999 rezultate për

modelet

Plani sekret i Apple, këto janë dy modelet e iPhone që do t’ju mahnisin Apple po punon për të krijuar dy smartphone të palosshëm për të rivalizuar Samsung, që ka hedhur në treg prej vitesh mod
Zbulohen super modelet e ftuara nga Neymar për festën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Mega festa që Neymar organizoi për në fund të vitit ka ngritur shumë kritika, shkruan Albeu.com Prokurori i Rio në Br
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Flini bukur, cilat janë modelet më trend të pizhameve (FOTO LAJM) I keni zili shoqet, mikeshat apo të afermet tuaja të cilat janë të kuruara edhe për në gjumë? Zgjidhni dhe ju pizhama
Ka punuar me modelet joshëse, Ermal Mamaqi tregon për kë ishte xheloze Ami (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar, aktori, producenti dhe moderatori i njohur Ermal Mamaqi ishte si rrallëherë në një intervistë, ku fol
Bleona Qereti: Media në Shqipëri më shkatërroi martesën e parë, mos më krahasoni me modelet e Instagramit Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, ka treguar se e ka vuajtur për një kohë të gjatë ndërhyrjen e medies në je
Modelet e viteve 90: Pa operacione dhe skandale, truprojat ruanin të brendshmet e tyre (FOTO LAJM) Ne të vërtetë mund t’i quajmë vitet e nëntëdhjeta si epoka e super-modeleve më të guximshme dhe të vetme në përgjithësi.
Flini bukur, cilat janë modelet më trend të pizhameve (FOTO LAJM) I keni zili shoqet, mikeshat apo të afermet tuaja të cilat janë të kuruara edhe për në gjumë? Zgjidhni dhe ju pizhama
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Modelet e flokëve që nxjerrin në pah tiparet më të bukura (FOTO LAJM) Çdo fytyrë ka së paku një tipar të bukur. Ajo që duhet të bëjmë është të zbulojmë se si ta theksojmë atë. Ka disa mënyra
Nga pasarela drejt e në spital, modelet që janë rrëzuar në sfilata (FOTO LAJM) Një sfilatë kërkon shumë punë. Orë ëe gjata përgatitjesh, dieta të rrepta dhe disiplinë. E duket se jo të gjitha modelet
Qeveria tërhiqet nga burgjet private: Nuk pati interes dhe modelet jashtë dështuan 6 vite më vonë, nga ligji i miratuar në 2014, qeveria shqiptare ka hequr dorë nga mundësia e hapjes së burgjeve private
Konkurojnë modelet e famshme, këto janë super vajzat e fshatit në Kinë (FOTO LAJM) Kur ne themi “vajza të fshatit”, do t'i imagjinoni sikur ato janë në vendin tuaj dhe kështu, të gjithë do t’i imagjinojn
Modelet perfekte të flokëve për ditë të nxehta (FOTO LAJM) Tani që ditët e nxehta kanë mbërritur, është shumë e vështirë të gjesh mënyra të reja se si të kapësh flokët, pasi le ta
Modelet perfekte të flokëve për ditë të nxehta (FOTO LAJM) Tani që ditët e nxehta kanë mbërritur, është shumë e vështirë të gjesh mënyra të reja se si të kapësh flokët, pasi le ta
Nuk do ta njihni, Adrola Dushi shfaqet më joshëse se kurrë në setin e fundit (FOTO LAJM) Adrola Dushi është një ndër modelet më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja 27-vjeçare është shumë aktive në
Nga Dua Lipa të Demi Rose, modelet nisin zyrtarisht pushimet (FOTO LAJM) Tani që erdhi zyrtarisht vera, yjet pushtuan Instagramin me fotot e tyre provokuese. Garderobën e tyre verore, mes të
Nuse në 2020? Këto janë modelet më trend të flokëve (FOTO LAJM) Në fakt mos mendoni për modelin e flokëve për ditën tuaj të madhe pasi ne ju paraqesim disa ide fantastike dhe shik për
Modelet perfekte të flokëve për ditë të nxehta (FOTO LAJM) Tani që ditët e nxehta kanë mbërritur, është shumë e vështirë të gjesh mënyra të reja se si të kapësh flokët, pasi le ta