999 rezultate për

moisiun

Flet Nezar Seiti: Lidhja ime me Moisiun, Artanin dhe Florjanin Banda e Habilajve është lënë në burg nga GJukata e Katanias pas arrestimit të tyre pak ditë më parë. Në pranga ka rënë e
Veliaj takon Moisiun dhe Majkon Kandidati i PS për Bashkinë e Tiranës, Erion Veliaj, ka zhvilluar sot një takim me ish presidentin Alfred Moisiu dhe dep
Medalje “Mirënjohje” për Alfred Moisiun në 85-vjetorin e lindjes Ministria e Mbrojtjes i ka akorduar ish-presidentit Alfred Moisiu medaljen e mirënjohjes, me motivacionin “për kontribut
Kuvendi i Labërisë nderon Rexhep Qosjen dhe Alfred Moisiun Në mbledhjen e pestë të Kuvendit të Labërisë në Gjirokastër janë nderuar Akademiku Rexhep Qosja dhe ish-presidenti Alfre
Berisha: 24 korriku përfundimi i mandatit për Moisiun Kryeministri Sali Berisha në një deklarim për mediat u shpreh se është optimist për zgjedh
Papulias refuzon takimin me Moisiun Presidenti grek, nën preteksin e një proteste të shoqatës “Çamëria”, anulon takimin me homologun shqiptar.Ora 10.00
Berisha kritikon Moisiun per mospermbajte te detyrimeve te tij kushtetuese "Moisiu ka patur te gjitha atributet e nevojshme te therrase parlamentin pas dates 26 korrik pa asnje lloj veshtiresie.