999 rezultate për

modern

Pse shumë gra të zgjuara qëndrojnë beqare për vite me radhë Ju ndoshta e keni pyetur shoqen tuaj shumë herë, pse ajo është beqare dhe nuk nxiton për të bërë një familje. Gjithnj
Lirë dhe bukur, si të dukeni modernë këtë vjeshtë (FOTO LAJM) Pavarësisht temperaturave të larta, jemi zyrtarisht në vjeshtë. Që do të thotë, shpenzime shtesë për veshjet e sezonit t
Panucci zbulon prapaskenat me Kumbullën: E thirra kur s’luante fare te Verona, është mbrojtës modern Marash Kumbulla është lojtari i momentit në Kombëtaren tonë. Pas vetëm një sezoni në Serie A me Veronën ai i bëri të gji
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Rangnick nuk i kursen elozhet për Havertz: Johan Cruyffi modern Havertz, Werner, Sancho, Haaland. Katër talent të mëdhenj që me siguri do të jenë protagonistë në vitet e ardhshme dhe k
Miksim i tradicionales dhe modernes, Dafina publikon super projektin e ri (VIDEO) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar projektin e saj të radhës me anë të disa postimeve
Pele nuk i kursen elozhet për Cristiano Ronaldon Legjenda e futbollit, Pele, ka përshëndetur angazhimin e Cristiano Ronaldos në futboll, duke e quajtur atë një "sportist
Stadiumi modern i Kukësit merr formë (FOTO LAJM) Në “Zeqir Ymeri’ po vijojnë punimet dhe me shumë gjasa ato do të mbyllen para startit të sezonit të ri nëse vijohet me k
"Kush shkel vdes", në këtë ishull misterioz nuk ka prekur kurrë modernizimi Të gjithë e dinë që nuk ka asnjë vend në hartën e planetit Tokë që nuk është eksploruar nga njerëzit. Por ja që është nj
Vështirë për t'u besuar por kjo zonjë simpatike bjonde është gjyshja e Çiljetës (FOTO LAJM) Gjyshja e këngëtares Çiljeta pavarësisht viteve që ka mbi supe shfaqet në një formë mfajt të mirë. Në fotot e postua
Tetë karikatura ironike rreth botës moderne që mund të lënë "shije të hidhur" (FOTO LAJM) Çdo ilustrim nga Davide Bonazzi tregon një histori që mund të bëjë që dikush të reflektojë mbi gjendjen e botës sot.
Shpikjet e kohës moderne që ju lehtësojnë jetën çdo ditë (FOTO LAJM) Drita elektrike dhe anestezia duket se nuk janë gjëra të jashtëzakonshme për ne. Por një ditë, shumë kohë më parë, k
Gjithmonë moderne dhe me stil, Elita Rudi surprizon me veshje tradicionale (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur dhe njëherazi bashkëshortja e Gjikos, Elita Rudi ka ndarë së fundmi me ndjekësit në ‘Instagram’ dis
U ndaj nga jeta ditën e djeshme, Fevziu zbulon "pengun" e Maks Velos U shua sot në moshën 84-vjeçare, arkitekti, shkrimtari dhe piktori i mirënjohur, Maks Velo. Ndërkohë, gazetari Blendi
Stadiumin më modern dhe super skuadër, ky është mega-plani i Perez prej 1 miliard eurosh Gazeta ‘AS’ në faqen e parë të saj sot ka zbuluar planin e madh të Florentino Perez, i cili planifikon të investojë 1 mi
Pas Kukësit, Shqipëria po bëhet edhe me një tjetër stadium modern Edi Rama teksa gjendej sot Korçë dha një lajm të mirë për stadiumin e Skënderbeut. Rama e cilësoi si qesharake gjendj
Diktatori i kohëve moderne, publikohen fotot e rralla të Kim Jong-Un në jetën e luksit (FOTO LAJM) Teksa nuk dihet ende asgjë për fatin e Kim Jong-Un, mediat e huaja kanë zbuluar disa pamje nga jeta luksoze e një prej d
Histori suksesi, si mundi profesori i Harvardit të fitojë 1 miliard dollar nga koronavirusi Profesori i mjekësisë në Universitetin e Harvardit, Timothy Springer, është bërë i pasur nga COVID-19. Ai regjistroi një
Historia moderne e "Romeos dhe Zhulietës" në Verona, çifti dashurohet gjatë izolimit (FOTO LAJM) Një çift italian ka rënë në dashuri me njëri-tjetrin gjatë izolimit në qytetin e Veronës. Ishte një dashuri me shikim
Brenda shtëpisë moderne të Majlinda Bregut, e bija publikon pamje nga "orari i pushimit" (VIDEO) Marrëdhënia e Majlinda Bregut me të bijën është prej kohësh pjesë e medias ku shpeshherë kanë folur publikisht për njëra