999 rezultate për

moderne

Pse shumë gra të zgjuara qëndrojnë beqare për vite me radhë Ju ndoshta e keni pyetur shoqen tuaj shumë herë, pse ajo është beqare dhe nuk nxiton për të bërë një familje. Gjithnj
Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit t
Miksim i tradicionales dhe modernes, Dafina publikon super projektin e ri (VIDEO) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar projektin e saj të radhës me anë të disa postimeve
Vështirë për t'u besuar por kjo zonjë simpatike bjonde është gjyshja e Çiljetës (FOTO LAJM) Gjyshja e këngëtares Çiljeta pavarësisht viteve që ka mbi supe shfaqet në një formë mfajt të mirë. Në fotot e postua
Tetë karikatura ironike rreth botës moderne që mund të lënë "shije të hidhur" (FOTO LAJM) Çdo ilustrim nga Davide Bonazzi tregon një histori që mund të bëjë që dikush të reflektojë mbi gjendjen e botës sot.
Shpikjet e kohës moderne që ju lehtësojnë jetën çdo ditë (FOTO LAJM) Drita elektrike dhe anestezia duket se nuk janë gjëra të jashtëzakonshme për ne. Por një ditë, shumë kohë më parë, k
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në ‘Instagram’ dis
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
Diktatori i kohëve moderne, publikohen fotot e rralla të Kim Jong-Un në jetën e luksit (FOTO LAJM) Teksa nuk dihet ende asgjë për fatin e Kim Jong-Un, mediat e huaja kanë zbuluar disa pamje nga jeta luksoze e një prej d
Historia moderne e "Romeos dhe Zhulietës" në Verona, çifti dashurohet gjatë izolimit (FOTO LAJM) Një çift italian ka rënë në dashuri me njëri-tjetrin gjatë izolimit në qytetin e Veronës. Ishte një dashuri me shikim
Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga "orari i pushimit" (VIDEO) Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra
Shtëpia super moderne e Ingrit Gjonit, çfarë mban në frigorifer këngëtarja (VIDEO) Koronavirusi ka paralizuar rrjedhën e jetës në mbarë globin. Si pasojë e frikës së krijuar nga virusi, shumë persona jan
Zbulohet paraardhësi i pulës së sotme moderne Fosili më i vjetër i gjetur ndonjëherë i një kafkë moderne të shpendëve është identifikuar nga shkencëtarët – të cilët e
Përpara jush karantina më moderne, ajo e Capital T (VIDEO) Capital T është një ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar i cili çdo këngë që ka publikuar është kthyer në hit
Si i imagjinonin njerëzit e së shkuarës shtëpitë moderne (FOTO LAJM) Sado që e ardhmja mbetet e paparashikueshme, njerëzit janë përpjekur ta parashikojnë sipas mënyrave të tyre. Gjatë v
Brenda shtëpisë moderne të John Legend dhe Chrissy Teigen (FOTO LAJM) Chrissy Teigen, kur ka kohë të lirë dhe nuk merret me postimet në Tëitter, freskon Instagram-in me foto të shtëpisë. Chr
Moderne dhe ekstravagante, Bleona zbulon ndryshimin e fundit në look-un e saj (FOTO LAJM) Bleona Qereti ka dalluar gjithmonë me stilin e saj mjaft të veçantë dhe ekstravagant, duke dalluar nga të gjithë artistë
"Romeo dhe Zhulieta" e kohëve moderne! Pas 50 viteve martesë, vendosin të vdesin në të njëjtën ditë Jetuan një jetë bashkë, e vendosën të ikin nga kjo botë bashkë. Kjo është historia e Romeo e Zhulietës, por jo e një
Shumë moderne për shqiptarët, plasin komentet në rrjet për nusen e Kreshës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi shumë i dashur për publikun shqiptarë, MC Kresha kurorëzoi dashurinë me Erzina Shehu në martes
Urdhëroi të ftuarit të mos postojnë, del fotoja e nuses moderne të Kreshës MC Kresha do të martohet sot me vajzën që prej kohësh është në një lidhje të cilën e kishte mbajtur fshehur. Ajo quh