999 rezultate për

modelit

Volkswagen prezanton makinën më të pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Volkswagen njoftoi modelin e ridizajnuar të modelit Arteon më 24 qershor, si dhe një version krejtësisht të ri të Shooti
Llogaritja sipas modelit francez: Ja verdiktet e Serie A, Milani jashtë Europës, Juve fiton titullin Franca ka vendosur ta mbyllë këtu sezonin futbollistik prej pandemisë së “Coronavirus”, teksa federata e futbollit të kë
Zaev i vendosur: Nuk heqim dorë nga ndryshimet e modelit zgjedhor “Të premten që vjen do të mblidhet Këshilli Qendror i LSDM-së për të vendosur rreth emrave të mundshëm për kryeministër
Ndryshimi i modelit zgjedhor, Ali Ahmeti: Nuk kemi kohë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, nuk beson se para zgjedhjeve mund të arrihet konsensus i gjerë midis partive politike për
Burgosje, tortura dhe internime: Si u hartua dekreti sipas modelit sovjetik dhe porosia e Mehmet Shehut Dekreti me të cilin u internuan dhe dëbuan familjet antikomuniste në Shqipëri, dhe të gjithë të tjerët, të shpallur kohë
Me valixhe në dorë dhe të vrenjtur në fytyrë: Çfarë po ndodh me romancën e re të Dua Lipës (FOTO LAJM) Pak pasi Dua konfirmoi ndarjen nga i dashuri Isaac, u përfol për një romancë me vëllain e modeleve të famshme Anëar Hadi
S'duhet lënë askush të votojë! Basha jep porositë sipas modelit të Shkodrës Prej ditës së djeshme në mediat qarkullon një qarkore e brendshme e Partisë Demokratike në lidhje me zgjedhje e 30 qersh
Del formulari i gjobave që do të dërgohen direkt në shtëpi (FOTO LAJM) Propozimi i ministrit të Brendshëm për gjobat on-line apo siç njihen ndryshe edhe si e-gjoba është miratuar nga qeveria.
Tërboi vajzat shqiptare, zbulohet sekreti i errët i modelit në videoklipin e Encës Enca Haxhia ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë që pas publikimit të videoklipit më të fundit me
Lori Hoxha publikon foto, por komenti i Bes Kallakut do t’ju shkrijë së qeshuri Lori Hoxha ka ndarë me fansat një foto mjaft tërheqëse në Instagramin e saj. Si gjithmonë ajo është dukur mjaft ‘fash
Ahmeti për "Kathimerini": Zgjidhja me Greqinë sipas modelit me Bullgarinë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka dhënë një intervistë për gazetën greke “Kathimerini”, ku propozon që çështja e emrit të
Koncesionet e naftës, Shqipëria në udhëkryqin e modelit të ri Viti 2018 duket të jetë një vit tejet dinamik për sektorin energjetik parë ky në disa dimensione, së pari vijimi i zbati
Reformimi i DSK-së do të bëhet sipas modelit të Priebe-së Nga katër modelet që i vendosi në tryezë grupi i punës së Priebes, Qeveria ka pranuar një model për reformimin e DSK-së,
Galaxy S9 do të kopjojë shenjën mbrojtëse të modelit iPhone X Samsung Galaxy S9 do të jetë telefoni i parë Android, i cili do të kopjojë funksionin mbrojtës të modelit iPhone X, i ci
E gjithë bota e thotë gabim emrin e iPhone X iPhone X, u paraqit në një ngjarje të veçantë më 12 shtator duke thënë “ky është iPhone dhjetë”. “X” i referohet një
Demokrati sulmon ashpër Patozin: E neveritshme, me mirë pa PD… Partia Demokratike gjendet në një krizë pasi që pas humbjes më 25 qershorit akuza të ndërsjellta mes demokratëve po bëjn
Citroen prezanton pasardhësin e modelit C3 Picasso Ndërrimin e gjeneratave Citroen e ka shfrytëzuar për të ndryshuar shenjën e modelit të vet MPV, por edhe të formës së ti
BMW prezanton veturën me më shumë fuqi, më pak kilogram (FOTO LAJM) Pas prezantimit të modelit Coupe M4 CS, në BMW paralajmërojnë se edhe në të ardhmen shenjën CS do ta përdorin në version
Qytetari-Ramës: Rilindjen e kupton me ndryshimin e modelit të flokëve? (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë Rama nuk qëndron indiferent ndaj komenteve të ndjekësve në rrjetin social Facebook, kur bëhet fjalë
Ja sa kushtojn vërtet të gjitha pjesët përbërëse të një iPhoni Nga një vlerësim që iu bë modelit iPhone 7 32GB, u llogarit se kostoja reale e të gjithë komponentëve përbërës të tij is