999 rezultate për

mohamed

Salah i pakënaqur në "Anfield"? Reds nuk e mendojnë shitjen e egjiptianit Liverpool nuk ka dyshime për statusin e sulmuesit Mohamed Salah. Liverpool nuk planifikon shitjen e Mohamed Salah, ka
Liverpool tregon "dhëmbët" në kampionat, "shkërrmoq" Crystal Palacen (VIDEO) Liverpooli ka fituar me rezultat të thellë 7-0 në udhëtim te Crystal Palace në kuadër të javës së 14-të në Ligën Premier
Dashuria nuk njeh moshë! 35 vjeçari i dashuruar marrëzisht pas 80-vjeçares "Unë dua të them për të gjithë njerëzit që sulmojnë dashurinë tonë, nuk është puna juaj, përqendrohuni te jeta tuaj, shk
Spektakël në "Anfield", Salah me hat-trick shpëton Livepoolin në fund (VIDEO) Liverpool ka vuajtur shumë përballë Leeds duke marrë fitoren 4-3 nw fund. Liverpooli e nisi për mrekulli takimin, ku
Princi i kurorës në Abu Dhabi telefonon Edi Ramën për humbjen e të ëmës Princi i kurorës në Abu Dhabi, shehiku Mohammed bin Zayed Al Nahyan ka zhvilluar një bisedë telefonike me kryeministër s
Tentuan të grabisnin dyqane të maskuar me fytyrën e Salah, arrestohen 4 persona në Egjipt Katër hajdutë egjiptianë, të maskuar me fytyrën e yllit të futbollit Mohamed Salah dhe të armatosur, dolën nëpër rrugët
E përfunduar, princi arab do të bëhet pronarë i skuadrës angleze Pasi dështoi të marr nën kontroll Manchester United, princi i Arabisë Saudite, Mohamed bin Salman tani është shumë afër
Mohamed Salah thyen rekordin e Luis Suarez Liverpool fitoi bindshëm ndaj Southampton duke shënuar plot 4 gola. Dy golat i shënoi Mohamed Salah që shkon në kuotë
"U ndjeva përsëri e virgjër", 80 vjeçarja gati të martohet me 35 vjeçarin (FOTO LAJM) Një pensioniste britanike është e vendosur të martohet me të dashurin e saj me origjinë egjiptiane, dhe pretendon se pav
Ylli i Liverpool shpallet futbollisti afrikan i vitit (VIDEO) Sadio Mane është shpallur futbollisti më i mirë afrikan për vitin 2019. Konfederata e Futbollit Afrikan ka shpallur m
Sërish beqar! Babai i motrave Hadid ndahet nga e dashura 32 vite më e re (FOTO LAJM) Mohamed Hadid, babai, i motrave Hadid është sërish beqar. 71-vjeçari është ndarë nga e dashura e tij 32 vite më e re,
Falimenton kompania e Mohamed Hadid Kompania e Mohamed Hadid, 901 Strada LLC, paraqiti dosjet për riorganizim në gjykatën federale të falimentimit të mërkur
Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
HISTORIKE/ Marrëveshje mes Juntës ushtarake të Sudanit dhe opozitës Këshilli ushtarak sundues i Sudanit dhe udhëheqësit e opozitës kanë nënshkruar një marrëveshje për ndarjen e pushtetit p
Vdes ne sallën e gjyqit Mohamed Moursi Ish-Presidenti i Egjiptit, Muhamed Moursi ka vdekur pak minuta më parë në sallën e gjyqit ku po gjykohej me akuza të rën
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Liverpool vuan por fiton, ankth për Salah (VIDEO) Liverpool ka fituar 3-2 ndaj Newcastle në St. James Park dhe mban gjallë shpresat për titullin kampion. Ishte një ng
Ter Stegen i mohon golin Salah (VIDEO) Marc-Andre ter Stegen i ka mohuar një gol pothuajse të sigurt Mohamed Salahut në fillim të pjesës së dytë të gjysmëfinal
Shpërthen Anfield, Liverpool realizon 2 gola në 2 minuta përballë Chelsea (VIDEO) Super sfida Liverpool- Chelsea ka arritur të zhbllokohet në fillimin e pjesës së dytë. Liverpool ka arritur të zhbllo