mohamed

Vijon skandali: FIFA nuk lejoi votat e Egjiptit për të shpallur Salahun më të mirin Deklaratat kontroverse rreth votimeve të FIFA-s për çmimin e lojtarit më të mirë të vitit në botë kanë vazhduar edhe më
Ja si kanë votuar Edy Reja, Mërgim Mavraj dhe Dritan Shakohoxha Tashmë që janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve dhe trajnerëve të të gjitha përfaqësueseve, futbolldashësit shqiptar
HISTORIKE/ Marrëveshje mes Juntës ushtarake të Sudanit dhe opozitës Këshilli ushtarak sundues i Sudanit dhe udhëheqësit e opozitës kanë nënshkruar një marrëveshje për ndarjen e pushtetit p
Vdes ne sallën e gjyqit Mohamed Moursi Ish-Presidenti i Egjiptit, Muhamed Moursi ka vdekur pak minuta më parë në sallën e gjyqit ku po gjykohej me akuza të rën
Bombë nga Franca: Reali pas Hazard do transferojë dhe Salah Real Madridit nuk do t’i mjaftojë vetëm blerja e Eden Hazardit, pasi sipas gazetarit të televizionit francez, Canal +, P
Liverpool vuan por fiton, ankth për Salah (VIDEO) Liverpool ka fituar 3-2 ndaj Newcastle në St. James Park dhe mban gjallë shpresat për titullin kampion. Ishte një ng
Ter Stegen i mohon golin Salah (VIDEO) Marc-Andre ter Stegen i ka mohuar një gol pothuajse të sigurt Mohamed Salahut në fillim të pjesës së dytë të gjysmëfinal
Shpërthen Anfield, Liverpool realizon 2 gola në 2 minuta përballë Chelsea (VIDEO) Super sfida Liverpool- Chelsea ka arritur të zhbllokohet në fillimin e pjesës së dytë. Liverpool ka arritur të zhbllo
Dybala afër largimit, Juventus gjen zëvendësuesin e argjentinasit Juventus me shumë gjasë do ta shes Paulo Dybalan në merkaton e verës. Sulmuesi argjentinas nuk bën pjesë në planet e
Zyrtare: Mohamed Salah shpallet lojtari më i mirë i muajit në Premier League Mohamed Salah është zgjedhur lojtari më i mirë në Premier League për muajin janar. Futbollisti i Liverpoolit doli në
Ish-arbitri anglez flet për simulimet e Mohamed Salah Mohamed Salah është bërë cak i kritikave pasi egjiptiani në dy javët e fundit në Premier League ka simuluar për penallti
Mohamed Salah shkruan historinë në Premier League Liverpool mori një fitore të rëndësishme sot kundër Crystal Palace me rezultatin 4-3 në "Anfield Road". Por ylli egj
Mohamed Salah shënon golin e dytë për Liverpoolin (VIDEO) Liverpooli po ecën drejt fitores teksa Salah ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Newcastle me 11 metërsh në minutën e 48.
Tifozat shpërthejnë në gëzim, Salah bën super gol (VIDEO) Liverpooli ka kaluar në epërsi ndaj Wolves në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë. Mohamed Salah shënoi një gol
Salah dyfishon rezultatin për Liverpoolin (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Cernea Zvezdës në "Anfield Road". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjipt
Shaqiri asiston, Salah shënon (VIDEO) Liverpool ka kaluar në avantazh nda Huddersfield në "Kirklees Stadium". Ai që ka shënuar është sulmuesi egjiptian, M
“Luftë” mes dy gjigantëve spanjollë për Salah Ylli i skuadrës së Liverpool, Mohamed Salah nuk e ka nisur aspak mirë këtë edicion me “the reds”. Egjiptiani është shumë
"Larg duart nga Salah" Mohamed Salah po kalon një moment aspak të mirë. Egjiptiani ka përfunduar në qendër të kritikave, por të shumtë janë edh
Ronaldo "sulmon" Salah në një video live (VIDEO) Cristiano Ronaldo së fundmi ka "thumbuar" Mohamed Salah, FIFA-n si dhe UEFA-n me anë të një video live në Instagram.
Mohamed Salah fiton çmimin e golit më të mirë (FOTO LAJM) Mohamed Salah ka fituar çmimin e golit më të mirë "FIFA Puskás Award 2018". Goli i tij në derbi kundër Evertonit ësh