999 rezultate për

moisiu

Ish-Presidenti Moisiu dhe kryebashkiaku Veliaj mbjellin 110 selvi në Unazën e Madhe 70 vjet më parë mori pjesë në krijimin e atij që njihet si Parku i Madh i Liqenit të Tiranës, ndërsa sot, po aq energjik
PERGJIMET/ Habilajt flasin për pasurinë e Tahirit: Është i sertë Akoma nuk është harruar skandali i madh me Habilajt dhe përgjimet e tyre, të cilat ishin kryetemë në media për një periu
PËRGJIMI/ "O ju q** robt, nuk e prek njeri makinën", Habilajt zbulojnë kokën e bandës (VIDEO) Pas publikimit të disa përgjimeve nga grupi i Habilajve në Itali të kryera nga prokuroria italiane ka reaguar ish-kryemi
PERGJIMI/ "I kanë vjedhur votat, i kanë q*rë nënën në gop", Habilajt kapën mat duke folur për Tahirin Kanë dalë edhe me zë përgjimet e prokurorisë italiane ndaj grupit të Habilajve ku flitet hapur për afrimitetin me Saimir
Ish-presidenti Moisiu rrëfehet si kurrë më parë, tregon si u njoh me gruan e ndjerë Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, sot 88-vjeç, ka qenë i ftuari i radhës në studion e "Pasdites në Top Channel
Rëndohet situata e Tahirit, faktet e reja çojnë në bllokimin e pasaportës Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri nuk do të mund të udhëtojë më jashtë vendit pa marrë leje fillimisht nga Gjykata
Përgjimet e financierit të Habilajve: A i nuhat qeni lekët? Gjykata e Krimeve e Rënda zbardh vendimin që la në qeli Nezar Seitin, të dyshuarin si “financier” të grupit “Habilaj”. N
Flet Nezar Seiti: Lidhja ime me Moisiun, Artanin dhe Florjanin Banda e Habilajve është lënë në burg nga GJukata e Katanias pas arrestimit të tyre pak ditë më parë. Në pranga ka rënë e
Moisiu sulmon Lu: Strukturat mafioze nuk ekzistojnë në vend Ish-presidenti Alfred Moisiu ka komentuar deklarata e ambasadorit amerikan, Donald Lu. Në një intervistë nga gazetari
“Lolo është k**vë, kurse Moisiu djalë i mirë”, përgjimet e reja përçajnë Habilajt Duket se raporti i ri me 1800 faqe ka shkaktuar përcarje mes vetë Habilajve. Florian Habilaj i njohur si "Lolo", sip
Lidhja e Habilajve me policinë, “Nuk na përgjigjet më dega e brendshme” Përgjimet e datës 25 janar 2017 kanë nxjerrë në pah detaje të reja. Mbi të gjitha bien në sy lidhja e Habilajve me pe
“S’i kemi punët mirë me shtetin”, kush ua prishi planet Habilajve? Janë zbardhur pjesë përgjimesh nga dosja famëkeqe e Habilajve mbi të cilët rëndojnë shumë akuza si nga shteti shqiptar,
Përgjimet, Çelaj e Habilaj “përcaktojnë” shumën për Saimirin Zbulohet dosja e plotë e autoriteteve italiane mbi grupin e Habilajve të kapur një ditë më parë në Itali, ku gjatë përgj
DOSJA ME 416 FAQE/ Çfarë thuhet për Tahirin dhe miliona eurot e trafikantëve Zbulohet dosja e plotë e autoriteteve italiane mbi grupin e Habilajve të kapur një ditë më parë në Itali, ku gjatë përgj
Çudit Moisiu: Shqipëria ka tunele si Koreja e Veriut Ish-presdienti i Republikës, Alfred Moisiu, gjatë një interviste për “Report Tv” është shprehur se Koreja e Veriut nuk m
Moisiu: Meta i denjë si president, 10 vite në pushtet! Kuvendi i Shqipërisë sot do të votojë Presidentin e ri të vendit, dhe pritet që Ilir Meta, kandidatura nga LSI të jetë
Alfred Moisiu: Kosova duhet të ketë ushtri sepse është shtet i pavarur Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu ëshët shprehur se institucionet e Kosovës nuk mund të lëshohen në aventura dh
Rrëfehet ish-Presidenti: Si e zgjidha krizën politike me pica e çaj “Për zgjidhjen e krizës politike nuk duhen drejtuar sytë nga ndërkombëtarët“. Kështu mendon ish-Presidenti Alfred Moisiu
RAPORTI SEKRET/ Alfred Moisiu po na saboton. Zien raki në kapanonet e ushtrisë Vetëm pak javë pas ngjarje së 18 dhjetorit të vitit 1981, kur Kryeministri Mehmet Shehu u gjet i vdekur në dhomën e tij
Ish-Presidenti Moisiu i jep të drejtë Ramës: Edhe unë kam folur kështu në Beograd Ish-presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu ka thënë se deklaratat e kryeministrit shqiptar Edi Rama në Beograd nuk ka ps