999 rezultate për

moderatori

Nuk beson në Zot, moderatori largon nga studio të ftuarin (VIDEO) Një burrë që nuk besonte në Zot është përzënë nga studioja e një televizioni egjiptian. Mohammed Hashem, një ateist i
Gentian Zenelaj shijon natyrën pranë "yjeve" të tij (FOTO LAJM) Aktori i njohur Gentian Zenelaj, i cili është gjithashtu edhe moderatori i emisionit "Stop" në Tv Klan, ka postuar sot n
Moderatori e kritikoi ashpër për zhveshjen në television, përgjigjet Bora Zemani Mustafa Nanon njihet për ironinë e tij therëse kundrejt fenomeneve në zhvillim. Këtë herë moderatori i emisionit “Pr
Partnerja e moderatorit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars (FOTO) Partnerja e moderatorit dhe gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo ka bërë një nga postimet më të veçanta për ditën e 8-mar
Ardit Gjebrea mbledh gratë e të ''Dielës Shqiptare'' për 8 Mars (FOTO LAJM) Moderatori i njohur Ardit Gjebrea duket se sot për festën e gruas, ka mbledhur të gjithë mikeshat e tij. Ai ka zgjed
Ndahet nga gruaja Julian Deda? (FOTO LAJM) Julian Deda është një nga aktorët më të dashur të publikut, i cili kryesisht numëron role në premiera televizive ku ka i
Ardit Gjebrea shijon nga afër zërin e tenorit më të famshëm shqiptar në Barcelonë (VIDEO&FOTO) Ardit Gjebrea është një nga moderatorët më të njohur dhe më të dashur për publikunn shqiptar. Ai na ka treguar në po
Fansi i çmendur bën tatuazh moderatorin shqiptar (FOTO LAJM) Duket se moderatorit të njohur Turjan Hyska i është bërë një suprizë e papritur. Duket se një fans i tij e ka bërë f
Ermali e ofendoi në emision, moderatori i përgjigjet plot thumba kolegut Elvana Gjata nuk ka asnjë pishman apo qejfmbetje në lidhje me eleminimin e saj nga talent shoë ‘Ethet e së premtes mbrëm
Ermali publikon këtë foto dhe thumbon Rashelin? (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci ishte vajza simpatike që prej disa javësh shoqëroi Ermal Mamaqin në programin ''Xing''. Por Ermali ka
Moderatori i kërkon të puthë Andrrën, Sinan Hoxha: Do i marr leje prindërve Sinan Hoxha dhe Andrra Destani mbeten një nga çiftet më të dashura për të cilët publiku ka gjithnjë kuriozitet. Sinan
Kejvina bën batutën LIVE, çfarë tha velina që i bëri të gjithë të qeshnin? Ashtu siç ka deklaruar dhe më parë, velina Kejvina Kthella, përpara se të bëhej pjesë e “Xing me Ermalin”, ka jetuar për
I ofruan 100 milion për një natë, moderatori tregon pse e refuzoi ofertën Kudo në botë ka shpërthyer hapur bumi i ngacmimeve seksuale, përgjithësisht nga meshkujt drejt femrave. Por modeli dh
Kjo vajzë i ka rrëmbyer zemrën moderatorit të njohur të ''Fiks Fare'' (FOTO LAJM) Aktori dhe tashmë një ndër moderatorët e emisionit investigativ “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, duket se është në një lidhj
Real Story me Sokol Ballën: Një analizë semantike Nga Dr.Elvin Luku Një puntatë nuk mjafton për të gjykuar mbi cilësinë e një programi televiziv, por ofron “ushqi
Moderatori i njohur shqiptar lë emisionin ku punonte Ai është një nga moderatorët më simpatikë dhe të suksesshëm. Së fundmi e kemi parë të prezantojë përkrah Alaudinit em
Ledion Liço rrëfen momentin më të vështirë si gazetar (FOTO LAJM) Moderatori Ledion Liço ka qenë një ndër gazetarët që ka intervistuar Dolores në vitin 2010, kur ajo ndodhej në Shqipëri
Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO) Dita e djeshme ka qenë një ndër më të sikletshme për moderatorin Mark Heyes, të cilit i ka ndodhur një incident i paprit
Adi Krasta e thotë troç: Ky është prezantuesi televiziv më i mirë (FOTO LAJM) Gazetari dhe moderatori i njohur Adi Krasta, duket se ka dhënë pëlqimin e tij për prezantuesin më të mirë. Dhe mesa duke
Moderatori shqiptar rrëfen vështirësitë: Kalova në depresion I njohur për natyrën e qetë dhe të sinqertë nga ekrani dhe jashtë tij, Bledi Strakosha ka ditur gjithmonë t’i zbërthejë