999 rezultate për

modeli

Giovanni Simeone: Ëndërroj të luaj për Atletico Madridin, Higuain është modeli që ndjek Sulmuesi i Cagliarit, Giovanni Simeone e pranon se dëshiron të luajë për babanë e tij te Atletico Madridi dhe e konsider
"Isha punëtori i saj", modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTO LAJM) Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me Tereza Lekaj, sipërmarrësen e
Zgjedhjet e 2021-shit, a do të aplikojë SPAK modelin kroat? Zgjedhjet e vitit 2021 janë një kufi politik shumë i rëndësishëm për vendin. Një kufi që sjell nevojën normalisht të nd
Volkswagen prezanton makinën më të pazakontë që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Volkswagen njoftoi modelin e ridizajnuar të modelit Arteon më 24 qershor, si dhe një version krejtësisht të ri të Shooti
Me flokët gërsheta, Getinjo ndryshon look dhe nuk njihet (FOTO LAJM) Reperi Getinjo që prej periudhës së karantinës ka vendosur që ti lëjë flokët e gjata dhe tashmë pasi i janë rritur mjaft
20-vjeçarja surprizon me transformimin, nga obeze i futet modelimit (FOTO LAJM) Një studente që ëndërron të bëhet “Miss”, ka pranuar se si ka pasur vështirësi me trupin e saj. Tori White, 20-vjeçe
Modeli i ri i flokëve të CR7, rrjeti shpërthen në meme spektakolare (FOTO LAJM) Është një nga një personazhet më të njohur njohur sa i takon rrjeteve sociale dhe reklamave të famshme ku bën pjesë, gji
Po kthehet në modelin e shëndetësisë britanike, njihuni me infermieren shqiptare Infermierja shqiptare, Nevila Selmani po shndërrohet në modelin e shëndetësisë britanike. Nevila Selmani, si shumë mj
Të gjithë menduan se ishte modeli, Kylie Jenner i qenka grisur futani i Met Gala (FOTO LAJM) Nuk ka dyshim se Kylie Jenner është një profesioniste e vërtetë e mediave sociale. Miliarderja 22-vjeçare i njeh të g
Llogaritja sipas modelit francez: Ja verdiktet e Serie A, Milani jashtë Europës, Juve fiton titullin Franca ka vendosur ta mbyllë këtu sezonin futbollistik prej pandemisë së “Coronavirus”, teksa federata e futbollit të kë
Nëna e Neymar ndahet nga modeli 23-vjeçar, zbulohet arsyeja Nëna e Neymarit, Nadine Goncalves është ndarë nga 23-vjeçari Tiago Ramos Goncalves zbuloi se ai kishte dalë me një va
Nuk shkoi në Amerikë për modeling, Kejvinën do ta shohim së shpejti në Hollywood? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella prej kohësh ndodhet në Amerikë ku është përfolur në media se modelja po zhvillon profesionin e saj larg
Modeli i flokëve të Rudiger po bën xhiron në rrjet (FOTO LAJM) Ashtu si për shumë njerëz edhe për futbollistët një nga problemet më të mëdha në karantinë ështëmundësisë për të mos u q
Plas gallata me vogëlushin: Kërkon modelin e CR7 por babai e qeth si Fenomenin VIDEO) Në Twitter shfaqet një fëmije që i kërkon babait të tij tja presë flokët si Cristiano Ronaldo, por në fakt vogëlushi u
Shkoi për kontroll rutinë, mjekët shtrojnë me urgjencë në spital modelin shqiptar (VIDEO) Modeli shqiptar Rolando Lekaj ka bërë me dije se është shtruar në spital për të bërë kontrollet për Koronavirusin. Ai ka
I martuar me miliarderen kineze, modeli shqiptar sjell 200 mijë maska për mjekët në Shqipëri Modeli shqiptar nga Lezha, Roland Lekaj, i cili prej vitesh jeton në Kinë dhe është martuar me një miliardere kineze, n
Tërmeti u shkatërroi gjithçka, si do të jetë modeli shtëpive të reja në Thumanë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama mori pjesë këtë të martë në një takim me banorët e Thumanës, ku janë publikuar edhe modelet e shtë
Modeli i fundit i flokëve të Kylie Jenner bëri të shpërthejnë diskutimet në rrjet (FOTO LAJM) Kylie Jenner ngjalli reagime të forta mes ndjekësve të saj me fotot e fundit të postuara në Instagram. Ylli i “Keeping u
I dolën bisedat me pullë të kuqe me "Zogun e Tiranës", flet për herë të parë modeli (VIDEO) Modeli i njohur, Franc Popoçi, 20 vjeç, ishte i ftuar sot në “Pop Culture”, ku foli për herë të parë për përgjimet e Zog
Chiara Ferragni rikthen modelin e flokëve që kishin fiksim në fëmijëri (FOTO LAJM) Chiara Ferragni ka vendosur të na fiksojë sërish pas një modeli flokësh për të cilin vdisnim në fëmijëri! Shumë prej