999 rezultate për

modelja

Dikur ikonë, modelja zhgënjen fansat me fotot nga plazhi (FOTO LAJM) Ajo vendosi muajt e fundit që të ndryshonte stilin e jetesës, duke i dhënë fund konsumimit të pijeve alkoolike. Super
Pas ndarjes Arbenita i bën "diss" Feros dhe reperit nuk do ti pëlqejë fare (FOTO LAJM) Vetëm pak javë pasi kishin nisur bashkëjetesën në Gjermani, Fero dhe Arbenita patën sërish një krisje në marrëdhënien e
Oriola Marashi me pushime në Dubai, zbulohet kush po e shoqëron (FOTO LAJM) Oriola Marashi është nisur në një tjetër destinacion për të pushuar dhe kësaj here modelja me format perfekte trupore nd
Pra, modelja në klipin e MC Kresha qenka e dashura e këngëtarit të njohur shqiptar! (VIDEO) Vajza elegante që kërcen në rërë, e veshur me fustan e kapele në klipin e këngës "Engimë", qenka e dashura e këngëtarit
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
"Mos, ke heq brinjët", fansat të shokuar nga foto e Kejvinës (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është ndër bukuroshet shqiptare më të komentuara në rrjetet sociale. Së fundmi e angazhuar në "Dance
Kejvina Kthella maskohet si Tayna për Halloween dhe duket identik si reperja (FOTO LAJM) Përpos transformimeve të frikshme, këtë Halloween VIP-at u transformuan edhe si personazhe të famshëm dhe një ndër to is
"Hakeri s'më kërcënon dot", modelja shqiptare e publikon vetë videon duke bërë s*ks (VIDEO) Ka vite qe merret me modeling dhe eshte e para modele qe tentoi te zhvishet perpara nje aparati fotografik. Dhe bëhet
Ish-Miss Kosova lidhet me serbin dhe nis jetën e re në Dubai (FOTO LAJM) Modelja e shpallur "Miss Universe Kosova 2016", Camila Barraza është komentuar shumë së fundmi për jetë private. Modelja
Kardashian kush?! Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Pas lindjes së djalit, modelja e VS shpërblehet nga vjehërrit me shumën marramendëse (FOTO LAJM) Modelja e Victoria’s Secret, Ming Xi, u martua me Mario Ho, të birin e manjatit kinez Stanley Ho, themelues i SJM Holdin
Fshinë gjithë foto me njëri-tjetrin, a janë ndarë Fero me Arbenitën? Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita këtë herë janë përfolur për ndarje pasi nuk ndiqen më në rrjete sociale. Mi
Modelja juaj e preferuar nuk e ka emrin ashtu siç e dinit Gigi njihet si një nga modelet më të njohura dhe më të suksesshme në botë momentalisht. Ajo njihet në gjithë botën s
I dështoi operacioni, modelja do të heqë silikonin në të pasme por nuk mundet (FOTO LAJM) Sophie Elise ishte 20 vjeçe kur vendosi që dëshironte të pasme më të mëdha. Bloggerja dhe personazhi norvegjez thotë
Tifozja e zjarrtë e Del Pieros vazhdon djeg rrjetin (FOTO LAJM) Modelja super seksi Vivien Rubin, vazhdon të jetë e pasionuar pas legjendës së Juventusit, Alessandro Del Piero. Mode
Kush është Jori, modelja shqiptare që po mahnit Italinë (FOTO LAJM) Ajo u bë e njohur nëpërmjet programit "Prive" të SportItalias në këtë sezon veror, por duket se ka ndërmend të mos largo
Pas ndarjes me milionerin, modelja pushton rrjetin (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
Modelja italiane pozon me simbole të Napolit, "çmend" fansat (FOTO LAJM) Modelja e njohur italiane, Floriana Messina njihet si një tifoze e madhe e Napolit. Ajo shpeshherë e ka treguar hapur
Modelja me sindromën Down pushton pasarelat më të njohura në botë Madeline Stuart është një modele australiane me sindromën Down,e cila tani është bërë një sensacion në industrinë e modë
"Po nuk paguan, nuk i takoj më', modelja sfidon meshkujt (FOTO LAJM) Fundi i një takimi të parë mund të jetë një çështje e sikletshme kur vjen momenti për të paguar faturën. Por sidomos