999 rezultate për

modelja

Nuk ka fund drama për Neymar, tani u braktis edhe nga kjo bukuroshe (FOTO LAJM) Miss Bum Bum ka braktisur Neymar. Modelja e braziliane, një tifoze e zjarrtë e Selecaos, mendon se ylli i këtij kampiona
Modelja shqiptare i vë emrin e veçantë fëmijës për arsyen e dhimbshme Modelja shqiptare Amina Shena u bë sot nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë nga marrëdhënia me reperin Ado
Modelja bënë gafen e madhe në Formula 1 Një episod i pazakontë ndodhi në garën e “Formula 1” që u zhvillua në Kanada, pasi të gjithë e dimë që eventi i makinave
Modelja e njohur ruse e fiksuar pas këngës së Arilenës “Nëntorin” e njeh, e ka dëgjuar dhe kënduar e gjithë Rusia dhe kjo nuk përbën më lajm. Arilena Ara është artistja që një
Pas ndarjes nga biznesmeni, modelja e njohur nuk rresht së provokuari (FOTO LAJM) Jeta private e Françeska Jaçes ka qenë në vëmendjen e mediave së fundmi pas ndarjes nga Andi Geci dhe nisjen e një lidhj
Modelja shqiptare tregon ku e gjen motivimin në ditët e saj më të errëta (FOTO LAJM) Ajo është bukuroshja shqiptare, e cila në kokë mban kurorën e “Miss Universe” nga viti 2012. Bwhet fjalw pwr Adrola D
E kritikojnë për hundën, Emina Cunmulaj i kthehet keq komentueses (FOTO LAJM) Modelja më e njohur shqiptare Emina Çunmulaj, ditë më parë i ka dhënë jetë vajzës së saj të dytë. Së fundmi në një n
Kur Angela Martin është duke i dhënë biçikletës (FOTO LAJM) Modelja e famshme me origjine shqiptare Angela Martini i ka dhenë fund beqarisë. Ajo duket se tashmë po shijon momen
Tërbuan rrjetin me klipin, modelja shqiptare dhe milioneri tregojnë shtëpinë luksoze Bukuroshja shqiptare Angela Martini muajin e kaluar zyrtarizoi martesën e saj me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.
Modelja që i trullos të gjithë, një ditëlindje pasanikësh si Angela Martini Modelja e famshme shqiptare Angela Martini prej disa kohësh po jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përkrah bashkës
Frymëzoi botën me luftën kundër kancerit, ndahet nga jeta modelja Modelja braziliane, Nara Almeida ka ndihmuar shumë njerëz të mos kenë frikë nga kanceri. Ajo ishte diagnostikuar me k
Zbulohet arsyeja pse modelja nuk i dha dorën Benatia-s (VIDEO) Skuadra e Juventusit arriti të marrë për të shtatën herë rradhazi festoi titullin si mbret i Seria A. Kur të gjithë p
Refuzoi t'i jepte dorën Benatias, modelja: Nuk na e lejon rregullorja (VIDEO) Një nga vajzat që ishte në podiumin e ngritur ku Juventus po nderohej me titullin 7-të radhazi, refuzoi t’i jepte dorën
Modelja e njohur shqiptare lë me gishtë në gojë Shpat Kasapin Pak javë më parë bëri bujë në portale një koment i Shpat Kasapit në foton e postuar nga Ermal Mamaqi ku ftonte ndjekësit
Modelja shqiptare tregon troç sa paguhet në SHBA Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton nw Sht
Fusje meshkuj në shtëpi? Modelja shqiptare jep përgjigjen epike Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton në Sht
Njihet për jetën luksoze, modelja shqiptare në ditët e fundit të shtatzanisë Modelja e njohur Emina Çunmulaj po jeton ditë e saj më të lumtura. Ajo tashmë është në ditët e fundit të shtatzënisë.
Modelja shqiptare tregon troç sa paguhet në SHBA Ajo është cilësuar si më e bukura në Ballkan. Bëhet fjalë për modelen Xhesika Berberi. Modelja momentalisht jeton nw Sht
Modelja shqiptare trembet në studio, i paftuari hyn me thikë Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një nga emisionet shqiptare, pasi një person ka hyrë papritur në
U nda nga modelja, kush është biznesmeni i pasur që po çmend vajzat shqiptare? Andi Geci është i biri i një ndër biznesmenëve më të fuqishëm në Shqipëri, Ram Gecit. Andi është një ndër djemtë më t