999 rezultate për

mohamed

Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë i muajit në Premier League Mohamed Salah është zgjedhur lojtari më i mirë në Premier League për muajin janar. Futbollisti i Liverpoolit doli në
Ish-arbitri anglez flet për simulimet e Mohamed Salah Mohamed Salah është bërë cak i kritikave pasi egjiptiani në dy javët e fundit në Premier League ka simuluar për penallti
Mohamed Salah shkruan historinë në Premier League Liverpool mori një fitore të rëndësishme sot kundër Crystal Palace me rezultatin 4-3 në "Anfield Road". Por ylli egj
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Salah dyfishon rezultatin për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cernea Zvezdës në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjipt
Shaqiri asiston, Salah shënon (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh nda Huddersfield në "Kirklees Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, M
“Luftë” mes dy gjigantëve spanjollë për Salah Ylli i skuadrës së Liverpool, Mohamed Salah nuk e ka nisur aspak mirë këtë edicion me “the reds”. Egjiptiani është shumë
"Larg duart nga Salah" Mohamed Salah po kalon një moment aspak të mirë. Egjiptiani ka përfunduar në qendër të kritikave, por të shumtë janë edh
Ronaldo "sulmon" Salah në një video live (VIDEO) Cristiano Ronaldo së fundmi ka "thumbuar" Mohamed Salah, FIFA-n si dhe UEFA-n me anë të një video live në Instagram.
Mohamed Salah fiton çmimin e golit më të mirë (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka fituar çmimin e golit më të mirë "FIFA Puskás Award 2018". Goli i tij në derbi kundër Evertonit ësh
E rrallë ajo që i ndodhi mbrëmë Salah, nga lojtari më i dobët në hero Egjipti ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë mbrëmjene djeshme duke mundur Nigerinë me goleadë 6-0. Në këtë ndeshje k
Ronaldinho "nxit" Salah për tu transferuar në La Liga Legjenda e futbollit, Ronaldinho së fundmi ka pohuar se ka një pëlqim të madh për sulmuesin egjiptian të Liverpool, Moha
Shënohet goli i parë në Premier Ligë (VIDEO) Liverpooli ka shënuar golin e parë të ndeshjes së parë në Premire Ligë kundër West Hamit, që po zhvillohet tani në “Anfi
Reali dorëzohet për Hazardin, hidhet në sulm për Mohamed Salah Pas largimit të bujshëm të Cristiano Ronaldos nga klubi spanjoll i realit të Madridit, një vend bosh ka mbetur në skuadë
Mohamed Salah i bën ëndrrën realitet të riut (VIDEO) Një 16-vjeçar i quajtur Ammar, i cili trimërisht po lufton me distrofi muskulore, ka pasur rastin ta takojë heroin e tij
E provon disa herë por nuk ia del, Salah në ketë sport është një dështak i vërtetë (VIDEO) Mohamed Salah është kthyer në futbollistin më të dashur në të gjithë botën pas paraqitjes së tij të mrkullueshme në Cham
Mohamed Salah refuzon të transferohet tek Barcelona për shkak të Messit Sulmuesi egjiptian Mohamed Salah nuk dëshiron të shkoj në Barcelonë për shkak të Leo Messit. Salah nuk e ka mendje që
Shaqiri flet për shokun e ri të skuadrës, Mohamed Salah Xherdan Shaqiri zyrtarisht është lojtar i Liverpoolit. Futbollisti me origjinë shqiptare tashmë do të luaj me gjigan