999 rezultate për

moderatoret

Pas "fiksimit" me moderatoret, DJ Snake bën gjestin e veçantë për shqiptarët (FOTO LAJM) Dj Snake është një ndër personazhet më të njohur, që ka arritur të korrë një sukses të jashtëzakonshëm. Kohët e fundit k
Ori Nebiaj thumbon keq moderatoret, "sinqeriteti" nuk do u pëlqejë kolegeve të saj Ori Nebiaj ka bërë një akuzë të fortë që do i djegë shumë kolegeve të saj. E diela e sotme ka qenë një ditë pushimi p
Lei Kraja e thotë hapur: Këtë moderatore nuk do doja ta kisha përkrah Lei Kraja ishte të shtunën mbrëma e ftuar në “Shiko Kush LUAN” me moderatore dhe autore Luana Vjollcën. E cilësuar gj
Pushimet e Xhemit dhe Orindës nuk janë aspak si ato të vajzave shqiptare (FOTO LAJM) Dy moderatoret simpatike të ekranit, Xhemi Shehu dhe Orinda Huta, kanë treguar shpesh se ruajnë një raport mjaft miqësor
Moderatoret shqiptare që preferuan të qëndrojnë natyrale dhe larg botoxit (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Pse moderatoret janë beqare? Dojna Mema: E kemi në kontratë (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema ka vendosur që t’u përgjigjet fansave në Instagram. Një prej tyre e ka pyetur për jetën e saj pri
"Pse moderatoret e Top-it janë beqare", Dojna Mema tregon kontratën e televizionit (FOTO LAJM) Moderatorja Dojna Mema është një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe jeta e saj private ka mbetur kuriozitet pë
Kujt i rri më bukur? Alketa dhe Xhemi bëjnë "xing" me veshjen (FOTO LAJM) Pas debatit të bujshëm që u komentua gjatë në media, dy moderatoret e njohura, Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kanë bërë x
Alketa flet për herë të parë pas "sherrit" me moderatoret: Ishte ironi, askush s'mendoi për mua (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu pak kohë më parë ishte në fokus të mediave për shkak të dy postimeve për Xhemin dhe motrat Vjo
Tërmet LIVE, si reaguan moderatoret shqiptare në studio (VIDEO) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 5.5 i shkallës richter tundi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme. Epiqendra ishte në Ham
Pa botoks dhe tërheqëse, këto janë moderatoret natyrale shqiptare (FOTO LAJM) Që të dalësh në televizion nuk duhet vetëm të jesh orator, por edhe e bukur. Shumica e modratove kanë i kanë lejuar
Jo vetëm konkurente në prezantim! Diçka e papritur ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun,
Janë apo jo shtatzëna? Fatma dhe Aulona tregojnë të vërtetën (FOTO LAJM) Të gjithë menduan ç’rastësi e ëmbël kur lexuan lajmin se moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë sërish shtatz
Moderatoret mbyllin Niko Komanin në ashensor, stilisti shpërthen në të shara (VIDEO) Stilisti Niko Komani ra këtë herë pre e kamerës së fshehtë të dy modratoreve Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu, në emisio
Sherr në Top Channel? Mungon në festë, ç’po ndodh mes saj dhe motrave Hoxha (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në studion e ‘Hell’s Kitchen’ janë mbledhur për të festuar figurat më të njohura të ‘Top Channel’.
As Arbana dhe as Luana! Dy moderatoret mungojnë në spotin e sezonit të ri të Top Channel (VIDEO) Televizioni Top Channel ka përgatitur spotin e sezonit të ri televiziv që nisi këtë shtator. Vetë TCH njofton se ky s
Robert Berisha kapet sërish me Tunën: Po ta dinit të vërtetën do të thonit mirë ke bërë Tuna dhe Roberti gjithmonë kanë pasur një marrëdhënie konfliktuale me njëri tjetrin, gjë e cila është folur gjatë edhe n
Arba Kokalari reagon pasi Suedia e zgjodhi eurodeputete Arba Kokalari u bë shqiptarja e parë që fitoi mandatin e eurodeputetes në Parlamentin Europian. Ajo është mbesa e Musine
Çudit moderatorja: Shkoj me meshkuj dhe pa qenë e lidhur (VIDEO) Einxhel Shkira është një prej vajzave më të përfolura në mediat rozë. Kjo për shkak të fotove provokuese që ajo poston n
Kjo vajzë është sot një nga moderatoret më të dashura shqiptare Ajo është kthyer në një nga moderatoret më të preferuara në shoëbizin shqiptar. Ditën e sotme, Arbana është bërë nost