999 rezultate për

mohohet

Shqiponjës së Frankfurtit i mohohet kthimi në Bundesligë Koronavirusi ka pasur ndikim edhe në maskotën më të famshme në Gjermani. Pronarit të maskotës së Eintracht Frankfurti
Zhegrovës i mohohet hyrja në Rusi me Baselin Rusët i thonë "njet" Zhegrovës". Këtë titull mban artikulli i publikuar sot në gazetat zvicerane Tages Anzeiger, Basler
Një tjetër klubit serb i mohohet hyrja në Kosovë Mediumi serb Alo raporton se Policia e Kosovës i ka ndaluar në kufirin në Bernjak klubin basketbollist Ras Mediumi se
Palmer: Kosovë hiqni taksën, do ju mohohet rruga drejt Europës Një zyrtar i lartë i Departamentit të Shtetit shprehu zhgënjimin për mos-hapjen e negociatave nga Bashkimi Evropian me S
Shqipëria e nis me vrull, godet traversën dhe i mohohet penallti (VIDEO) Shqipëria e ka nisur në mënyrën e duhur ndeshjen ndaj Andorrës. Skuadra kuqezi kishte shansin më të mirë për të kaluar n
Romës i mohohet një penallti kundër Realit (VIDEO) Roma dhe Real Madrid po luajnë me njëra-tjetrën në "Stadio Olimpico", ndeshje e vlefshme për YEFA Champions League.
Atletit kubanez i mohohet rekordi në kërcimit për së gjati (VIDEO) Garat e Diamond League, në ndalesën e rradhëz në Stokholm të Suedisë kanë sjellë një surprizë të pabesueshme. Atleti
Nga Kina mohohet kalimi i Ramirezit tek Inter Mesfushori brazilian i klubit kinez Jiangsu, Ramirez ka kohë që përflitet si një përforcim i mundshëm i Interin në merka
Fëmijëve të lagjes “Bardhi” u mohohet e drejta e shkollimit (VIDEO) Fëmijëve të lagjes Bardhi, të fshatit Bllacë vazhdon t’u mohohet e drejta për tu shkolluar në shtetin e tyre. Rreth 50 n
Mbyllet pjesa e parë, Skënderbeut i mohohet një penallti Ka përfunduar në një barazim 0-0 pjesa e parë të ndeshjes Skëndërbeu-Young Boys me disa raste të pastra të të dyja ekipe
Ymeri: Kurdëve mos t'u mohohet e drejta për pavarësi Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri, në një intervistë për televizionin Kurdistan24, ka folur për kurdët, duke
87-vjeçares me dy paterica i mohohet e drejta e votës, nuk ka te besoni arsyen (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është 87-vjeçare, dhe pavarësisht se është me dy paterica ka shkuar për të votuar. Por fa
Spasov reagon në lidhje me lajmin e aksidentit në Taftalixhe Dime Spasovit në një postim në Facebook ka reaguar për lajmin e aksidentit të zëvëndësministrit për Punë dhe Politika so
Ahmeti takon delegacionin e OSBE-ODIHR: Vota nuk mund të mohohet Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, është takuar me delegacionin e OSBE-ODIHR, të përfaqësuar nga
Nuk mohohet procesi i riformatimit të qeverisë Edhe pse gjithcka do të sqarohet pas kthimit të kryeministrit Thaçi, në një prononcim për gazetën Express, zëvendëskryem
Spahiu: Emigrantëve po u mohohet e drejta e votës Aleanca KuqeZi ka nisur turin e takimeve me emigrantët e kthyer për pushime duke propozuar njohjen e të drejtës së votës
Mohohet shtatzania e Rozana Radit Spekullimet për një shtatzani të mundshme të këngëtares Rozana Radi janë hedhur poshtë nga i dashuri i saj aktual MC Kre
Shqiptarëve në Maqedoni, iu mohohet festa e 28 Nëntorit Parlamenti i Shkupit u mohoi 800 mijë shqiptarëve të Maqedonisë të festojnë në mënyrë zyrtare ditën e flamurit kombëtar.
Topit i mohohet fjalimi në Lezhë, uron nga Presidenca Presidenti i Republikës nuk ka marrë pjesë sot aktivitetin e organizuar në përkujtim të 568-vjetorit të Kuvendit të Lezh
Mohohet rikonstruktimi Partnerët e koalicionit VMRO-DPMNE dhe BDI kanë përgënjeshtruar informacionet në disa media për rikonstruktim të mundshë