999 rezultate për

moderatores

Nuk pëmbahet Eduart Grishaj! Komenton në foton e Arbanës (FOTO LAJM) Është përfolur shumë në media për një lidhje mes moderatores së njohur Arbana Osmani dhe regjisorit të emisionit “Dua të
Rikthehet në ekran Marina Vjollca, projekti i ri i moderatores Moderatorja shumë e dashur për publikun, Marina Vjollca i ka munguar ekranit prej më shumë se një viti. Pas përfundimit
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Vëllai i regjisorit nxjerr zbuluar lidhjen që Arbana po e mban të fshehtë (FOTO LAJM) Arbana Osmani ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ditët e fundit për jetën sentimentale. Prej disa javësh
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
Akuzat e moderatores shqiptare: Kanë bërë çmos të më ulin Prej më shumë se 5 muajsh Jona Spahiu është bërë për herë të parë nënë e një djali. E ftuar në “Thumb” moderatorja trego
“Dita më ndryshoi 360 gradë”, moderatores i vdes babai Mbrëmjen e djeshme është ndarë nga jeta babai i moderatores Julka Gramo. Julka ka treguar se si për ironi të fatit di
Shqiptarët plagosin djalin e moderatores në Itali Në korrik të vitit 2018 Niccolo Bettarini, djali i moderatores së famshme italiane Simona Ventura u plagos me thikë jash
Luana nuk gjen rehat, ndryshimet drastike të moderatores (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Luana vjollca është një ndër personazhet më aktivë në rrjetin social Instagram, ku ndan me fansat e
Flori tregon emrin e moderatores me të cilën do lidhej po të mos ishte i martuar Ai është padyshim një nga aktorët më të preferuar të publikut shqiptar. Gjatë një loje në "Shiko kush luan", mbrëmjen
Plas në Why Not, aktori i hipën sipër moderatores (FOTO LAJM) I ftuar sot në "Why not" ishte aktori shumë i pëlqyer nga publiku, Olsi Bylyku i cili gjatë emisionit tregoi shumë të pa
Kërcim në tub, performanca e çuditshme e moderatores shqiptare në Dance With Me (FOTO LAJM) U mbajt mbrëmë puntata e rradhës e "Dance with me", spektakli që argëton shqiptarët çdo të hënë. Këtë herë moderator
Të gjitha detajet për djalin e sapolindur të moderatores shqiptare Më datë 17 të muajit të kaluar, moderatorja Jona Spahiu solli në jetë vogëlushin e saj të cilin vendosi ta quante Raiden
U vesh si murgeshë, fansat i sulen ashpër moderatores shqiptare Moderatorja, Roza Lati është një nga personazhet më të komentuar të shoWbizz-it shqiptar. Roza di gjithmonë se të de
Tashmë e divorcuar, del fotoja nuse e moderatores shqiptare Gazetarja dhe moderatorja e njohur sportive, Hygerta Sako ka pak kohë që është divorcuar dhe Sako ka rrëfyer se ndihet s
Publikoi foton provokuese, burri i kthehet ashpër moderatores: Të të vijë turp! Moderatorja e njohur e emisionit "Thumb", Aulona Musta, ka publikuar pak më parë një foto nga pushimet në Kuba, duke i v
Zbulohet skandali, burri i moderatores dhjetë vjet me dashnore Emisioni i saj "The Wendy Williams show" është ndër më të ndjekurit në Amerikë dhe karakteri i saj i çiltër dhe pa kompl
"Të njohëm", zbardhen emrat e shqiptarëve që masakruan djalin e moderatores Ditën e djeshme u vunë në pranga dy shqiptarë. Ata akuzohen se kanë qëlluar me thikë djalin e prezantueses së njohur ita
Moderatores shqiptare i mbushin shtëpinë me trëndafila për ditëlindje (VIDEO) Elita Rudi dhe Gjiko janë padyshim një nga çiftet më të diskutuara të momentin. Dashuria e tyre po i ngjason përrall
“Këngëtari lë organin e tij në skenë”, gafa e pafalshme e moderatores shqiptare Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më