999 rezultate për

modelin

Po kthehet në modelin e shëndetësisë britanike, njihuni me infermieren shqiptare Infermierja shqiptare, Nevila Selmani po shndërrohet në modelin e shëndetësisë britanike. Nevila Selmani, si shumë mj
Nuk shkoi në Amerikë për modeling, Kejvinën do ta shohim së shpejti në Hollywood? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg
Plas gallata me vogëlushin: Kërkon modelin e CR7 por babai e qeth si Fenomenin VIDEO) Në Twitter shfaqet një fëmije që i kërkon babait të tij tja presë flokët si Cristiano Ronaldo, por në fakt vogëlushi u
Shkoi për kontroll rutinë, mjekët shtrojnë me urgjencë në spital modelin shqiptar (VIDEO) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka bërë me dije se është shtruar në spital për të bërë kontrollet për Koronavirusin. Ai ka
Chiara Ferragni rikthen modelin e flokëve që kishin fiksim në fëmijëri (FOTO LAJM) Chiara Ferragni ka vendosur të na fiksojë sërish pas një modeli flokësh për të cilin vdisnim në fëmijëri! Shumë prej
La sportin, vajza bëhet super modele dhe "shkatërron" rrjetin (FOTO LAJM) Kur ishte ende adoleshente, cilësohej si një nga futbollistet më premtuese të futbollit amerikan të femrave, por sot nuk
Bëhuni gati për te parukjerja, pasi të shihni modelin e ri të Bella Hadid (FOTO LAJM) Prej disa ditë modelja e njohur Bella Hadid ndodhet në Paris. Gjatë qëndrimit në kryeqytetin francez, ajo është shfaq
Nga Ronaldo te Messi, njihuni me sportistët që investojnë për ora të shtrenjta (FOTO LAJM) Pos kujdesit në fizik dhe pamjes, sportistët e njohur njihen edhe për orët e dorës, të cilat llogariten të shtrenjta.
Keni pyetje për modelin e shëmtuar të flokëve të Zuckerberg? Zbulohet shkaku pse i mban ashtu Dje, themeluesi dhe CEO i Facebook, Mark Zuckerberg dëshmoi para komitetit të shërbimeve financiare të Shtëpisë së Përfa
Që thoni ju, Big Mama sapo zbuloi se është e lidhur me modelin e famshëm turk (FOTO LAJM) Big Mama, këngëtarja dhe së fundmi moderatorja shumë e dashur për publikun ka arritur të mbaj lagr yve të medias jetën e
Me vrap në parukeri, modelin më trend të momentit sapo e bëri edhe Belen Rodriguez (FOTO LAJM) Ishte Dua Lipa e para që ndryshoi look-un disa ditë më parë duke prerë baluke dhe pas saj, Rihanna na bindi edhe më shum
I "madhi" Kujtim Gjuzi befason me modelin e flokëve (FOTO LAJM) Kujtim Gjuzi ka befasuar sërish me look-un e tij. Më parë ai kishte befasur me modelin e celularit si edhe veshjen,
Përzgjidhet një shqiptare për të përfaqësuar Fiat-in, do promovojë modelin më të ri (FOTO LAJM) Një shqiptare do të përfaqësojë Fiat-in! Kompania gjigante ka zgjedhur këngëtaren e talentuar, me origjinë shqiptare, Av
Porsche, prezanton modelin "Taycan" në dy versione të ndryshme dhe tërësisht elektrike Porsche, ka zbuluar më në fund makinën e saj të parë elektrike, të quajtur, Taycan. Makina u prezantua në dy versione me
"Pavllo im": Adrola Dushi bën publike lidhjen me modelin (FOTO LAJM) Modelja e njohur Adrola Dushi është komentuar gjatë në mediat rozë jo vetëm për karrierën e saj si modele por edhe përsa
Dafina kopjon modelin e flokëve nga modelja amerikane, fansat "e kryqëzojnë" (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri është njëra ndër këngëtaret e cila nuk nguron të guxojë më look-un e saj. Për projektin e rradhës, ajo
Noizy bën jetë luksoze duke udhëtuar me avion privat, befason me modelin iPhone 6 (FOTO LAJM) Noizy është një nga reperat më të komentuar përsa i përket jetës luksoze që bën. Të ardhurat nga muzika, apo të ardhura
Ka lënë anash muzikën për modelingun, këto janë fotot e fundit të Rihannës (FOTO LAJM) Ka lënë anash karrierën artistike muzikore, për t’iu përkushtuar botës së modës. Ylli amerikan, Rihanna ka kohë që s’
Fero kopjon gjigantin botëror për modelin e flokëve (FOTO LAJM) Reperi Fero dhe partnerja e tij, Arbenita Ismaili, janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar të momentit, të cilët
Porsche vjen me modelin e ri që nuk "pyet" për shiun (VIDEO) Sistemi i improvizuar Wet Mode, është mbrojtës shumë i mirë prej ujit Konstruksioni me peshë të lehtë dhe rrotat e gj