999 rezultate për

modelja

Pozon joshëse gjysmë e zhveshur nga shtrati, Oriola: Jam e rezervuar (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Oriola Marashi, ka postuar ditën e sotme në “Instagram”, disa poza që lanë “pa frymë” 504 mijë ndjekës
Arbenita shtatzënë, reagimi i parë i Feros nuk pritej kështu (FOTO LAJM) Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë modelja. Modelja publikoi
Arbenita konfirmon shtatzaninë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Nuk ka më asnjë dyshim. Arbenita dhe Fero po presin fëmijën e tyre të parë dhe lajmi është konfirmuar sot nga vetë model
Do realizojnë video +18, modelja flet për dashurinë dhe intimitetin me Arjonin (FOTO LAJM) Serena Sula dhe Arjon Luli janë çifti identifikues i këtij Shën Valentini, pasi jo vetëm që kanë festuar në mënyrën më t
Modelja e lidhur me yllin e Romës, ja çfarë i bën Neymar (FOTO LAJM) Prej ditësh qarkullonin zëra se futbollisti Nicolo Zaniolo dhe modelja Chiara Nasti kishin nisur një romancë. Por, ta
Brenda shtëpisë moderne të Xhesika Berberit në New York (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe Xhesika Berberi jeton prej kohësh në New York. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan me nd
Nuk pyesin as për dimër as për pandemi! Ky është çifti i sapomartuar (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe modelja e njohur Arbenita Ismaili janë martuar zyrtarisht. Modelja e njohur e ka bërë publike këtë lajm
"Këto imazhe i shihja çdo ditë", Emina kujton periudhën e vështirë të luftës (FOTO LAJM) Modelja shqiptare me famë ndërkombëtare, Emina Çunmulaj ka kujtuar periudhën e vështirë të luftës në Kosovë dhe përmes p
"Bëj jetë sirene", modelja 40-vjeçare sfidon vajzat e reja me fotot provokuese (FOTO LAJM) Alessandra Ambrosio, 40-vjeçarja nga Brazili ka bërë maksimumin për tu izoluar nga pandemia e Covid-19, pasi shesh është
Deklarata e çudtishme e Angela Martinit: Kam parë alien (FOTO LAJM) Angela Martini ka vendosur të shuajë kuriozitetin e fansave për disa pyetjeve të cilat ata i drejtuan përmes Instagramit
Publikuan pamjet intime, zbulohet e vërteta e lidhjes së Robertit me modelen italiane (FOTO LAJM) Robert Berisha ka qenë një nga emrat më të përfolur këto ditët e funidt. Kudo në mediat rozë kryelajm ishte: Robert Beri
U gjet pa jetë në banesën e saj, ish e dashura e Boateng kishte një femijë me një shqiptar (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u njoftua se modelja 25-vjeçare Kasia Lenhardt, ish e dashura e futbollistit Jerome Boateng, është gjetu
"E kam puthur!", Getinjo reagon pas deklaratës së modeles joshëse (FOTO LAJM) Modelja seksi, Klaudia Kalia, ka lënë të gjithë fansat pa fjalë me deklaratën që bëri në lidhje me reperin e njohur, Get
Agnesa Vuthaj feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush ish-Missi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Agnesa Vuthaj, feston sot ditëlindjen. Me rastin e ditës së saj të veçantë, ajo ka marrë shumë urime n
Nga të brendshmet te lidhja e tyre, modelja "turpëron" Higuain: I fiksuar me femrat (FOTO LAJM) Përpara se Gonzalo Higuain të lidhej dhe të martohej me Lara Wechsler, vajzën që i dha atij një vajzë shumë të bukur, is
Pas abortit, Chrissy Teigen do t'i nënshtrohet një operacioni (FOTO LAJM) Chrissy Teigen humbi fëmijën e tretë që priste të vinte në jetë edhe për pak muaj. Lajmin e trishtë e ndau vetë modelja
"Nuk mund të bëj s*ks me një të huaj", rrëfehet Erjona Sulejmani: Jam rritur me vlera (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Erjona Sulejmani, ka zbuluar së fundmi se është një beqare e lumtur. Ish-bashkëshortja e futbollistit,
Vesh për herë të parë të brendshme në një emision, Françeska Jaçe: Ishte ftohtë (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Françeska Jaçe, ka treguar gjithmonë se guxon me veshjet e saj në daljet publike. Madje ka patur raste
Bën namin në Londër, modelja miliardere që la bossin Indian për kriminelin (FOTO LAJM) Daria Radionova është 27 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër dhe tashmë për menaxhim bizens tani meret me stilim
E njohur si mbesa e Bujar Nishanit, modelja joshëse: Familja krenare për fotot nudo (FOTO LAJM) Beniada Nishani, modelja sexy nga Durrësi, që ka ikur që në moshë të vogël në Itali, ka treguar momentet e saj të karrie