999 rezultate për

mohoje

Ky shtet do t'i mohojë spitalin personave mbi 75 vjeç në rast fluksi nga pandemia Zvicra ka marrë një vendim të rëndësishëm përsa i përket shtimit të rasteve me koronavirus në spitale. Sipas protokol
Gjuzi i drejtohet Ruçit në Kuvend: Je krushk me Bashën, mohoje po deshe Deputeti i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka mbajtur sot fjalën në Kuvend dhe ka kritikuar kryeparlametarin Gramoz R
Kylie vazhdon të mohojë operacionet plastike, fotografët fokusojnë ndryshimet (FOTO LAJM) Jam e tmerruar…unë kurrë nuk do të bëja operacione,” ka qenë kjo deklarata e Kylie Jenner në shkurt të këtij viti gjatë
Basha: Shqipëria sot mori lajmin e hidhur Kryetari i PD-së në një dalje urgjente për median i bëri thirrje shqiptarëve të mos gënjehen nga propaganda e Edi Ramës
Basha tregon të vërtetën e tmerrshme pse Xhisela mohoi përdhunimin Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, e ka quajtur tronditës faktin që Xhisiela Maloku, vajza që u dhunua nga djali
Strakosha do ti "mohojë" golin e parë Ronaldos Cristiano Ronaldo ka debutuar në Seria A, kundër Chievos, por jo në mënyrën më të mirë të mundshme duke mos mundur ende
Basha nxjerr fotografitë: Ky është "i forti" i Shijakut që ndihmoi Ramën të fitonte zgjedhjet Lulzim Basha,në një deklaratë të drejtë përdrejtë në “Opininon” ka bërë një denoncim të fortë ndaj kryeministrit Edi Ram
Izetbegoviç: Populli serb të mos e mohojë gjenocidin në Srebrenicë Anëtari mysliman i presidencës së Bosnjë-Hercegovinës, Bakir Izetbegoviç, i ka bërë thirrje sot në Potoçari popullit ser
Jolie kërkon ti mohojë kujdestarinë e fëmijëve Pitt (FOTO LAJM) Aktorja Angelina Jolie, po përpiqet me anë të avokatëve, që t’i mohojë ish bashkëshortit Brad Pitt kujdestarinë e përbas
Vrasja në Laç pasqyrohet edhe nga mediat e huaja Vrasja e simpatizantit të LSI-së në qytetin e Laçit dhe plagosja e kandidatit të PD-së janë pasqyruar edhe nga disa medi