999 rezultate për

modeles

"Kështu rri dhe qeni im", Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në i
Kejvina është e zemëruar dhe kjo ka lidhje me të dashurin kokfortë të modeles? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella është modelia e njohur që doli në ekran si velinë e tashmë gëzon mijra ndjekës në rrjetet sociale. Mo
Angela Martini kthehet në Shqipëri me avion privat, cilat janë planet e modeles (FOTO LAJM) Angela Martini është modelja e famshme me origjinë nga Shqipëria e cila po korr sukseset e punës së saj në SHBA. Mode
Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO) Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Ju
U gjend me fytin e prerë brenda në valixhe, i dashuri tregon arsyen absurde pse vrau modelen (FOTO LAJM) Dy ditë më parë, Rusia u trondit nga lajmi i vdekjes së modeles 24-vjeçare, Ekaterina K. Ajo u gjend e pajetë në apar
Publikoi foto me bikini, ndjekësi ka dy fjalë për Oriolën (FOTO LAJM) Modelja Oriola Marashi njihet për pozat e saj seksi dhe provokuese. Sigurisht që hiret e saj janë të lakmuara, dhe sh
Ana Cheri ngre temperaturat, publikon foto provokuese që me mëngjes (FOTO LAJM) Modelja amerikane, Ana Cheri, është një prej femrave më të pëlqyera në botë. Ajo ndiqet aktualisht nga më shumë se 12.3
Të pasmet e modeles qe ndiqen nga 12 milion persona (FOTO LAJM) Amanda Lee është një modele Instagrami që ka plot 12 milionë ndjekës falë të pasmeve të saj. 33-vjeçarja poston në r
Heidi Lushtaku në faqen e parë të revistës franceze: Keshtu i dolen c***t modeles kosovare (FOTO LAJM) Modelja kosovare, Heidi Lushtaku ka zënë ballinën e revistës franceze "Closer" . Lushtaku u paraqit në Festivalin e Film
Akuzoi Neymar për përdhunim, modeles braziliane i vjedhin tabletin ku ruante videon Najila Trinidade Mendes, vajza braziliane që akuzon Neymarin për përdhunim, ka denoncuar në policinë e Rios, humbjen e n
E kërcënuan për t'i marrë para, publikohen foto nudo të modeles (FOTO LAJM) Claudia Galanti është një nga modelet më të fanshme të Italisë. Së fundmi, disa hacker i kanë vjedhur të gjitha lloga
U fotografua krah modeles në Kanë, "i burgosuri" i famshëm është "single" (FOTO LAJM) 34- vjeçari Jeremy Meeks u bë mjaft i njohur kur në kohën sa ishte i burgosur u shfaq një foto e tij nga policia, shkrua
Aguero i lumtur në krahët e modeles argjentinase (FOTO LAJM) Kun Aguero po kalon një moment fantastik jo vetëm në nivel profesional. Përveç kënaqësisë për triumfin në Premier Lea
Modeles shqiptare i ndodh e papritura në Festivalin e Kanës (FOTO LAJM) Të shumtë ishin personazhet e famshëm që u komentuan për veshjet e tyre në Festivalin e Kanës. Mes tyre ishte dhe modelj
Mbytet modelja pasi u fut në ujë për të shpëtuar konet (FOTO LAJM) Trupi i pajetë modeles Caroline Bittencourt është gjetur gjatë operacionit të kërkimit për të, pas raportimit se kishte
Morena Taraku e la se ishte gay, por miliarderi i "vihet pas" modeles shqiptare (FOTO LAJM) Disa kohë më parë ndarja e këngëtares Morena Taraku nga ish i dashuri i saj nga Teherani, Sasha Sabhani bëri bujë të mad
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Vdekje misterioze e modeles që merrte pjesë rregullisht në orgjitë e Berluskonit Autoritetet italiane njoftuan se po e trajtojnë si vrasje rastin e vdekjes së modeles marokene Imane Fadil, e cila ishte
Rrëfimi i modeles: Dikur më tallnin por sot më vijnë pas, jam milionere (FOTO LAJM) Një 25-vjeçare nga Polonia me emrin Juliana nga mosha 8 vjeçare deri në moshën 21 vjeç ka qenë viktimë e bullizmit, për
Polici bën shqiponjën para modeles serbe (FOTO LAJM) Modelja e famshme serbe, Dajana Gudic është duke xhiruar disa video per llogarinë e saj në “Instagram” e aty marrin pjes