999 rezultate për

moderatorja

Shumë marramendëse, Roza Lati publikon fotot e makinës së re (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Roza Lati është një prej emrave më të përfolur të shoëbizzit shqiptar për shkak të jetës që ajo bë
Sa e ëmbël! Marina Vjollca tregon si dukej fëmijë dhe ndryshimin bëjeni vetë (FOTO LAJM) Marina Vjollca është një ndër femrat më simpatike të ekranit shqiptar. Me ëmbëlsinë e saj ajo ka ditur të bëjë për ve
Jeni gati për dasmë? Kiara Tito e paska ndarë mendjen kur do ta shohim nuse (VIDEO) Moderatorja shumë e njohur dhe e komentuar, Kiara Tito, ishte e ftuar së fundmi në emisionin e Dojna Memës, “Një ditë me
E lindur për show! Kjo video e Luanës së vogël duke kënduar i tha të gjitha (VIDEO) Luana Vjollca ka lindur për të bërë spektakël! Dhe nëse e kishit harruar këtë gjë moderatorja u tregua e gatshme të n
Ilda Bejleri plas gafën: Basha Kryetar Kuvendi (VIDEO) Gjatë emisionit, Ilda i ka drejtuar fotografit Armand Sallabanda një pyetje që ka përfunduar duke e vendosur atë në sikl
Moderatorja e njohur largohet papritur nga “E Diell” Sezoni i ri i “E diell” e gjeti Einxhel Shkirën moderatore të rubrikës “Beauty”, ku garojnë 8 parukierë dhe 8 artistë gr
Çfarë ka ndodhur? Rudina Magjistari mungoi sot në “Tv Klan” Moderatorja shumë e njohur për publikun shqiptar, Rudina Magjistari, na ka shoqëruar prej vitesh në ekran dhe këtë sezon
Si rrallë herë Ardit Gjebra nuk reziston, bën komentin e veçantë ne foton e Xhemi Shehut (FOTO LAJM) Moderatorja, Xhemi Shehu ka pozuar përkrah Ana Gjebreas, por në sy bie komplimenti i Ardit Gjebreas për moderatoren buku
Roza Lati nuk njeh kufij, puth të ftuarin në buzë pa e menduar dy herë Në emisionin “Why Not”, puthjet në buzë të moderatores me të ftuarit nuk janë më dicka e re. Në puntatën e sotme, Roza L
"Askush nuk punon më aty", moderatorja tregon pse u mbyll In Tv Televizioni "INTV" është mbyllur. Këtë e ka pranuar edhe njëherë për të gjithë publikun, moderatorja Sara Gjordeni e ci
"Të dua deri në përjetësi", Viola Spiro merr dhuratën më speciale për ditëlindje (FOTO LAJM) Më datën 28 të muajit shtator, moderatora e njohur Viola Spiro festoi ditëlindjen e saj. Në Instagram, Viola ndau me
Tifozët "laheshin në gjak", moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë (VIDEO) Përpos sherrit që ndodhi një ditë më parë mes tifozëve gjatë derbit Tirana-Partizani, në stadium ka ndodhur edhe një pro
"Unë hy në konflikt", Einxhel Shkirën nuk e lenë rehat policët (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është moderatorja dhe modelja shqiptare e cila së fundmi është e angazhuar si një ndër moderatoret e "EDi
Një vit pas dasmës, moderatorja shqiptare në pritje të ëmbël (FOTO LAJM) Një vit më parë, moderatorja e njohur e futbollit, Vilma Masha, u kurorëzua me martesë me partnerin e saj në një ceremon
Si dy pika uji, Elita pozon me motrën dhe nuk po e gjejmë kush është moderatorja (FOTO LAJM) Jeta private e Elita Rudit vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së medias dhe sidomos pas lidhjes me Gjikon dhe krijim
Momenti kur moderatorja e RTK-së e përlotur jep lajmin për vdekjen e koleges (VIDEO) Gjatë ditës së sotme, në moshën 33-vjeçare, ka ndërruar gazetarja e RTK-së, Ardita Sylejmani. Mësohet se gazetarja S
E njohur edhe jashtë! Ç'shkruajnë mediat e huaja për Viola Spiron (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e sportit, Viola Spiro, është cilësuar gjithmonë si një ndër vajzat më simpatike të ekranit. Ajo
Mama “single”, moderatorja shqiptare përlotet në studio për djalin e saj (VIDEO) Gazetarja dhe moderatorja e njohur e kulturës, Fjodora Fjora, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, pë
Kiara Tito guxon gjithmonë me look-un, por këtë herë nuk do e njihni (FOTO LAJM) Moderatorja Kiara Tito është një ndër emrat më të komentuar në media, e cila prej kohësh është bërë kryefjala e lajmeve
Me kë ta ketë Dojna? Moderatorja zbulon dy gabimet që përsërit vazhdimisht (FOTO LAJM) Dojna Mema, herë pas here zbulon gjëra rreth vetes, për të cilët njerëzit janë kureshtarë të dinë. Në pyetje-përgjigjet