD’së që u arrestua sot thotë se asnjëherë s’ka marrë ftesë për t’iu përgjigjur autoriteteve. Ai thekson se
Prokuroria reagon zyrtarisht, ja pse u arrestua Molliqaj Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD-së, Dardan Molliqaj, gjatë ditës së sotme u arrestua nga Policia e Kosov
Lirohet pas disa orësh në qeli Dardan Molliqaj Dardan Molliqaj është liruar. Deputeti i PSD-së ishte arrestuar sot herët në mëngjes me një urdhër arrest lëshuar nga Gj
Burri i Besa Shahinit u arrestua për shkak se sulmoi një zyrtar Dardan Molliqaj, deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PSD’së, gjatë ditës së sotme u arrestua nga ana e policisë
Arrestohet bashkëshorti i Besa Shahinit (FOTO LAJM) Partia Socialdemokrate e Kosovës njofton se Policia ka arrestuar sot në orët e hershme të mëngjesit deputetin Dardan Mol
Zbardhet shkaku, pse u arrestua burri i Besa Shahinit Policia e Kosovës dhënë detaje të tjera pas arrestimit të deputetit të PSD-së, Dardan Molliqaj. Përmes një njoftimit
Molliqaj: Tregoj kush tjetër nga VV ka punuar në SHIK Pas debatit të djeshëm që shkaktoi deklarata e tij mbi përfshirjen e Glauk Konjufcës në SHIK, Dardan Molliqaj ka shkuar
Molliqaj: Glauku më mposhti njëherë në debat, po e mbrojnë SHIK-asit (VIDEO) Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka thënë se disa herë u ka tërhequr vërejtjen Vetëvendosjes, për të mos sulmuar PSD-n
"Dhëndri" i Ramës trondit një shtet të tërë me deklaratën e tij (FOTO LAJM) Përplasja po bëhet gjithnjë edhe më e fortë mes ish-anëtarëve dhe anëtarëve aktualë të Vetëvendosjes. Përmes një dek
Deputeti i Kosovës flet për herë të parë pas martesës me ministren e Shqipërisë (FOTO LAJM) Pak kohë pasi që u bë e ditur se Dardan Molliqaj është martuar me ministren e Arsimit në Shqipëri, Besa Shahinin, depute