Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
999 rezultate për

modi

DETAJET/ Makina e grabitësve të Rinasit u modifikua në Elbasan, një femër ndihmoi autorët Në vazhdën e përpjekjeve intensive për të zbardhur grabitjen e 9 prillit 2019 në aeroportin e Rinasit, prokurorët dhe gr
Icardi dha penalltinë nga VAR-i, rrjeti shfrenon fantazinë me memet për Interin (FOTO LAJM) Fiorentina dhe Interi barazuan me rezultatin 3-3, pasi ishte një ndeshje dramatike e clia zgjati 100 minuta. Pas pena
I gjeni në veshje dhe atlete, përse shërbejnë pakot e vogla me silic Qeset me xhel silici mund të kenë përdorim të shumëfishtë, mbase deri tani vetëm i keni hedhur pa e ditur përse shërbejn
Me dylbi të forcave speciale, kjo është arma e terroristit grek që qëlloi kundër RENEA-s (FOTO LAJM) Eliminimi i terroristit grek, pas një shkëmbimi zjarri me forcat speciale RENEA, vijon të sjellë reagim të forta nga Gre
Zbulohet edhe kallashi që terroristi grek sulmoi policinë (FOTO LAJM) Ka dalë edhe fotografia e kallashit të terroristit grek Kostandinos Kacifia i cili sulmoi policinë e shtetit dhe terrori
Shifra marramendëse, shikoni sa paguan Unitedit për akomodimin e Mourinhos (FOTO LAJM) Jose Mourinho duket se po i kushton shumë klubit anglez, Manchester Unitedit. Përveç pagës së tij, ai jeton në “Hotel Lo
Japonia miraton ligjin për modifikimin e gjeneve që në embrion Modifikimi i gjeneve në embrionet njerëzore tashmë po pranohet si mënyra më e mirë për shmangien e një sërë sëmundjesh.
Mos u ulni kurrë në këtë vend në avion Edhe pse kur arrini në destinacion pasi keni udhëtuar me avion doni ta falënderoni me zemër shpikësin e avionit që ju dh
Ronela kryqëzohet nga fansat, pranon se modifikoi fotografinë Këngëtarja Ronela Hajati është shumë e pëlqyer dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka qenë mjaft aktive
"Ndeshja e bronzit" Anglia modifikon mesfushën, Belgjika e njëjtë Belgjika dhe Anglia do të përballen me njëra tjetrën përsëri në Kampionatin Botëror Rusia 2018, por këtë herë për një me
Për t'u ngrënë: Brenda thertores së frikshme të derrave të modifikuar gjenetikisht (FOTO LAJM) Këto foto shokuese tregojnë se si janë derrat e modifikuar gjenetikisht. Derrat muskulozë janë modifikuar nga një kom
Gary Lineker modifikon shprehjen e tij të famshme për gjermanët (FOTO LAJM) Legjenda e Anglisë, Gary Lineker vazhdon të përditësojë shprehjen e tij të famshme, se “futbolli është një lojë e thjesh
Frika nga agjentët rus, lojtarëve anglez ju modifikohen celularët Sherbimet sekrete të Anglisë janë në tensionuar për futbollistët e Kombëtares së tyre, në këtë mënyrë ju kanë dhënë disa
Deputeti Ramiz Kelmendi përfundon në hemodializë Ramiz Kelmendi i LDK’së , ka probleme shëndetësore. Ai tashmë ka hyrë në procesin e dializës. Siç duket deputeti i Kuven
Modifikimi gjenetik, zbulohet "arma e saktë" kundër ADN-së së sëmurë Përparime të mëdha janë bërë përsa i përket modifikimit gjenetik.Në Universitetin e Cibio në Trento është zhvilluar një
Alarmante, obeziteti po u shkurton jetën fëmijëve Jetëgjatësia e fëmijëve po zvogëlohet me 20 vite për shkak se qeveria nuk po merr masa për parandalimin dhe kurimin e ob
Ky është politikani me më së shumti ndjekës, pas Trumpit Narendra Modi është politikani më i ndjekur në Tëitter në Azi, duke numëruar mbi 37 milionë ndjekës. Jo vetëm pse kry
Sekuestrohen pronat e Habilajve në Vlorë Vazhdojnë hetimet në lidhje me bandën e Habiljave të vënë në pranga në Itali. Mësohet se sot janë sekuestruar 6 prona të
Akomodim falas në Shkup për ndeshjen e Super Kupës Evropiane Super Kupa Evropiane që do të luhet më 8 gusht në Shkup ndërmjet Real-Madrid dhe Manchester United ka ndikuar që cmimet
Automjetet e modifikuara që militantët e ISIS-it i përdorin për sulme kamikaze (FOTO LAJM) Policia irakiane shndërron automjetet në makina të blinduara anti-bomba kundër sulmeve vetëvrasëse nga militantët e Shte