999 rezultate për

moderatoren

Sardi gjuan publikisht moderatoren e njohur: Vdeksh se na sëmure DJ Sardi është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar, i cili shumë herë bëhet pjesë e lajmeve rozë për
“Ose lexo, ose zhvishu”, fansat sulmojnë moderatoren shqiptare Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më
Top Channel i rrëmben Klanit moderatoren Muajt e fundit në televizionet në vendin tonë kanë ndodhur lëvizje të mëdha pasi shumë moderator dhe gazetar, kanë lënë
Publikoi këngën e Butrintit, fansat ofendojnë keq moderatoren shqiptare Butrint Imeri ka publikuar sot hitin tjetër të verës “Alea”. Në ditëlindjen e tij, kjo ka qenë dhurata e këngëtarit
Nuk i mori Fevziun, por Top-i i rrëmben moderatoren Klanit Fevziu bëri bujë kur refuzoi ofertën e Top Channel për të qëndruar sërish në Klan Tv. Ama duket se Top-i e ka bërë nj
Jeni magjepsur me moderatoren shqiptare, njihuni me motrën e saj bukuroshe Elita Rudi ëështë kthyer tashmë prej kohësh në një fenomen, dhe shquhet për bukurinë që e karakterizon. Moderatorja n
Aktori shqiptar "ndan" moderatoren e njohur nga i dashuri (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja, një ndër aktorët më të spikatur në “Portokalli”, i cili numëron role nga më të ndryshmit, që nga perso
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
I dashuri “tallet” publikisht me moderatoren shqiptare E ftuar në Rudina, moderatorja e Digitalb, Jona Spahiu ka rrëfyer lidhjen e saj me një koleg, komentator ndeshjesh. A
Ledioni ironizon moderatoren pasi e qortoi për peshën: Na ngele në derë Ai ka qenë shpeshherë i përfolur për mënyrën sesi i mbante flokët sesi vishej dhe më vonë edhe për fitimin e kileve.
Demokrati nuk përmbahet, flirton hapur me moderatoren simpatike (FOTO LAJM) Deputeti i PD-së, Luçiano Boçi sot ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit në Ora News. Gjatë bisedës, mes tij dhe mod
Këngëtari i preferuar i vajzave kapet mat me moderatoren, tani se mohojnë dot Këngëtari Butrint Imeri është një ndër këngëtarët e rinj më të preferuar të momentit. Ai është shumë i pëlqyer nga gjini
Reperi kosovar shpreh hapur pëlqimin e tij për moderatoren Reperi Trim Jetullahu ishte i ftuar dje në “Pop Culture” ku dha një intervistë “pa dorashka”. Ai foli për jetën e tij pr
Anaidi për lidhjen me moderatoren: E kam tradhtuar dy herë Gjatë ditës së sotme u fol në median online se Anaid Kaloti, fituesi i Big Brother 6 dhe moderatorja e njohur e InTv, Sa
Anajdi harron modelen, nis lidhjen me moderatoren shqiptare Anaid Kaloti përflitet të jetë në një lidhje të re dashurie me Sara Kolamin. Fituesi i “Big Brother 6” dhe moderatorja e
Albi Nako në një lidhje dashurie me moderatoren e njohur shqiptare (FOTO LAJM) E gjitha doli nga parashikimet...Kush do ti mendonte këta të dy si një çift??? I ftuari i rradhës në emisionin ‘Shiko
Mëngjes i shëndetshëm për moderatoren bukuroshe (FOTO LAJM) Amarda Toska, tashmë nënë e një djali dhe në pritje të fëmijës të dytë, e cila do të jetë vajzë ka publikuar në
Cozman harron Tunën? Zbulohen fotot me moderatoren e njohur (FOTO LAJM) Cozman e ka lënë pas historinë e tij të dashurisë me Tunën dhe tashmë duket se ka gjetur një partnere të re. Edhe pse
Luana në Firenze pa të dashurin, zbulohet kush e shoqëron moderatoren (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e ekranit Luana Vjollca disa ditë më parë u përfshi në një sherr mes të dashurit të saj dhe një fan
Flori Mumajesi zyrtarizon lidhjen me moderatoren kosovare? (FOTO LAJM) Përgjatë këtyre ditëve, të gjitha portalet si ato në Kosovë ashtu edhe ato në Shqipëri, kanë folur mbi një lidhje të mun