999 rezultate për

modric

E BUJSHME/ Modric dhe Neymar jashtë 30 kandidatëve për "Topin e Artë" Fituesi i "Topit të Artë" për vitin 2018, Luka Modric, zyrtarisht ka mbetur jashtë garës për çmimin e më të mirit të vit
Ndeshja kundër Galatasaray, kthehen Kroos dhe Vasquez, në dyshim Modric e Bale Pas humbjes befasuese 1-0 nga Mallorca, Real Madridi i Zinedine Zidane do të kërkojë vetëm fitore të martën në Champions
Zidane me dhimbje koke, Modric kthehet në Madrid i dëmtuar Një muaj më parë, Luka Modric u rikthyer në Madrid i dëmtuar, lëndim i pësuar me Kombëtaren e Kroacisë. Një muaj më p
Nuk ndalet Reali, Modric realizon një super gol (VIDEO) Reali i Madridit nuk ka të ndalur në këtë ndeshje duke na krijuar iluzionin se Reali i madh po rikthehet. Pas golave
Nuk ka qetësi për Realin, dëmtohet edhe Luka Modric Real Madridi ka humbur një futbollist para ndeshjes me Levanten. Trajneri Zinedine Zidane është krejtësisht i pafat, pas
Zbulohet arsyeja pse Modric nuk nënshkroi me Milanin Shefi i AC Milanit, Zvonimir Boban ka pranuar që kanë provuar këtë verë ta transferojnë në ekip mesfushorin e Realit, Lu
Pezullimi i Modriçit vendos Zidanen në vështirësi Real Madridi do të përballet me Real Valladolidin të shtunën pa njërin ndër lojtarët kyç, Luka Modricin. Katër kandidatë
ZYRTARE/ Modriç dënohet nga federata spanjolle Luka Modric nuk do të jetë në gjendje të ndihmojë Realin në ndeshjen e të shtunës kundër Valladolidit. Mesfushori kro
Boban rrëfen të vërtetën mbi Modriç Legjenda kroate dhe njëhersh zyrtar i Milanit, Zvonomir Boban ka sqaruar situatën e Luca Modriç, pasi u fol se mund të b
Çmendet Reali, ofron Topin e Artë dhe 120 milion euro për Neymar Neymar mund të përfundoj në Santiago Bernabeu. Ylli brazilian nuk dëshiron të qëndroj te PSG dhe është i vendosur se
Modriç shpallet lojtari më i mirë kroat teksa flet dhe për të ardhmen e tij (VIDEO) Modric do të vijojë ta veshë fanellën e Real Madridit, edhe pse thotë se ende s’e ka rinovuar kontratën me ‘Los Blancos’
Luka Modriç gati të rinovojë kontratën Sipas gazetës spanjolle "Marca", Luka Modric është i gatshëm të zgjasë kontratën e Real Madridit deri në vitin 2021.
Luka Modric zbulon të ardhmen e tij Tashmë nuk ka më asnjë dyshim. Luka Modric do të qëndrojë te Real Madrid edhe sezonin tjetër. Telenovela në lidhje me të
Reali bën ofertë për Eriksen, kundër-oferta e Tottenham është e "çmendur" Me situatën në evolucion të vazhdueshëm, një emër që mund të nxehë merkaton verore europiane mbetet ai i fituesit të "To
Zidane i bindur: Modric e meritoi Topin e Artë Zinedinë Zidane është i bindur se Luka Modric e meritoi Topin e Artë 2018 duke I dhënë fund epokës 10 vejcare Messi-Rona
Befason ish-trajneri i Realit dhe Barcelonës: Nuk e kuptoj pse Modriç ka fituar Topin e Artë Topi i Artë i fituar nga Luka Modric ka krijuar shumë debate. Radomir Antic, ish-trajner i Real Madrid dhe Barcelona,
Barcelona ironizon Modric: Është më e lehtë të blesh fanellën e Messit online Real Madrid u mposh 3-0 nga Barcelona në Santiago Bernabeu duke u eleminuar nga Kupa e Mbretit. Luka Modric hasi vësh
Modric mposht Messin, pas Topit të Artë fiton një tjetër çmim prestigjoz Luka Modric nderohet me një tjetër çmim prestigjoz. Mesfushori kroat ka fituar garën me emra të mëdhenj si Lionel Messi,
Inter ngelet duarbosh, Modric pranë rinovimit Luka Modric ka vendosur të rinovojë kontratën me Real Madridin duke mbyllur karrierën te Los Blancos. Sipas Marca, k
Ibrahimovic: Jam i lumtur që Modric fitoi Topin e Artë Sulmuesi i Los Angelos Galaxy Zlatan Ibrahimovic është i lumtur që Luka Modric fitoi Topin e Artë. Ai ka folur për me