999 rezultate për

moggi

Shokon Moggi: Futbolli italian në krizë, e dëshmon Ronaldo Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juventus "thumbon" keq Ronaldon Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juves: Rikthimi i Bonucci-t ishte një gomarllëk Luciano Moggi, ish-drejtuesi i Juventus, vijon të bëhet kryefjala e mediave sportive me deklaratat e tij, pavarësisht se
Ish-drejtuesi i Juves tregon kush e fiton titullin në Seria A Ish-drejtuesi i bardhezinjve të Juventusit Luciano Moggi ka folur për “Corriere Dello Sport” duke parashikuar sipas tij
Moggi i mbyll derën Icardit tek Juventusi Luciano Moggi, ish-drejtori i përgjithshëm i Juventusit dhe aktualisht këshilltari i presidentit të Partizanit, ka bërë
Moggi i shpall luftë trajnerit me emër: Ti nuk di asgjë, nuk fiton kurrë trofe Luciano Moggi është duke vijuar jetën e tij në Itali dhe së fundmi është bërë protagonist. Ai teksa u intervistua nga “
Fitorja ndaj Kamzës, Starova i izoluar bashkë me Moggin dhe Preitin (FOTO LAJM) Trajneri Sulejman Starova, i detyruar nga pezullimi 8-javor i Disiplinës, nuk ka qenë në drejtim të skuadrës ndaj Kamzës
Gruaja e Casanos zbulon menaxherin e tij të ri (FOTO LAJM) Antonio Casono nuk ka ndërmend t’i varë këpucët në gozhdë, pasi do akoma që të vazhdojë të luaj. Ish-sulmuesi i komb
Moggi parashikon ndeshjen me Juves dhe Interit Juventus-Inter do jetë supersfida e javës së 16-të e Serisë A. Sot, zikaltrit do përpiqen të mbrojnë vendin e parë n
Moggi: Interi favorit për të fituar Serie A Luciano Moggi beson se Interi është favoriti kryesor për të triumfuar në Itali këtë edicion. Ish menaxheri i Juventus
Moggi: Cani duhet të prishë kontratën me konsensus Lucaino Moggi ka deklaruar në RTSH se sulmuesi Edgar Çani duhej të ishte gati në mesin e nëtorit dhe se tani duhet të pr
“Për momentin nuk kemi marrë asnjë vendim” Humbja e fundit ndaj Kamzës ka bërë që gjithnjë e më shumë të lakohet largimi i Mark Iulianos. Në fakt, situata ku n
Luciano Moggi pranon se Partizani nuk ka lidhje me fitimin e titullit Kampion këtë sezon Luciano Moggi ka pranuar momentin e vështirë, të cilin po kalon skuadra e Partizanit, teksa edhe ai është i mendimit se
Me Moggi-n, Partizani i sigurtë drejt Kategorisë së Parë Imazhi i ngrirë i Luciano Moggit në tribunë është treguesi i Partizanit aktual, që në fushë është i ngrysur ashtu si dre
INTERVISTA/ Moggi: I kërkova Gaz Demit të ngrinim Juventusin e vogël Për herë të parë ky vit futbollistik i Partizanit, do të fillojë nën sugjerimet e këshilltarit të presidentit Demi, Luci
Moggi bën goditjen e parë për Partizanin, sjell një serb Partizani sot nis javën e dytë përgatitore për turin e parë paraelimintaor të Ligës së Europës. Zyrtarisht skuadra është
Prapaskena/ Moggi ngushëlloi lojtarët e Partizanit pas barazimit Flamurtari dhe Partizani ndanë nga një pikë secili dje në sfidën e zhvilluar në Vlorë, një barazim (1-1), i cili në fakt
Moggi analizon Partizanin: Ja çfarë i mungoi ndaj Kukësit Luçiano Moxhi, këshilltari i Gazmend Demit, pas ndeshjes Partizani-Kukësi, ka dhënë një deklaratë për mediat, ku ka folu
Moggi habit në Itali: E çova Partizanin në krye të kampionatit! Luçiano Moggi ka zgjedhur Shqipërinë për t'ju rikthyer futbollit. Ish-drejtori sportiv i Juventusit është bërë protagoni
Gazetari i njohur italian tallet me marrëveshjen e Moggit në Shqipëri Në mediat italiane ka bërë shumë bujë afrimi i ish-drejtuesit të Juventusit, Luçiano Moggi te Partizani, për t’u kthyer